GüzellikSaç

Gece boyunca saçta Maske - sorunları çözmek için basit ve etkili bir şekilde

Şık saç modeli ve şık stil - Başarılı görüntünün% 80. Ama böyle hileler bazen meraklı gözlerden saçlı çok bariz sorunları gizleyemezsiniz. Sık stres, olumsuz ekolojik durum, yanlış bakım, yanlış seçilen şampuan ve stil genellikle kepek nedenleri, kesit ipuçları ve saç dökülmesi olur. soruna basit ve kullanışlı bir çözüm gecede saç maskesi olacaktır.

uyku sırasında maske kullanmanın avantajları

Düzenli ve kapsamlı saç bakımı engelleyen başlıca faktör - bu zamanın bile çok tembel ve sıradan olmaması değil. Buna ek olarak, pahalı kozmetik hızlı uygulama, sürekli sorunlarla baş edilmez. Geceleri saça maske, doğal maddeler dışında kendin yap belirgin avantajları vardır:

  1. saç maskeleri için en etkili tarifler çok sade bir şekilde pişirin.
  2. pozitif sonuç için 1 hafta içinde yeterli bir işlemdir.
  3. bir rüya sadece 5-6 saat olsa bile, bu aktif poz maskesi için yeterli olacaktır.
  4. saç yenileme sağlık süreç uyku sırasında görülen gibi gerek yok, gün boyunca spa bakımları için zaman bulmak.

daha besleyici ya da nemlendirici bileşim renk, daha besin ve öğeler köklerine uçlarından bunları geri, saç yapısına nüfuz iz. maskeleri aktif maddeler arasında, genelde, görünmez bir koruyucu film bukleler oluşturan çeşitli yağlar bulunmaktadır. Sonuç olarak, şampuan içerdiği agresif bileşenlerin etkisi, saça zarar bir çok neden olmaz. gece saçınızda maske sizin için düzenli bir prosedür olacaksa, olumlu etki, bir ay sonra fark olacak.

bal dayalı Maske

bal ile Gece maske yağ ve eksik parlaklık eğilimli saçlar için idealdir. bir sıvı bal (50 mL) kadar ısıtıldı hazırlanması için çırpılmış yumurta sarısı ile karıştırılmalıdır (2 adet).. Bir duş başlığının üstüne koymak Saçına karışımı uygulayın ve bir mendil veya havlu ile baş örtün.

çavdar ekmeği maske

içeren gece için saç maskesi yardımcı olacaktır hasarlı ve zayıflamış saçları düzeltmek için çavdar ekmeği. Ekmek (100 g), sıcak süt dökün ve karışım soğuduktan sonra, ekleme dulavratotu (1 saat. L.). Yavaşça bir sayfayı gizlemek ve sıcak bir eşarp bağlamak için üstte şeritlerin tüm uzunluğu maske yayıldı.

bitkisel maske

otlar şifa özellikleri uzun bilinmektedir ve bukleler sağlığını ve güzelliğini artırmak için güçlerini kullanılmıştır. Nasıl maskelemek için otlar kullanımı ile saç? Rowan, yaprakları karahindiba ve nane biraz streç ellerini olmak ve kaynar su dökün gerekir. Ortaya çıkan suyu karanlık bir yerde 2-3 saat ısrar ediyorlar. Bundan sonra, çim, bir bulamaç oluşturmak için bir çatal ile de püre. saç, sarma polietilen ve üst atkı elde edilen bileşim.

Zencefil Saç Maskesi

, Asi kilitleri Tame kesiti önlemek ve kırılgan ipuçları zencefil dayalı maske yardımcı olacaktır. Karıştırın zemin zencefil (1 çorba kaşığı. L.) ve susam yağı (30 mi) kafa derisi içine sürülür ve saç uzunluğu boyunca uygulanır edildi. Bir duş başlığı takın ve bir mendil ile sabitleyin. Prosedür tarak çok daha kolaydır sonra maske kolayca şampuan ve saç ile yıkanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.