ModaAlışveriş

Marsala - bu renk nedir? Kıyafetlerdeki kombinasyon

Moda dünyası o kadar öngörülemez ki, hangi yeniliklerin "taraftarlarını" bir kez daha şaşırtılacağını tahmin etmek zor. Böyle bir sürpriz, ayrılan 2015 yılının trendiydi - Marsala'nın gizemli adı altında soylu ve baştan çıkarıcı kırmızı-kahverengi bir renk.

İnanılmaz ton

Aslında, rengin bir şarap rengi vardır. Bu şaşırtıcı değil, çünkü bu içki yüzünden adını aldı. Marsala, aslında İtalya'daki mahzenlerden gelen güçlü bir tatlı şaraptır. İçecek gibi, renk açık kahverengiden parlak bordoya kadar birçok tonla parıldıyor. Bu özellik sayesinde sadece kıyafetlerde değil, aynı zamanda ayakkabı ve kozmetikte olağandışı bir aristokrat tarzı yaratıyor.

Popülerliği birçok moda tasarımcısı yeni koleksiyonları başladığında, 2015 baharında alındı. Marsala'nın inanılmaz gölgesi, koleksiyonun diğer renklerinin gerisinde kaldı. Her modelde, herhangi bir kombinasyonda olumlu bir şekilde baktı. Parlak, çiçekli baskıların yanı sıra ruffle ve dantelliğin vogue olduğu gerçeği nedeniyle, marsala gölgesi bu modaya uygun "çeşidi" pek çok mevsim için mükemmel şekilde inceltiyor. Buna ek olarak, renk popülaritesiyle ve sadece giysilerde değil, aynı zamanda mücevhere, aksesuarlara ve kozmetik ürünlere ne kadar aktif girdiğine bakarak, marsala modern modadaki yeni gölgede.

Uyumlu tandem

Marsala bağımsız bir ton olarak harika görünüyor ve bej tonları, gri ve haki ile mükemmel uyum sağlar. "Parlak" efekt sayesinde, altın tonlar (sarı, kehribar), mavi (turkuaz, zümrüt, deniz-yeşil) ve yeşil (sulu yaprakları, çimenlik rengi) ile de uyumludur.

Parlak kıyafetler, akşam toplantıları ve resepsiyonlar için, silinmez bir izlenim yaratmak gerektiğinde uygun olacaktır.

Ancak gölgenin kendisi oldukça sıkı ve hafif agresif olduğu gerçeğinden dolayı sıcak, sakin tonlar halinde uzanıyor. Bu kombinasyonlar doğal ve gizli. Günlük hayat için iyi. Dolayısıyla gardıropda Marsala renginde şeyler bulundurmak, herhangi bir yaşam durumunda görüntüsünü unutulmaz kılabilir.

Kırmızı kahverengi gölge ve mevsimler

Marsala'nın rengi bu yılın trendini oluştursa da, modaya uygun bir kadın kayıtsız değil, ancak her mevsim için uygun değildir.

Yazın ve sonbaharda bordo ve yakut tonlarını giyip kullanmanız en iyisidir. Doğa yeşilliklerle veya "altın" ile doymuş olduğunda.

İlkbahar ve kış ilkbaharında gri ve balgam ile marsala çok ağır ve susturulur. Bu kıyafetler kar veya yağmur altında parlaklıklarını kaybedeceklerdir.

Kozmetik ve Aksesuarlar

Böyle popüler bir rengin podyumun ötesine geçip gitmediği ve dekoratif kozmetoloji endüstrisine yansıması şaşırtıcı olurdu. Özellikle kırmızı tonları her zaman popüler olmuştur.

Marsala o kadar evrenseldir ki cildin tamamen farklı renk tonlarını vurgular. Bu nedenle, yakut, kırmızı-kahverengi ve bordo renklerinde çeşitli kozmetikler sunuluyor: gölgeler, allık, vernik ve rujlar. Marsala'nın dudak ruj renginde özellikle harika görünüyor. Neredeyse tüm bebeklere uygundur. Doğru rengi seçmeniz yeterlidir. Cildin ve saç renginin koyuluğu ne kadar koyu ise, marsala ruju o kadar yoğun olabilir. Bu ruj kullanan bir kadın daima seksi ve çekici görünüyor. Durum allık ve göz farı ile farklıdır. Ancak, verandanın rujunun yanı sıra vernik, her zaman herhangi bir çivide olumlu görünüyor.

Kırmızı kahverengi renkte aksesuarlar gardırop da olabilir. Önemli olan abartmak değil. Üzerine koymak için, bir el çantası, bir mendil veya bu gibi renkte bir bardak ayrı ayrı arzu edilir. Marsala sadece şık bir gölge değil, aynı zamanda lezzet ve tarzın bir göstergesi.

Ne yenilik taşımak istiyor?

Gardrobunuz için bir şey seçmeden veya marsala kıyafetleriyle en sevdiğiniz gölgeyi koymadan önce, şeylerin kırmızı-kahverengi renkte "uydular" olabileceğini anlamanız gerekir.

• Bej. Sessiz, günlük setler için marsala rengiyle mükemmel uyum sağlar. Herhangi bir tonunu seçebilirsiniz: Kahveten neredeyse beyaza kadar. Genel olarak, beji birleştirmenin imkansız olacağı bir renk bulmak zordur. Öyle doğal ki, hiçbir şey göze çarpmamaktadır. Yani görüntü nazik, dikkatli ve temiz olmalıdır, bej en iyi çözümdür.

• Siyah. Marsala'nın en iyi arkadaşı, herhangi bir kırmızı ton gibi. Kıyafetlerde, aksesuarlarda ve ayakkabılarda kullanılabilir. Buna ek olarak, bu iki tonlu giysileri giyerseniz, ilave renk gerekmez. Ve gereksiz ayrıntılarla görüntüye "aşırı yükleme" yapmanız gerekmez. Ana klasik renk olarak, siyah asla modadan çıkmayacak, bu da görünümü bozmayacak demektir.

• Yeşil. Siyah gibi, yeşil her zaman kırmızı tonlarına eşlik eder. Bu doğada bile yansıtılır. Bu nedenle, Marsala herhangi bir yeşil tonuyla da güvenle birleştirilebilir. Özellikle "sulu" tonların güzel kombinasyonu. Önemli olan görüntünün aşırı doymamış olması değil! Bu nedenle, yeşil bir etek veya ceket ise, aksesuarların "Noel ağacı" na benzememesi için nötr renkler olması gerekir.

• Kırmızı. Tabii ki, kırmızı renk doğal gölgelerle birlikte kullanılabilir. Ama en iyisi, eğer kozmetikte veya aksesuarlarda bulunacaksa, o kadar fazla değildir.

• Mavi. Yakutlu birincil renk (özellikle koyu mavi) zayıf olarak birleştiğinde. Ancak burada mavinin açık renkleri (mavi, turkuaz, deniz) görüntü için mükemmel bir temel haline gelecektir. Sonra burgundy'nin ek bir renk olmasına izin verin. Marsala veya gözlüklerin ayakkabı tonlarını giyebilirsiniz. Yumuşak, alçakgönüllü bir görüntü elde edin.

Marsala renkleri ne giyecek ve gardırop olabilir?

Mutlulukla sizi mutlu edecektir. Her şey kadının tadı ve tercihine bağlı. Ve en önemlisi, bunları birleştirme becerisi. Tabii ki, gardırop unsurları, bu da en iyi festival seksi arasında yer alıyor. Çoğu kadın kızıl veya kalem kalemi gibi eteklerine diz çöker. Bütün imkânları yumuşak bir şekilde vurgularlar ve gereksizleri gizlerler. Gardıropın ilginç bir ayrıntısı mor renkte bir sonbahar kat. Soğuk havalarda nelere ihtiyacınız var. Yakut gölgesi bir çanta ile kafese bir resim ekleyebilirsiniz. Ayrıca, kırmızı-kahverengi gece elbiseleri ve eşofmanlar iyi görünüyor.

Sonuç

Marsala'nın rengi o kadar özeldir ki, doğru kullanıldığında herhangi bir tona mükemmel bir "çift" haline gelebilir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.