Spor ve SağlıkTenis

Tenis topu ve kullanımı

Herkes tenis oyunu için kullanılan bir küçük sarı topu, bilir. Herkes onun yoğun ve sert ne fark ettim, ama kesinlikle ağır değildir. Bu tenis oynayarak için idealdir, ama aynı zamanda başka amaçlar için de kullanılabilir. Tenis topu iyi evde egzersiz bağımsız kabuk olarak hareket edebilir. Önemli olan - bir yaratıcı yaklaşımı göstermek için.

Nasıl bir tenis topu mu?

Bu amaç olarak hayal etmek zordur , spor malzemeleri bu esneklik veya eğitim yararlı olabilir başka niteliklere sahip değildir, bu boyutta son derece küçük olduğu için. benim okul yılları hatırlıyorum ve bu durum kabuk atma eğitimi için kullanılabileceğini düşünüyorum, ama bu artık doğru Çok. Üstelik, disk - özellikle evde, genel istihdam için uygun değildir ziyade son derece uzmanlaşmış disiplin. Şaşırtıcı bir şekilde, tenis topu (eğitmen) faydalıdır olur , kişisel eğitim tam da sertliğinden dolayı. Nasıl belli kas gruplarının geliştirilmesi için kullanabilirsiniz?

Eğitim göğüs kasları

Tenis topu kaleye günlük egzersizlere için mükemmel kabuk olabilir. Onun ücret veya egzersizleri farklı bir sette onunla egzersizleri eklemeyi unutmayın. çalışmak ve güçlendirmek için soğutmak için kullanın göğüs kasları. Birkaç egzersizler vardır. Birinci türün bir tenis topu dayanmalıdır her biri, ellerini yükseltmek ayrı da ayaklar omuz genişliği yerleştirerek, bir düz olması gerekir. omuz bölgesinde olduğu - Dirsek topları ile yan ve fırça için biraz dikkat edilmelidir. göğüs kasları üzerinde çalışmak için, sabit bir ritim koruyarak topu sıkıştırmak gerekir. egzersizleri bir başka çeşitlemesinde sadece tek top gerekir. Resepsiyon aynı kalır, ama eli senin elinde arasındaki göğüs bölgesinde tutulmalıdır bu kez topu çimdik ve tüm gücüyle onu sıkıştırmak için. Bu egzersizler göğüs kaslarının gelişimine katkı ve iyi durumda tutmak.

uyluk için Egzersizler

Kalça kaslarının gelişmesi için amaçlanan eğitim sırasında Tenis topu yararlanabilir. Topun dışında bir şeye ihtiyacın olmayan egzersizleri vardır. İlk egzersiz hem içeren uyluk kaslarını, ve karın kasları. bunun uygulanması için, elinde erimesi ve zemin üzerine koydu ve dizleri bacakları bükülmüş yükseltmek, yerde yatmak ellerini gerekir, kalça ve gövde 90 derecelik bir açı oluşturmalıdır. diğer baş ve gövde gönderilen ederken, dizler arasına topu çimdik ve bir tarafa onları yatırmak gerekir. Bıçak yerden gelmiyor önemlidir. Ortaya çıkan pozisyon düzeltmek bunu bir kaç saniye tutun, ardından başlangıç konumuna dönülür ve ters yönde egzersiz tekrarlanması gerekir. Başka egzersiz çok daha kolaydır - bir sandalyede oturup dizlerinizin arasına topu sıkmak gerekir. egzersiz özü mümkün olduğunca topu diz sıkıp mümkün olduğunca uzun süre bu konumda tutmaktır. Biz kasılmaların daha fazla sayıda yapmak ve mümkün olduğunca uzun süre bu bir sıkıştırma sağlamak için değil, çalışmak zorundadırlar. Herhangi bir egzersiz topları kullanabilirsiniz ancak Kafa tenis topları en kaliteli ve en iyi bir üne sahiptir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.