ModaAlışveriş

Verona Alışveriş: Outlet, Mağazalar, alışveriş merkezleri

İtalya, İtalya, İtalya ... sadece bu ülkenin Rus insan adı için tok edilemez en güzel melodi, gibi geliyor. Pek çağrılabilir , bir İtalyan şehir turistlere ilginç. Sonuçta, bu ülkenin hemen hemen her köşe romantizmin adil bir miktar ile tecrübeli olağanüstü tarihsel olayların bellek, nüfuz. Birçok gezginler İtalya'da mutlu ve aşık değil hissetmek mümkün olduğu şehir olduğunu söyleyebiliriz. Şık Verona açıkça bu kategoriye uygular. Ama burada romantizm ve gösterimler için değil sadece gelir. Aslında bu şehirde, güvenli bir şekilde özel ve benzersiz bir şey satın almak için, alışveriş turuna gidebilir olmasıdır. Yani konu ve bu makalenin konusudur.

Verona Alışveriş

İtalya, butikleri ve marka giysi mağazaları ile ünlüdür. Hemen hemen her şehir size pratik bir şey satın alabilirsiniz alışveriş merkezleri, tamamen oluşan tüm sokaklarını keşfedeceksiniz. İtalyan bölgeler belli şeylerin üretiminde odaklanarak, kendi ihtisas olduğunu Ama unutma.

Biz Verona bahsediyorsak, burada kesinlikle deri eşyalar için gitmek değer. Yerel ustalar ülkenin en yetkin ve malların oldukça geniş bir yelpazede sunuyoruz - zarif el yapımı ayakkabılara derisinden hatıra gelen.

Verona Alışveriş ince şarap ve aromatik peynirler almadan hayal etmek imkansızdır. Onlar kenti ziyaret neredeyse tüm turistler bir geziden getirildi. Ayrıca, çoğunlukla satın almaktadır ve lezzetli makarna (Verona az elli farklı çeşidi sunar).

lüks kürk ürünleri satın uğruna da gitmeli Romeo ve Juliet kenti. Bu en ünlü İtalyan markadan kürk montlar satan ve bunların fiyatlarının herhangi bir Rus mağazalarda çok daha düşük olacaktır.

Verona alışveriş için giderseniz, giyim ünlü İtalyan Couturier markalı satmak butiği kontrol etmeyi unutmayın. Burada satın alabilirsiniz klasik yay daha sonra gardırop temelini oluşturur ve temel şeyler.

Ve tabii ki, İtalyan şehirleri en romantik alışveriş turu Romeo ve Juliet'in görüntü ile hatıra olmadan düşünülemez. Shakespeare karakterleri ile mıknatıslar, not yastıkları ve T-shirt satın cimri değil - bunlar arkadaş ve akrabaları için iyi bir hediye olacaktır. Ve onlar şaşırtıcı ve güzel Verona gezisi büyük bir hatırlatma olacaktır.

En iyi zaman seyahat etmek

Şimdi ne Shopaholics seyahat etmenin en iyi kabul edilir? Doğal olarak, daha sonra, ne zaman büyük alışveriş merkezlerinde ve butiklerde sezon satışlarını başlar. yarı fiyata, orijinal markalı ürün satın alabilirsiniz her shopaholic için bu kutlu dönemde.

Verona Alışveriş mevsimsel koleksiyonları neredeyse giderken, Ocak-Şubat ve Temmuz-Ağustos planlamak için en iyisidir pazarlık fiyatlarla. Ucuz bir marka giysi sezonunda satışları yetmiş yüzde ucuza mallarını vermeye hazırız, yüksek kalitede. Normalde şu anda kalabalıklar inanılmaz indirimle markalı şeyler için gerçek bir avı yapmayı planlıyor İtalya turist akın ediyor.

Outlet

Outlet bizim vatandaşlar arasında çok popülerdir. Bu alışveriş merkezleri indirimli fiyatlarla önceki koleksiyonlardan markalı ürün satışı konusunda uzmanım. Burada mükemmel klasik çanta, kostüm ve süslemeler satın alabilirsiniz. Tipik olarak, bu gibi mağazalarda bakılmaksızın moda trendleri alakalı olacak temel gardırop öğeleri satın aldı.

Eğer çıkışları için Verona gezisi planlıyorsanız, o zaman şehirde bunları bulamazsınız bilmeli. kent alışveriş merkezine yakın Milan giden yol üzerinde yer almaktadır. Bu Franciacorta Outlet Village denilen yetmiş yüzde indirimler çocuk ve yetişkin giyim, ayakkabı, iç çamaşırı ve çeşitli küçük şeyler satın alabilirsiniz fazla yüz altmış mağaza içerir.

çıkış burada ailenizle birlikte bütün gün gelebilir, oldukça zengin alt yapı olduğunu. yetişkin rahat bir kafede kendinize kahve ve ağız sulandıran tatlılar bir fincan müsamaha süre zevkle Çocuklar, eğlence merkezi vakit geçirmek.

Çıkışı satış yerleri tür markaların doludur:

  • Coveri.
  • Benetton.
  • Stefanel ve benzeri.

Önemli olan - tüm ciddi işin içine dahil ve şehirde birçok ilginç şeyler bulacaksınız, çünkü burada tüm paralarını bırakmazlar.

alışveriş Özellikleri

Verona Alışveriş özellikleri bir numara yeni şeyler dolu bir çantayla buradan ayrılmak planlıyor herkesin farkında olması gerekir. Her şeyden önce, İtalya'da Pazar, alışveriş merkezleri ve mağazalar kapalı olduğunu unutmayın. Bu gün ülkenin tüm sakinleri için bir bayramdır.

Genellikle Verona dükkanlar çok uzun süre kapatmak öğle yemeği molası. Dördüncü yarısına ilk yarısı kadar sürer. Kafelerde veya şehir manzaraları keşfetmek zaman harcamak daha iyidir.

Ana çıkışları Verona tamsayılar sokaklar tamamen meskûn mağaza ve butikler temsil eder. Bazen kendi uzmanlık var ve malların çeşitli memnun etmek bazen hazır. en ünlü caddelerinden Hakkında şimdi ve söyleyecektir.

Via Mazzini

Bu Verona ana ve en çok ziyaret alışveriş caddesidir. Mağazalar her fırsatta yanı sıra inanılmaz derecede çok dar bir sokakta olan turistler yer almaktadır. Bu Via Cappello ile kesiştiği noktaya kadar uzanan, Mekke, alışveriş severlerin Kare Arena di Verona başlar. Burada mutlaka her zaman istikrarlı alev kalplerinde yanan aşkını ovmak gerekir Juliet ünlü heykeli, çünkü Via Mazzini, istisnasız bütün turistleri biliyorum.

turist trafiği azaldığında Shopaholic genellikle gece geç saatlerde cadde boyunca yürüyüş ve güvenle ilginç bir şey kendisi için göz kulak olabilir. Ama sabah ertesi gün, güvenle bazı şeyler gibi bu mağazalarda alışveriş.

Corso Porta Borsari

Bu cadde Via Mazzini ve en az bilinen paralel. Araç trafiği sınırlıdır olarak Burada yürüyerek yürüyebilir. Yani Ruslar Corso Porta Borsari mağazalarında mükemmel kalitede klasik kıyafet satın. Sokak aynı zamanda "sahibi tarafından" küçük dükkanlar ile dolu yan sokakları, bir yeri vardır olması ilginçtir. Birçok elle yapılan gerçekten benzersiz şeyler satılmaktadır.

Corso Santa Anastasia

Bu antik cadde tamamen düz Milan'dan markalı butikler şeylerle doludur. Ve maliyet aynı Roma veya Milano'da daha fazla yüzde onbeş daha düşük olabilir.

Ayrıca Corso Santa Anastasia birçok antika dükkanları üzerinde sanat eserleri nereden alabilirim. Boxart mağaza veya Sanat Noveaux, örneğin, bir daire ya da bir kır evi içine mükemmel şekilde uyum şaşırtıcı küçük şeyler bulacaksınız.

sokakta Pelliccia alışveriş mekanları

Verona bu sokakta alışveriş hakkında yorum "aydınlatmak" hemen her shopaholic yapabiliyorsunuz. Çok iyi bilinen değil tasarımcıların çok kaliteli şeyler satan, böylece onların fiyatları ötesine asla.

Pelliccia üzerindeki mağazalar güzel giysi, ayakkabı sahibi ve hakiki deriden yapılmış çanta bütün bir koleksiyon haline gelebilir. sahipleri butikler, malların sunumu ve esnek fiyatlandırma politikası çeşitli övünür. Alıcılar, genellikle indirimler ve hoş bir hediye yapmak üçten fazla şeyler alarak bilinmektedir.

San-Zeno alanı

Verona (İtalya) Alışveriş bu bölgeye ziyaret etmeden tamamlanmış değildir. Rahat tamamen farklı ürünler memnun edebilir yerel esnaf dükkan:

  • sanat eserleri;
  • giyim;
  • ayakkabılar;
  • yuvelirkoy el yapımı;
  • Oldtimer.

Hafta sonları, tüccarlar çevredeki kasabalarda gelen fuarı, orada açılır. sebat belli bir miktar varsa, bir nadir boyama veya şaşırtıcı dekorasyon sahibi olabilir.

Verona Alışveriş: değerlendirmeleri

İtalya dünyanın her yerinden alışveriş çekiyor ve en az bir kez Verona ziyaret edenler sonsuza kadar bu şehirde alışveriş sadık kalır. O kadar çok turist Shakespeare tarafından da övgüyle şehre gelip söylüyor.

Burada neredeyse her şeyi getirebilir, çünkü Shopaholics Verona layık tüm hevesli lakaplar saymak zordur. İlginçtir, burada kendileri için ürün ve ucuz tercih ederim ama kaliteli ürün olanların markaların fanları vardır ve. Ve ev için alışılmadık şeyler Verona bütün bavullar uzak atılıyor! Bu Gizmos Avrupa'da başka hiçbir yerde bulamıyorum.

Alışverişe nereye, o zaman biz mutlaka size geri alacak düşünmeye durdurmak nedenle,: Verona bin. Bu Şehirden ayrıca her gün sizi memnun edecek şeylerin tam çanta sadece pozitif duyguların çok alacak, ancak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.