HobiDikiş

Çekici dikkat Nakış

Bugüne kadar, bir çizilen taslak tarafından yapılmaktadır oya nakış farklı türde vardır. Bu serbest kontur model saten ilmek doldurma yüzeyi içerir. Çoğu zaman bu bitki ve çiçek desenleri, herhangi bir kumaş, iplik renkleri çeşitli gerçekleştirilmektedir. Yani, zamanının büyük bir sürede nakış nakış ana olan nakış görünümü, keten, giysi veya diğer ev eşyalarının dekorasyonunda kullanılan.

Şu anda, büyük yayılan beyaz genişlik, gölge ve hendek, hem de sözde altın nakış. Ancak, düzgün bir yüzey, her türlü iki gruba ayrılabilir:

1. Tek yönlü - yüz o yoğun döşeme iplik kaplı olduğu için dikiş, yanlış büyük farklılıklar vardır. Bu nedenle, sıkı bir şekilde alt ön yüzeyi yalan dikişler - kontur noktalı çizgi desen oluşturulur.

2. İki yönlü genişlik - ön ve yanlış tarafları de tamamen dikiş ile kaplıdır dan.

Beyaz genişlik gibi muslin veya krep de omurga beyaz kumaşlar üzerinde ipek iplik gerçekleştirilmiştir. "Pyshechka", "yaprak", "bölünmüş" ve "fırça", "sheaf" ve "örümcek" olarak atık Bu tür yaygın güzel şeyler ve dekor öğeleri özgün nakış kullanılır.

O her dikiş için iplik belirli bir tür seçmek için gerekli olduğunu belirtmek gerekir. Yani, dışbükey nakış ipi gerçekleştirilen veya ipek ipliği farklı renklerin, Bolo bükülmüş iplik nakış önerilir. Yine, Madeira, keten, pamuk veya örgü olarak dikiş ipliği kullanılır. Genel olarak, iplik, kumaş, ürünün amacı ve bunun üzerindeki desenin doğasına bağlı olarak seçilir. Nakış nakış çember yapılır akılda olmalıdır ve kumaş vasıtasıyla desenli edilir fotokopi kağıdı. kumaş daha yoğun ve pürüzsüz seçmek için tavsiye edilir. Bu ürün üzerindeki iğne görüntü hatlarının hatlarını delmek için gerekli olan, görünür kontur çizimi değildi.

Temelde Ekipman Nakış büyük bir duvar resmi, parlak çiçekleri oluşturmak için kullanılır ve güzel yapraklar bakacağız tek renk arka plan. Ancak, dikiş çiçek sapları veya dalları gibi geniş görüntü parçaları, ama küçük ayrıntılar sadece dikilebilir.

Da not edilebilir başlayanlar için dikiş nakış kumaş ve iplik seçimi ile cesaretini için. iplik kaydetmek için ikinci konumuna olabildiğince yakın ön yüzünde yeni dikiş delinecek. Buna ek olarak, aksi takdirde daralacak, kasnağın bir gergin kumaş üzerine nakış için gereklidir. Aynı anda Dikişler pürüzsüz ve düzgün olmalıdır.

Yaygın saten dikiş nakış bitirmek peçete veya masa örtüleri, dantel ve nakış giyim uygulamaları, yani şeritler oluşturun. Çoğu zaman Yaka ve kol ağızları olarak giyim gibi öğeleri ile dekore bazı durumlarda, bluz veya başka giysi çiçekler, zincirler ya da yaprakların büyük çizimler oluşturabilirsiniz. Masa örtüsü ve peçete, dokuma nakış, herhangi bir odayı dekore edin.

Böylece, Nakış needlewomen yüzyıllardır kullandı. Halen popülerliğini kaybetmemiştir, vasıflı işçiler güzelliği ve teklik dikkat çekmek muhteşem kalıplardır. Düz yüzey dekorasyon giysi için değil, aynı zamanda iç elemanlar için sadece kullanılır. Bugüne kadar, kişisel tercihlerine bağlıdır seçmek için bir nakış dikiş türleri, çok çeşitli, hem de ürün hedef vardır. kendi elleriyle yapılır gibi herhangi bir durumda, her ne nakış, o benzersiz olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.