GüzellikSaç

Doğru bigudi saç rüzgar nasıl

düz saçlı bir kız periyodik kıvrılıp çalışır. Birçok salonlarda bunu ve bazı oluşturmaya çalışırken kurtarmak için evde bukleleri (ve bu belli bir anlamı yoktur). Tabii ki, ve özel bir durum için bildiğiniz, özellikle baş edecek bir kuaför harcamak, ancak günlük saçlı ve kendi başlarına olabilir saçları rüzgar nasıl maşaları içinde.

Birkaç ütüler teknolojileri evde vardır - farklı araçları kullanarak ve saçı temizlemek için gibi. farklı şekil ve boyutlarda dahi bigudi, farklı malzemelerden yapılır. saçın amacı ve uzunluğuna bağlı olarak seçtikleri düzeltin - aynı zamanda bir bilim dalıdır.

orta saç maşaları en kolay almak. bunları bağlantı elemanları farklı tipleri ile ince ve büyük ve plastik ve metal ve uygun için. uzun saçlı daha zordur olarak: onların küçük sert ve uzun hile, karışık kolaydır ve büyük her zaman istenilen etkiye yol açmaz. kısa saç kesimleri için olduğu gibi, bunların sahipleri nadiren perma (ve daha sonra genellikle kalıcı) ve kolay kıvrık demir ya da özel bir fırça için en uygun yapmak.

Burada gerekli değildir, çok karmaşık bir süreç, ancak belirli bilgi ve becerileri - Genel olarak, saç saç maşaları üzerine sarın. İlk olarak, o çok ıslak saç yapmam, bir başlangıç için bunlar saç kurutma makinesi kuru gerekir veya zaman izin verdiğinde, doğal bir şekilde bunu. tamamen kuruduktan ise, şeritlerin her biri üzerinde, su sıçramasına, nemlendirmek olabilir. Rüzgar önce bigudiler saç uçlarının kilitlemek için (örneğin, köpük ya da jel) istiflenmesi için bazı araçlar uygulayabilir. Herhangi bir düşmüş kıvrılma sonucu yağma gibi şeritlerin her biri, uygun şekilde, en fazla pürüzsüzlük için taranmış olması gerekir. İkincisi, kilitler mümkün olduğunca ince olmalıdır. Ve üçüncüsü, yukarıdan ziyade alnından başlamalı, gibi birçok yapmak.

gür kalın saçlar sahipleri belki sonunda biraz cila serpilmiş saç şekillendirme olmadan yapabilirsiniz. onlar tarzı zor, zor ve Ancak, ipliklerini kendi ağırlığı altında hızla gevşeyebilir. Bu durumda, bir sıcak kıvırma stil konumunu kaydedin. İnce saç döşeme önce özel bir sprey ya da maksimum hacim için onları koymak için bir köpük ile muamele edilmelidir. genellikle sığacak kolaydır ve o kadar uzun saçları tutar.

aksi takdirde tüm çabalar boşuna olacaktır, bigudiler sadece çok kuru saçlı olmalı çıkarın. Gerekirse, nihayet saç kurutma makinesi kurutulmuş fakat dönmüş bir konumda olabilir. maşaları kaldırılır sonra, dikkatlice saç tellerini veya bölünmüş eller tarak gerekir saçlarını lak ya da diğer fiksatif düzeltin.

Zaman düşük döşeme için, kuru (ama her zaman temiz) saç üzerinde önceden ısıtılmış ve rüzgar olduğu sıcak silindirleri, kullanabilirsiniz. Bu durumda, yarım saat içinde bunları vurabilir. Bununla birlikte, yüksek ısı kullanım saça zarar verebilir, ancak saç önce uygulanır özel spreyler ile korunabilir saç rüzgar gibi curlers.

Tabii ki, teknoloji hala durmazsa. Şimdi, orada birçok modern forseps ve koruyucu bir kaplama ile ploek o can onlara zarar vermeden hızla bukle saç. Buna rağmen, birçok kadın hızla ve doğru bir şekilde maşaları saç rüzgar nasıl hala ilgileniyor. Bu Eski yöntemlerle henüz bir ilgisi kalmadığını olmadığı anlamına gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.