Ruhsal gelişimMistisizm

Bekar çiçekleri. Onlar hakkında ne biliyoruz?

İnsanlar ne kadar önce batıl inançlarına başladılar ve işaretlere inanmaya başladılar - bununla birlikte, bazılarının içgörü ve gözlemlerinden dolayı bilinmiyorlardı, çoğu kez tahminlerinin gerçekleştiği bir gerçektir. Aynı zamanda, bazıları koşulsuz olarak onlara inanırken, diğerleri aksine, diğerlerini "dolandırıcılar" olarak görürken bazıları da "duruma göre" der gibi konuşurlar.

Aynı zamanda, bazı inançlara daha ayrıntılı bir şekilde dokunursanız, bir sürü yeni ve ilginç şey keşfedebilirsiniz. Özellikle, çiçeklerle ilgili işaretlerden söz ediyoruz.

Şüphesiz, kapalı bitki yetiştirme ile uğraşan birçok ev hanımı, şans, mutluluk, servet vb. Getiren çiçekler bulunduğunu bilir. Bununla birlikte, herkes, bir kişinin evlenmesine "izin vermeyen" bitkiler olduğunu bilmiyor. İnsanlara "bekarlık çiçeği" adı verildi. Kıza birinin karısı olduktan sonra ortaya çıkmışlarsa, bu onun yeni statüsünde uzun süre kalmamasının ve boşanmanın kaçınılmaz olduğu anlamına geliyor.

Peki, bunlar nedir - bekârlığın çiçekleri? Bu kategoriye ait birkaç kapalı bitki vardır. Öncelikle, bekârlığın çiçekleri menekşelerle temsil edilir. Antik çağlarda, bu çiçeğin sadece evliliği engellediği değil, sevmeyi reddettiğine inanılıyordu. Bu nedenle bir kız sevilmeyen biriyle evlenir.

Hala hangi bekâret çiçeği var? Kauçuk figürin. Onunla ilgili olarak da bir işaret var: eğer bitki eve getirilirse damadın atlayacaktır. Geçen yüzyılın 40'lı yıllarından önce bu bitki, iş dünyasında refah ve şans sembolize etti ve savaş sonrası yıllara "dul çiçek" ve daha sonra "bekâr çiçek" deniyordu.

Ayrıca, sarmaşık gibi bir bitki evliliği önler. Geçmişte, feminizmin ilkelerine uyan kadınlar, özel olarak bu bitkiyi yalnız yaşamak için eş olmadan büyüdü. Kıvırcık çiçeklerin çatışmalar ve kavgalar için uygun koşullar yarattığı görüşündedir.

Elbette böyle güzel bir çiçekten bahsetmeyi başaramazsınız. Uykusuzluğa neden olur ve yorulmaya neden olur, böylece bir "bekârlık sızdırmazlığı" empoze eder. Aynı zamanda bir "enerji" vampiri denir.

Mutlu bir aile hayatını engelleyen kapalı bitkilere, her evde yetişen sıradan ficusu dahil edin.

Sudan gülü, bekârlık çiçeği olarak da kabul edilir. Sahibinin periyodik olarak kısa roman romantizm romanlarını "patlatabilir", ancak nihayetinde kimse kayıt bürosuna gitmeyecek.

Bu işaretlere inan veya inanma - bu herkesin işidir.

Hayatınızda "yarısını" uzun zamandır bulamazsanız, bekârlıktan basit bir dua yardımcı olacaktır, bu nedenle kendinize bir Hıristiyan görürseniz kiliseye gitmeyi unutmayın.

Kuşkusuz, insanlar ufak bir detayı fark ettikleri çok perspektif insanlardan önce, bu yüzden işaretlere olan inanç inanılmaz derecede kuvvetliydi. Bununla birlikte, insanların arasındaki ilişkilerin uyumunun, duygularının karşılıklı ve saygılı olduğu zaman geldiği akılda tutulmalıdır. Aslında, evin ficuses ve menekşe dolu olduğu gerçeğine dair çok sayıda örnek var ve eşlerin her biri evlilikten memnun görünüyordu. Belki, herhangi bir kuralda istisnalar var mıdır?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.