BilgisayarlarYazılım

Nasıl kazadan sonra veya virüsün Windu'yu yeniden?

Onun düzenli kelime "windose" akla ilk ne hakkında herhangi bir bilgisayar ile ilgili forum sorarsanız, pencereleri hakkında birilerine söylemek olası değildir. Büyük olasılıkla, Win 98-XP ile "oynamak" için iyi bir zaman vardı kullanıcıları, çoğunluğu yeniden hatırlar. Ne yazık ki, oldukça iyi bir güvenilirlik son OS bu efsanevi aile rağmen ilgili ve bu güne kadar Windows'u, yeniden nasıl soru. sorunların bu tür çoğu kullanıcı kendilerini arıza nedeniyle meydana söylemek adil olmak.

CD veya DVD sürücüsünden yeniden klasik durumunu düşünün. Sadece bu şekilde yapmak daha kolay olduğundan, burada biz yüklemek için söyleyecektir (beri çünkü bazı özel araçları ile çalışmak için ihtiyaç daha karmaşık biraz çubuğundan Windu'yu yeniden) optik disk.

Yapmanız gereken ilk şey - Disk sisteme görüntüyü yakmak. Bunun nasıl, gitmeyiz hakkında konuşun. O arzu edilir ancak kayda değer olduğunu diski kaydetmek için aksi hatalar oluşabilir olarak kurulum olanaksız hale, çok düşük bir hızda. sistem görüntüsü çöp her türlü dolması "geliştiriciler" montajlar bol vaatlerine sadece (!) Yetkilisi sokulmuş değil indirmek için en iyisidir.

resmi satış dizüstü bilgisayarlar genellikle meşru yükleme diskleri olan ile unutmayın. dizüstü bilgisayar kullanıcıları üzerinde yeniden yükleme Windu (çünkü tescilli ayarları) zor olduğundan, üretici genellikle görüntüleri geri gizli bölümler oluşturarak işlemini kolaylaştırmak. dizüstü sistemini ayrıldıysa Kısacası, geliştiricinin web sitesine gidin ve orada kılavuzları okuyun: herhangi sürücüler sen ve ihtiyacı olmadığını mümkündür.

Biz PC'de Windu'yu yeniden yükleme hakkında konuşmak nedeni budur. Yani, bir CD görüntü yazmak bilgisayarınıza takın ve yeniden göndermek için. o zaman o kurtarmak için imkansız olacaktır, çünkü sizin için tüm önemli bilgileri sürücü sistemden kaldırmak için gerekli olduğunu unutmayın. BIOS logosu bilgisayarınızda kullanılan, görünene kadar bekledi olması, klavyede DEL tuşuna basın. Her şey çalıştı, BIOS ayarlarına girmek.

Windows'u yeniden yüklemeden önce, CD'den önyükleme gerekecektir. bir çok BIOS sürümleri beri böyle ayarlaması tek kesin yolu yönlendiremez. Burada tekrar bağımsızlığını göstermek için ve tartışma forumları yada üreticisinin Web sitesinde bu konuda öğrenmek zorunda kalacaktır. Tekrar ayarlarını kaydedin bilgisayarı yeniden başlatın.

indirmek gerekli dosya sistemi sonundaysa, Tesisat pencere göreceksiniz kadar bekledi. Geçerli süreçte tam grafik modunda çalışıyor. Sen, sistem dilini ayarlamak zaman, kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz gerekecektir. Yükleyici penceresinde bir kural, ilk kez kullananlara da dahil çeşitli seçenekler sahip olacaktır gibi otomatik modda, sistem sistemi sürücüyü biçimlendirmek ne zaman bir "tam sıfırlama" seçin ve diğer gerekli işlemleri gerçekleştirmek için en iyisidir.

Umarım lucidly Windows'u yeniden yükleyin ve bu gibi daha fazla soru gelecekte rahatsız olmayacak olması nasıl açıklanabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.