Entelektüel gelişimiYeni yüzyıl

Eğer psişik yetenekleri olup olmadığını kontrol edin: 6 önemli özellikleri

Her insan basiret hediye çağrılabilir doğuştan yetenekleri vardır. Başka bir şey değil herkes iç ses aktive olabilir. Ve ilk adım doğru anlaşılması kendini güçlendirme isimli gerçekleşme biri kendi tekliği. başkaları, bir sonraki aşamaya psişik hamle gözlerden gizlenen ne olduğunu görme olanağı fark etmek. Yani, bir sonraki adım yukarıda gönderilen hediye geliştirilmesi olacaktır. Şimdi adam gizli karakterleri görmek ve garip sinyaller yorumlamak edebiliyor. Eğer psişik yetenekleri içermesine bakılmaksızın bu semptomların aşina olan, kontrol edebilirsiniz.

Yetenek unutmayın rüyalar

En savunmasız insanlar is sırasında uyku. Şu an için bize bilinçaltımıza dökülüyor düşüncelerin akışını kontrol edemez. gece senin için ise - gizli karakterler, nedeniyle bu sefer o iletişimin sizin hatları açık demektir. Bazı insanlar hayallerini hatırlamıyorum. Senin durumunda, durum farklı. renkler ve en küçük ayrıntılarda açıkça onları hatırlamak etmeyin. Do not take bu yetenek için verilmiş. Bir günlüğüne hayallerinizi yere yazın bunları analiz ve sonuçlar çıkarırlar. gece rüyalar temaları yorumlamaya çalışırken, onun hediye geliştirmeye başlayın.

genellikle gerçeğe Visions

o doğuştan gelen kalitedir - Psikologlar iyi sezgi derler. Ancak, bilinçli ve bilinçaltı arasında bir kanal bulma, geliştirilebilir. Bazen bir olayın veya sadece rastgele görüntünün bir önsezi aniden gözlerinin önünde açılır. Bu beyin bilinçaltından size sinyalleri gönderiyor. farklı ve canlı vizyonları kullanan bazı insanlar kaza kaçınılmalıdır. farklı bir rota kullanmak istedi neden evi terk ederken. Sizden Visions aldatılmış değildir ve daha sonra akşam haberlerinde, sen korkunç felaket hakkında okuyun. Kafası düşünce parladı: "Ben şimdi nerede olduğunu düzenli yolları ile giderse, Kim bilir."

Bundan "üzgün daha iyi güvenli" söylenir ve folklor değil sıfırdan ortaya çıkan bu gözlemler yansıtılır. Önseziler ölümcül eylemler sizi korumak için tasarlanmış yüksek kuvvetlerle iletişim şeklidir olabilir. Eğer vizyonları varsa, aynı zamanda onlara duygusal eki yaşayabilirsiniz. Daha görmek için denemek için gereklidir.

Sen uyanmak en 04:00

Sizce o sabah tuvalete ihtiyacı ile ilişkili bir alarm saatine uyandırma, ancak gizli güçler ile ilişkili olabilir. Gelen birçok Doğu Asya uygulamaları kabul normu is için zam 03:00-04:00 de sabah. bir dahaki sefere mutfak veya banyoya takip edecek Yani, saat bir göz atmak. Bu kez "manevi" olarak adlandırılır. Do not acele etmek gidip geri yatak. Seçim rahat bir pozisyon ve deneme için odak üzerinde bilgiler bu akımları yoluyla içeri biçimi düşünceler, duygular, hisler ve anılar. İlk defa meditasyon bile iki dakika yeterli olacaktır.

Kabuslar nedeni sen uyanmak

Çocuklar ruhlar aleminde ile bir ilişki olduğuna inanılmaktadır. Bütün bu "hayali" arkadaşlar var orada. O kadar çok çocuk kabus olması şaşırtıcı değildir. çoğu durumda Yetişkin negatif ya da kehanet rüyalardan özgür. uhrevî güçler sizinle iletişim çalışıyorsanız Ama onlar uykusunda yapacak. Birincisi, bunlar 4 am uyanmak için "dene", ama işe yaramazsa, sıradan rüyalar kabuslara dönüşür. Her kim fırsatlar ile gizli geliyor bu yüzden o is not korkuyor bu karanlık oyunlara ve uyanık yukarı değil, sarsıntı, yalan altına bir battaniye. Bu insanlar gözlerini açıp şöyle bir şey ki: "Ben uyku ve sizin dinlemeyin" Sonra bir kişinin sadece işaretleri izleyebilirsiniz.

İyi gelişmiş duyarlılık

Hiç karşılaştığınız duygular ve hisler, başkasına ait olabileceğini fark ettiniz mi? Örneğin, oğlunu kaybetmiş bir acı anne geçmektedir. Fiziksel olarak ağrı hissediyorum. Onların çevreden biriyle o anda kalbini hissetmek insanların yakınları arasında gelişmiş benzer bir şey, korkunç bir şeydir. Böyle hikayeler yükleyebilirsiniz.BREAKBREAKDevam tek duyduğum saati.

bir süre bir bayan, bu apandisit bir atak olabilir inanarak, onun yanında keskin bir ağrı hissetti. Gün boyunca, ağrı bizim kahraman hastaneye gitmek zorunda olacak o kadar dayanılmazdı. Ama yakında annesinin onu en iyi arkadaşı aradı ve ona onun hamile kızı hakkında şok edici haberi verdi. doğurmak üzere bir kadın trombozu ile hastaneye ve neredeyse bebeği kayboldu. En kısa sürede haber bizim kahraman tanındı olarak, ağrı derhal durdurulmalıdır.

Genellikle ani önsezi deneyimi insanlar yaklaşan tehlike hakkında aileyi uyarmak için onun yeteneğini kullan. Eğer bu hafta sonu planlıyoruz yolculuk korkunç bir şey gerçekleşebilir eminseniz Sadece arkadaşlarınızı arayın. Do not sitem kendin için ani patlamaları öfkesi, üzüntü veya sıkıntı. Belki de, bu duygular size ait değil.

Bir çok gelişmiş sezgilere

Ne zaman soranlara sorular, sen biliyorum içinde avans arasında onların düşünceleri. Bunu sen cevapların bir parçasını biliyoruz görünüyor her zaman var. Eğer bu sesi duyduğunda muhatap düşünceler göz önünde açılır veya kalbinizin geçmesi gibi Bazen bazen hissediyorum. Bu garip his nedeniyle oldukça gelişmiş sezgi etmektir. Bu mesajlar size gelmek hangi yoldan önemli değil, sen bunların farkında olabilir önemlidir. Bu nedenle, uzak rastgele düşüncelerin kafasından sürücü yok, gerçekten önemli bir şeye işaret edebilir.

Sonuç olarak

Vücut bunları kabul mesajlar için minnettar uhrevî güçler, iletişim insanlar. Onun hediye kabul etme, kendi yeteneklerini arttırıyoruz. Böylece, daha da bilgiler mevcut hale gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.