ModaAlışveriş

"Kedi" nin gizemli dövme: Değer

Vücut şirin kedi flaunts, her zaman dikkat çekiyor. o deri üzerinde "kedi" baskılı bir dövme sahip olmasını sağlamak için karar Ve bu yüzden? Bu tür bir dövme değeri geniş yorum çeşittir. kediye karşı farklı tutum içinde farklı insanlar, genellikle bu hayvanlar hakkında görüşlerini belli bir süre sonra değişti. Ancak, hiçbir önyargı kendiniz yapmak için bir neden değildir , bir dövme. Dövme "kedi" değeri her kız ona yönelik olmalıdır. Her zaman size herhangi bir durumda güven verecek onu anlamda yatırım yaptı.

9 hayatını olan bir yaratık - Hatta eski çağlarda insanlar kedi inanıyordu. O kendi ayakları üzerinde sonbahar topraklarda hep oldu. O kıza bir durumdan çıkmak mümkün değilse, o zaman bu dövme onun içindir. Kedi bir kadın olarak, çok zordur. kediler gibi adil seks böyle cildiniz dövme "kedi" konulu aşınma gibi birçok şeyler yeteneğine sahiptir. Bu sembolün değeri tam tersine, özellikle kadınları vurgular, is olumsuz değildir.

Kediler her zaman çoğu zaman kadınsı taşıyıcıları olarak görülüyor ise, zarif ve feminen görünüyor. bu hayvanın görüntüsü eski Mısırlılar tarafından büyük önem verdik. doğurganlık ve annelik sembolü - Mısırlı kedi inanılıyordu. Onlar için, neredeyse kutsal bir yaratıktır. Buna ek olarak, kemirgenler ve bunun gerçekleşmesi için önce tehlikeyi hissetmek mümkün öldürür. resmeden Dövme Mısır kedi herhangi kız güven verecektir. Böyle bir ayırt edici işareti ile, o kalabalıkta kaybolmak olmaz, diğerleri bakmak için farklı bir şekilde, üstünlüğünü hissedeceksiniz.

bir kedinin resmi her zaman özgür, inatçılık ve gurur kaynağıdır. Bu değer bir dövme yatırım yapmaya hazır çoğu kız olduğunu. Eğer bağımsız, özgür, güçlü kız karakteri varsa, bu dövme "kedi" sizin için uygundur. dövme Anlamı karakterinizi uyacaktır.

dövmeler Her usta farklı eserlerin işlerinde buluştu. Onları sonsuza kadar yakalama yolunda evcil hayvanların fotoğrafları getirmek bazı müşteriler vardır. Bugüne kadar onlar Meksika ve Tribal stiller de çok popülerdir. Bazılarında karikatür veya da bakmak çok ilginç soyut bir tarzda, bir dövme tercih ederim.

Yine geri Mısır kedinin görüntüye. Bu dövme - Kedi - özellikle önemlidir. Onun sahibine iyi şans, mutluluk ve zenginlik getirir. Beden imgesi küçük ve sevimli kedi sevimli bakacağız olduğunu. Özellikle omuz veya kürek kemiği üzerinde ise. Görüntü Kedinizi zarafet, çekicilik ve kadınlık çalışan vurgulamak önemlidir.

bir kedinin görüntü ile Dövme - mükemmel bir seçim, bu resim birçok anlamı vardır çünkü. Mümkünse için daha da güzel ve narin deseni veya çiçekler, nota, kelebekler, ya da başka bir güzel küçük pisi olarak uyum içinde diğer nesneleri, tasvir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.