Entelektüel gelişimiYeni yüzyıl

Ruhsal Ev kötülük yenmek zorundadır

Bir kez Allah, Adem ve Havva krallığında bir yokmuş. Biz yaşamış - kederlenmeyin, İlahi Aşk boğulmuş. Evet, bu onlara günaha yılanlar geldi ve hepsi Allah'ın nimet istemeye gerek unutma. Ve onlar kasten yasak meyveyi tatma, günaha yenik düştü. İtaatsizlik çocuklar , Baba Tanrı'nın tutulmuş. Ama o, onları seven ve onlara Ülkeye yerleşip düzeltmek için bir şans verdi. Rab o ruhu umuduyla hepsini kötü tuzaklar ve fizikselliğini kazanacak ve bu Çocukları sadece dıştan değil, aynı zamanda içten, babası gibi olmak olacak: kutsal, mütevazı ve uysal olacaktır. Yani insanlık dünyası vardı.

Yıllar geçti ve insanlar bilinç bozulmasına sebep kozmik yasaları ihlal ahlak ve saflık üzerine yaptığı eylem ve düşünceler içinde daha da ileri giderek, maalesef devletlerin, hastalıklar, savaşlar, ekonomik krizler ve bunların ortadan kalkması (örneğin Lemurya, Atlantis). Varlığın Kozmik Yasaları - gelişmenin doğru yolu insanları yönlendirmek için, onlar On Emri verildi. Ve hayatın davranışsal ve insanların yaşam tarzının onu örnek ayarlamak için Dünya'ya İlahi Enkarnasyona geldi.

Ancak, kötü uykuda değildir: insan ve evrenin imha hayal, o Baba tekrar aziz Tanrı'nın Krallığı girmek olma insanları önlemeye çalışıyor ve Dünya bu krallık olduğunu. Ve kötülük medya, internette kendi elçiler gönderip, önemli halka açık yerlerde indi. Şiddete teşvik dışında hayat lehine, korku filmlerini oluşturma evlilik, eşcinsel evlilik, sarhoş bayram, sigara alarak ilaçlar yani "mutluluk", yıkım ve ruhun ölüm yolunda kötü talimat gençlik bir kural olarak, eşleri değiştirmek bu filmleri gösteren. : Ve müzik ruhun ilahi sesi temizlemek için durdu sert kaya havayı doldurdu (ilkel "değerler" ile zihinleri yönlendiren), pop (lider sanatçılar ve dinleyici intihara). edebiyat ve sanat yoluyla da yanlış değerler kötülük propagandası açtı. Ve insanlar paranın haksız birikimi çocuklarının akıbeti yansır unutma. Ve devlet unutmak aile - insanlığın bütün Baba tüm çocukları için refah istiyor Tanrı söyledi.

Ve bu kötülük görme ruhları ve O'nun çocukların zihinlerini ele geçirir Tanrı yoksul ve "kötü" olarak zengin ve azizler olmak için iyi bir son şans hem insanları, vermeye karar verdi. dünyanın sonu - ruhlarının, düşünce ve dualar saflık sadece kutsal erkekler hala imha toprak tasarruf sağlar.

RAB, annenin annesi, World, en büyük Enkarnasyon'un Anne şeklinde yeryüzüne Kutsal Ruh gönderilen Yaratıcı'nın bütün güçlerini sahip - Shri Mataji Nirmal Srivastava. Ve o İlahi Kişi olarak, bir insan olarak Hindistan'da doğdu. O derinliği onun kötü alışkanlıklardan başına gelen merak, insanlığı izledi, ama insanlar olduğunu bilerek seçim özgürlüğü, insanla ve Dünya'nın kaderini tayin etmek Baba-Tanrı cennete geri dönüp vermek istedi. Ancak, onun asi oluşturulmasını yok edebilecek Tanrı'nın gazabının gücünü bilerek ve yanlış öğretmenler O'nun çocuklar gibi insanlar için annesinin büyük bir şefkat cehenneme yönlendirdiklerini görerek, o yedinci enerji merkezi açtı - çakrayı Sahasrara. İlahi Sevginin Işığı evrenin döküldü - Tanrı'nın (Kutsal Ruh enerjisini) Kundalini arttı.

Shri Mataji insanlığın dönüşümü üzerinde çalışmaya başladı (1970, 5 Mayıs itibaren) Bu noktadan sonra. O her erkeğin irade SRF de üretme yeteneğine sahiptir insanlara izah - birliği Tanrıyla - Kundalini Rabbine gömülü enerjinin yükselişi ve onun ince vücut sonraki saflaştırma (- chakras - ve üç kanal enerji merkezleri) aracılığıyla.

"Sana melekler yaptık - Saints kendilerini haline - Shri Mataji söyledi."

kutsal olmaya ve ışık ve ilahi aşkı yayacak şekilde ince vücut arınma için ve yöntemleri - Sahaja Yoga - O dünya enerji Kundalini içeren sistemini verdi.

Bkz. Daha web sitesi www.sahajayoga.ru

Kendini, ailesini, vatanını, toprak ve Baba Allah'ın gazabından tüm evreni hastalığı sorunsuz yaşamak ve kaydetmek ve kutsal olun - Sahaja Yoga - insanlar Tanrı'nın hediye kabul etmek istemiyoruz neden Shri Mataji, çok şaşırdım. Ve yine, isteyen, O'nun çocukların olduğu kadar tasarruf anlattıklarını Shri Mataji için: "Lütfen Kendinden gerçekleşmesini alın." kalpten Bunu yapmak için sormak: "Rab, ver bana, Kutsal Ruh'un doğum, İncil'de sözü lütfen."

ruhumuz kazanacak olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.