Haber ve ToplumÜnlüler

Tilo Wolff: biyografi müzisyen yaygın söylentiler ve gerçekler

Bugün Lacrimosa adı çoğunlukta ilişkilidir Mozart'ın "Requiem" ile değil ve popüler Alman müzik grubu ile. Onun kurucusu ve lideri - Düzenli başarı ile mutlu ve tabii Tilo Wolff, onun fanlar yenilikleri ve yaratıcı deneyler memnun ediyor. Kim bu adam gerçekten ve o birkaç yıl içinde nasıl başardığını tüm dünyada ünlü olmak için?

Tilo Wolff: Bir yetenek biyografisi

Tilo çok yakında gelecek müzisyenin ailesi İsviçre'ye taşındı ve Basel kenti yakınlarında, Almanca konuşulan bölgede yerleşmiş, Frankfurt Temmuz 10, 1972 doğdu. Çocukken bile çocuğun inanılmaz yetenekli ve çeşitlendirilmiş büyüyor açıktı. Thilo dergilerinde yayınlanmıştır birçoğu kısa öykü ve oyunlar yazdı ve o özel çeşitli araçlara dersleri alarak müziğe ilgi ve piyano derslerinden yararlandı. Bütün bu tutkular okulda çalışmalarla müdahale etmedi, ama lisede Wolf Thilo sınıf arkadaşlarımın ve öğretmenlerin birçok anlamadı elbise böyle bir stil seçimi temelinde ve çirkin hisselerin "demode" elbise ekledi. Gelecekteki maestro hemen sonrası orta öğretim çalışmaya başladı, fakat yakında müzik kariyerini başladı.

Lacrimosa ve diğer projeler

1989 yılında, Tilo Wolff ilk şarkıları kaydedildi. Dikkat çekici, onların yaratıcılık müzisyen başlangıçta sadece şahsen yatırım aileniz ya da arkadaşlarınızla başvurulmaksızın para kazandı. Glamour - 1990 yılında Tilo yalnız kendi müzikal projesini, çalışma başlığını oluşturur. Lacrimosa - Ama yakında Mozart ödünç maestro adını değiştirdi. En kısa sürede kendi kompozisyonlarını kaydetmek için bir ihtiyaç olduğu Wolf bir sorun ile karşı karşıya - mevcut etiketlerin temsilcileri ona ses kalitesi ve diğer belirli noktaları geliştirmek için ipuçları vermek başlıyor. Vaaz Hall of - Benzer bir tutum ve eleştiri ile karşılaştığında birkaç kez Thilo kendi plak şirketi yaratır. 1993 yılında başarıyla ilk canlı konser geçti ve 1995 Inferno albümü piyasaya sürüldü içinde hemen son derece popüler oldu. Thilo oldukça şok edici bakarken Dikkat çekici, - o müzisyenin görüntü biraz daha az zorlayıcı hale gelmiştir zamanla Mohawk modeli, gayri giysiler, giydi. Grubun tarihinin önemli bir olay 1994 yılında gerçekleşti, takıma bu kez şarkıcı Anne Nurmi katıldı. O zamandan beri, hikaye bölünmez ikilisi grubu olarak başlar. Buna ek olarak, Tilo da bir süre snakeskin grubunda çalışmaya yöneten Tuhaf bir müzik grubunda Sinema yöneticisi ve birkaç diğer katıldı yaratıcı projelerde.

Tilo Wolff: kişisel yaşam. Çocuk hikayeleri ve diğer söylentiler seviyorum

Ünlü müzisyenin kişisel yaşamına dair kesin olarak bilinmemektedir, ancak söylentiler ve efsaneler bir sürü oluşur. Wolff kendisi bu konuda kamu konuşma kaçınır. genellikle Thilo Anna yaptığı grup aldı olarak heteroseksüel sanatçılar oluşan ikilisi ile olduğu gibi, taraftarlar yaratıcı tek olmadığını karar verdi, ama aynı zamanda bir aşk birliği var. müzisyenler kendilerini bu sürümü inkar etmiyoruz, ama resmen doğrulamadı. Öte yandan, şerit oldukça Sözü bileşimler ve sahne Thilo ve Anne bazen çift olarak davranırlar. Bazı versiyonlarda, müzisyenler uzun gizlice evlenmiş ve hatta aktif halktan gizlenen, oldukça büyümüş kızı getirmek. medyada Aynı zamanda homoseksüel Lacrimosa grup liderinin söylentiler var. Ve bunlardan biri, hatta bazen daha tuhaf versiyonları, emin olmak için Tilo Wolff - rahip verdi bekarlık yemini.

ilginç gerçekler

İlginçtir, Kurdun derin dindarlık konusunda söylentiler tamamen hayali değiliz. Farklı zamanlarda geleneksel Katolik, Yeni Apostolik Kilisesi temsilcisi olarak kendisine atıfta rağmen Thilo defalarca, imanı hakkında alenen konuştu. Bilinen müzisyen ve Satanizm yaptığı olumsuz tutum. Özellikle, Tilo Wolff kendi resim ve metin olan sembolleri kullanır müzikal gruplar hakkında çok olumsuz konuşur. müzisyenler kendilerini tüm bu sadece bir oyun ve sahne kullanma araçları olduğunu itiraf ederken Ona göre, bu şarkılar, genç nesil dinleyemiyorum ciddiye propagandası algılanmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.