SağlıkMüstahzarlar

Sadece ilaç "Ksizal" about: Hasta kısaca için Kullanım Talimatları

Herkes otlar ve çiçekler kokusunu tadını çıkarabilir. nedeni - Doğa ile istediğinizde alerjik reaksiyon bir anda sollamaya. Bu anlaşma ve hatta çoğu zaman alerji belirtilerini kışkırtır bir durumdan iyi hissedebiliyor musunuz? Evet, sorunların çoğu ilaç "Ksizal" çözer.

Kullanım talimatları aracı alanda alerjik rinit, burun mukozası kızarıklık, yanma ve kaşıntı tedavisinde başarıyla kullanıldığını bildirir. Bilindiği gibi, burun ve göz, özellikle kanal bağlanır. Bu nedenle, solunum sistemini etkileyen alerji, gözyaşı gözleri neden olur.

Ne zaman ksizal atayacak? Kullanım talimatları listeler saman nezlesi, kalıba, saç pet ev tozu bulunan akarı alerjisi. Gördüğümüz gibi, aralık yeterince geniştir. Belirli maddelere aşırı duyarlılığı kesin delil olmadan ilaç içmemelidir rağmen. analiz yapmak ve immünolog konuşmak erken ihtiyaç. ticari laboratuvarlarda yapılabilir IgE üzerinde Özellikle hassas araştırması.

Nasıl ksizal geliyor? Kullanım Talimatı ilaç antihistaminik bir sınıfa ait olduğunu açıklar. Bu alerji, histamin yaklaşık "verici" sinyali, klasik bir alerjik reaksiyon oluşmaz bu nedenle büyük miktarlarda üretilir ve anlamına gelir. Hangi "Ksizal" ilacın etkisini açıklar.

Kullanım talimatları iki biçimde uygulanabilir söylüyor. Klasik - hap ve sıvı içinde - burun içine damlatılması için. Bir hekim vücut üzerinde değil gerekli sistemik etkileri olduğunu belirlediğinde "Ksizal bırak" talimatı, kullanılmasını önerir. insan vücuduna histamin çok gerekli çünkü. Bir tablet, tüm vücudu etkileyen.

Doktor levosetirizin, setirizin (benzer bir ilaç "Zyrtec" yoktur) içeren ilaçlar için herhangi bir alerji bilmelidir. kimyasal ksizal beri - levosetirizin, sen geçmişte tespit hoşgörüsüzlük durumda kullanmak mümkün değil.

Eğer anksiyete, sakinleştiriciler ve uyku ilaçları gelen antidepresan grup fonların ilaçlardan biri atanır olmadığını doktorunuza söyleyin emin olun. Aynı liste içerir antikonvülzanların ve antipsikotik. Sen dozunu değiştirmek veya daha yakından yan etkilerin görülme sıklığını izlemek gerekebilir.

bakımla böbrekler veya karaciğer hastalıklarında ilaç reçete. Tabii ki, bu durumda ksizala kullanılması ilaç damlaları şeklinde kullanılırsa, özellikle dışlanmış değildir. Genel olarak, karaciğer ve sadece doktorlar zorlayarak böbrek hastalığı daha düşük dozda reçete ve sağlıklı olsaydı daha yakından durumunu takıp eder.

Ksizal konsantrasyonu olumsuz, dahası, o uyuşukluk sebep olabilir etkiler. Bu ilaç tabletleri içmeye başladığınızda nedenle, makine ve sürüş çalışmasını atmak emin olun. Bir süre sonra anlayacaksın olarak, iş meşgul olmadığını özen gerektirdiğine dikkat. Burun yaygın olarak ciddi etkiler sahip olmayan düşer.

Yan etkiler çok yorgun hissediyorum, ağız kuruluğu, burun kanamaları, yorgunluk, uyku hali dahil ksizala. Çok nadiren, hastalar şişme, döküntü, kaşıntı var.

yirmi - Bebekler genellikle on damla, yetişkin verilmiştir. Ama katılıyor doktor tarafından çözülecektir.

İlaç sadece bir yayinlanmadan kime için kullanılabilir. Gerek doktorunuzun randevusuz arkadaşları ödünç, tam tersine, arkadaşlarıyla ilacı paylaşmak veya etmek. Hatta bunun damla şeklinde (aniden bilinmeyen bir hoşgörüsüzlük varsa) o ihtiyacı olmayan bir kişinin sağlığını zarar verebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.