ÇirkinlikIç mimari

Burgonya renk - lüks hayat

insanlar zevk için hayat oluşturuldu. Bu hisler ve duygular, büyüleyici renkler, farklı doludur insanlar üzerindeki etkileri. etkisi nedir yaşamda bize bordo renk ve nasıl "davranacağını"?

Açık yeryüzü adam - kimin gözü tek yaratık renk tonu ve çeşitliliğin bütün paletini algılar. İnsan gözü (gibi makineyi hesaplar) hayat daha güzel ve şaşırtıcı hale ufak renkli nüansları tanıyabilir. Bu renkler insan ruhu üzerinde büyük bir etkiye sahip bir sır değil. festival havasında derin melankoli ve depresyon duygularına - Hislerini geniş bir yelpazede getirmek edebiliyoruz.

iç, psikolojide, vb: İnsan bilimi ve hayatın farklı alanlarındaki renk paletinin kullanımını geliştirme gelişmesiyle birlikte

Renkler soğuk ve sıcak, rahatlatıcı ve heyecan verici ayrılır.

En gizemli rengin biri bordo olduğunu. Bu zarafet ve lüks ile ilişkilidir. insan ruhu üzerindeki eşsiz etkileri nedeniyle, bordo renkli aristokrasisinin favorisi, şarap dekore dairelerin dokunmatik olmak ve bireyselliklerini vurguladı.

Bu renk çok derinden kendi yönünü yaratmayı başarmıştır günlük hayatımıza, içine nüfuz edilir. O yaygın kullanılmaktadır kalbini kazandı ve aksesuarlar ve detaylar çok çeşitli dekorasyon için en popüler renklerden biri haline gelmiştir.

Birçok modern kadınlar tercih bordo renkli saçları. Bu doymuştur, tekliği bir canlı görüntü verir ve ustasının saldırganlık vurgular, iyi bir ruh verir. bu şaşırtıcı renkte saçını boyamak için karar vermek, bu görsel yeteneğine sahip olduğunu akılda tutmak size "giymek". Bu nedenle, dikkatle tartmak ve göz önüne almalıyız.

iç bordo renkli uzun süre kullanılmıştır. Istikrarlılığın bir atmosfer yaratır ve güven verir. doğru "doz" olarak herhangi bir odanın dekorasyonu için uygundur.

Bir bayram, iyimser havası yaratacak bordo tonları misafir odasında yapılmıştır. Ama biz "çok uzak" bu renk ile, daha sonra dayanılmaz olacaktır bu odada kalmak, eğer can sıkıcı ve "itme" olur gerektiğine dikkat etmeliyiz. Nedenle, bej, beyaz ve kum renkleri ile seyreltilmesi önerilir.

Yatak odası bordo perde veya yatak satın almak için tavsiye edilir. de harika bir çözüm ve mutfak - - Banyo için bordo renk onun gerçek mesken. Bu iştah artırır ve plastik pahalı ve muhteşem görünümünün cephe verebilir. Bu Mutfakta huzur ve konfor geçerli olacaktır. Ama burada bile, ölçü ile uyumlu olmalıdır. kestane ve toplam görüntünün ağırlık hâkimiyetini önlemek için, mutfak duvarları parlak renklerde yapılmalıdır.

Burgonya ofis veya kütüphane güvenli ve verimli çalışması için doğru çözüm olacaktır.

Hatta çok parlak iç, zengin vurgular ve canlı detay (vb osmanlı bordo yastık, battaniye,) o kadar küçük bir baharat. Sen kullanabilirsiniz renk tekerleği ve en iyi çözümü bulmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.