ModaAlışveriş

Milan sonbahar-kış 2013-2014 Moda gösterisi

Tüm dünyada Tasarımcılar kitleye düzenli defile sunan özgün fikirler hayran bırakmaktadır. Yaz geçti ve bize moda sezon sonbahar-kış 2013-2014 ne olacağını? Ünlü moda tasarımcıları her biri bireydir, yeni koleksiyonlarını sundular. deri, kürk ve baskı "hücre" - Ama hepsinin sezonun ana eğilimleri ihtiva, yani üç benzerlikler var.

Dolce Gabbana -korolevsky verim Toplanması

Moda evi Dolce Gabbana gerçekten kraliyet kıyafetleri modelleri giysili "banka, gitti": lüks kron gibi şapka şık elbiseler ve ayakkabılar, takı gevşek taşlar. masif değerli haç şeklinde küpe ve kolye, ihtişam görüntüsünü ekleyin. aziz yüzlerini temsil baskılar, elbiseler tüm koleksiyonunda çok cesur inme haline gelmiştir. Dolce ve Gabbana tarafından Moda gösterisi - Kadınların güzellik için hayranlık bir başka kanıtıdır.

Gucci Koleksiyonu - sade güzellik

Gucci koleksiyonu Sonbahar-Kış iş tarzında yapılır. Bu sıkı kesim, temiz hatları, zarif uzunluk ve monofonik doku dayanmaktadır. mavi, gök mavisi, fuşya, mor doymuş: Gucci Defile yeterince parlak renkler sunan, üzüntü ve resmi bir şekilde donukluk fikrini kırar. Tamamen ince derinin yapılmış İş elbise, sadece cesaret ve doğanın kararlılığın vurgulanması. erkek modeli andıran astragan bir yaka ile Coat, kadınlar soyunma odasında alakalı olacaktır.

Prada tarafından Koleksiyonu - Her modelde eğilim

Moda Evi Prada Retro eğilimin bir dokunuş ile bir koleksiyon sundu. Mantolar ve yağmurluklar ince çizgi ve trapez siluetleri, midi etek "polusolntse" ve asimetrik, çantalar a la "Granny gençlik" - tüm bu derece önemlidir. moda şaşırtıcı parlak sağladığı gerçeği ile karakterize, hemen hemen her görüntü sezonunun trendleri ile ilgili bir veya daha fazla bileşen içerir. Bu kürk ile kesilmiş kol deri ceket olabilir kafese ceket veya deri pelerin. Parlak kırmızı renkli giysi ya da aksesuar olsun, hemen hemen her set içinde takip edilebilir olması dikkat çekicidir. Değil az popüler turkuaz rengi veya aqua.

Tom Ford Koleksiyon - havai fişek baskılar

Tom Ford koleksiyonu, "havaya uçurmak" renkler, stil ve desendeki modelleri podyum öngörülemeyen kombinasyonunu sundu. tanıdık ifadesi "aykırı kombinasyonu" tamamen kendilerine sunulan modellerde ifade etti. Ceket-bombardıman ve saçak ile dar bir etek, kısa kürk ceket ile narin yaz pantolon, fütüristik hücrede çiçek ve hayvan boyama baskı pantolon ceket - alışılmamış tekrar moda haline. Genelde, Tom Ford tarafından bir defile şok edici görüntüler sunuldu, ancak günlük yaşamda uygulanabilir.

Trussardi gelen Koleksiyonu - hipnotize kısalık

moda evi Trussardi bu sezon şıklık tercih verdi sıkı formlar ve göze çarpan detaylara yokluğunda ifade etti. Görüntülerde Vurgu bir deri üst kat veya pelerin, elbise, büyük kafes içinde ya da leopar desenli bir ceket. Sezonun Hit - beyaz. Rus sonbahar olsa parlak renklerde elbise, zorunda değildir gerçeğine rağmen beyaz pantolon, lehine - hatta palto ve ayakkabı.

dünyanın moda başkentlerinden biri Milan'a kabul edilir tartışılmaz bir gerçektir. defile zaten profesyoneller ve moda endüstrisinin sıradan hayranları için gerçek bir tatil haline gelmiştir bu şehirde açık sezon sonbahar-kış 2013-214 olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.