Gıda ve içecekŞarap ve alkollü içkiler

Neyi nasıl içki içmek "Malibu" ile

Likör - içecek doğumlu yurtdışı, ama uzun zamandır, evrensel dayanıklı ve hayranlarıyla bulmuştur. Karayipler'de olanlar dahil, farklı ülkelerde bunu üretin. Barbados adası fazla 300 yıl güçlü alkol ünlüdür. Aralarında Baş rom olduğunu. Likör "Malibu" - önce ona dayalı Birkaç yıl harika bir karışımı icat edildi.

şişede egzotikler

21 derece - Onun gücü içeceğin bu tür küçük standarttır. Bu oluşur beyaz ROM (doğrultulmuş) ve doğal hindistan cevizi dolgu. koku doğal meyve aynıdır. Efsaneye göre, buluş bu dünyadaki bütün dahi gibi oldukça kazara ortaya çıkmıştır. Sadece rom Hindistan cevizi bir varilin içinde Şu anda, orada düştü ve keşfedilmiş ve "yenilik" çalıştığında, şaşırtıcı hoş bir tat oldu. Ve böylece, yeni bir marka - "Malibu".

Elbette, bu turistlerin eğlence için geldi sadece güzel bir hikaye vardır. Ama, bir markalı opak cam sütlü opal şişe ve palmiye ağaçlarının arka plan üzerinde gün batımı tasvir etiketi, kamu içme işyerleri ve özel koleksiyonlardan çubuk sayaçlarını süslüyor Öyle olsa bile olacak. tadı ve aroması ile: Aynı zamanda bir gerçeği dikkati çekiyor tropikal meyveler egzotik likör çeşitli satılan, ancak "Malibu" en iyi olarak kabul edilir!

içme kültürü

Rum genellikle saf bir şekilde sarhoş olduğu, çay ya da çeşitli kokteyller temeli yapmak eklenir. Ve içme "Malibu" likör? Prensip olarak, bu orijinal olduğu gibi gibi cam haline şişenin şekli mümkündür, - ve ağızda. Ancak uzmanlar içki kendisi özellikle ilginç olmadığına inanıyorum. Eğer buz küpleri ile onunla meyve suyu karıştırın Ama eğer, tadı çok kişisel çıkacak! Bu barmenler tarafından kullanılan teknoloji, ünlü "Pina Colada" ve "Batida muz" hizmet olduğunu.

"Pina Colada"

Yani, likör "Malibu" içmeye nasıl ilk sürümü - bir kokteyl yapmak "Pina". İdeal olarak, mevcut hindistancevizi süt ürününün alınır. Ama oldukça pahalı mal olacak. Bu nedenle, icat yöntemi "Malibu" içki içmeyi nasıl bağlantılı, daha basit ve daha erişilebilir. Belli bir miktarda içki kendisi ele alındığında, kendisine beyaz rom aynı miktarda ilave edilir, cam biraz daha buz konur ve ananas suyu üzerine dökülür. Tüm "Pina Colada" hazır!

"Batida Muz"

egzotik içecekler başka başyapıtı, ben de "Malibu" içki içmek için nasıl kullanılacağını gösterir, Karayipler bizim turist seviyorum. uzun boylu bardaklarda basitçe ile karıştırarak , muz suyu biraz hindistan cevizi sütü (konserve) ve buz ekleyin. Ve ayrıca Batı Avrupa mutfağı genel olarak içme ek olarak, ürün birçok yerel yemekler ortak bir madde olduğunu ve aynı zamanda dondurma en çeşitleri harika lezzet olarak kullanılır ve sadece doğuda ama.

Ürün çeşitliliği

halihazırda bahsedildiği gibi Hindistan Cevizi "Malibu", bu serideki en iyi likör olarak kabul edilir. Sonuçta, zamanla alkollü içecekler ve diğer çeşitlerin pazar: mango ekstresi, çarkıfelek meyvesi, ananas. Ana form olarak aynı şekilde bunları kullanın. Genellikle likörler küçük dar kadehler döküldü ve küçük yudumlar içmek edilir. Neohlazhdonnymi oda sıcaklığında beslenen. Onlar bir tatlı gibi bir yemekten sonra kendinizi tedavi edebilirsiniz.

Bu anlamda, ne tavsiye gerçeği hakkında verilebilir likör içmek için nasıl "Malibu"? o etli bisküvi ve hamur kekler servis için mükemmel onlarla dondurma ve şeker ve kek gibi çikolata ürünleri, kombine. Ayrıca likör beslenir meyve, itibaren, "Malibu" narenciye, üzüm, armut ve şeftali büyük buket olacak.

ateşsuyu

Ve bir içki hindistancevizi "Malibu" fazla? Doğal olarak, çünkü "Kola" Mineral soda, süt, tonik ve çeşitli meyve suları ile yapılan karışımları. Doğal olarak, onlar, hafif canlandırıcı ve hoş tat olarak sınıflandırılır. viski ve hatta votka, likör, konyak "Malibu" kokteyller katil Daha bulunmaktadır. karışım oranı bunları yapar kişinin tercihlerine bağlıdır. Böyle Tropik öpücük, 'Margarita Malibu "ve diğerleri gibi gece kulüpleri ve çelik ve içeceklerin barlarda popüler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.