GüzellikSaç

Saç çırpılmış Eğer Ne Yapmalı?

Uzun süre beklenen bahar! Parlak sıcak güneş, pencerenin dışında kuşların ötüş! Bu yüzden paltosunu ve şapkasını, kış aylarında çok sıkıldım çıkarmak ister. Ve burada kışın etkilerini görüyoruz. Mükemmel havaya rağmen, bir yerde melankoli, ilgisizlik ve uyuşukluk alınır. Ve tüm bu vitamin eksikliği sonucudur. Ama bu bizim vücudun iç durumuna, aynı zamanda görünüş olarak değil yalnızca açıkça görülebilir. Soluk cilt, tırnaklar kırık, olan saç tarafından kesilir ne?

Her şeyden önce, biz kendini topla ve nereden başlayacağınızı düşünmek zorunda. Ve saç ile başlamak gerekir. Tüm saç sonra - o kartvizit kadın. Ve saç çırpılmış ne yapacağını anlamaya çalışın.

Kışın saçını hissetmek nasıl hatırlamak Öncelikle? Soğuk, rüzgar, kar, merkezi ısıtma. Dışarıdan, saç soğuk nedeniyle nemi yoksundur. Ve odasında - ısı nedeniyle. saç kuru ve kırılma - Ve işte, sonucudur. Ve bunu fark etmeye başlar saçınızı tarafından kesilen ne?

Eh, bahar, o senin için gerçekleştirilen işin yarısını geldiğini gerçeği düşünüldüğünde. hava sıcaklığı rüzgar ılık oldu yükseldi ve merkezi ısıtma neredeyse kesiliyor. Yani bu sadece nedenleri, ancak sonuçlarıyla mücadele etmek zorunda kalacak. Sonra da soruya cevap vermek zorunda değilsiniz saç kesmek neden.

sevecen ve restoratif kozmetik saç - dikkate kozmetik üreticileri uykuda değildir ve seçim her geçen gün daha fazla olur gerçeğinden hareketle, kolayca bir "yardımcı" bulabilirsiniz. Ve bu:

-uvlazhnyayuschie ve restoratif şampuan ve Klima cihazları;

Kuru, yıpranmış saçlar ve bölünmüş biter için tüm olası maske;

- Split için emülsiyonlar ve spreyler saç uçları;

- durulama gerektirmeyen nemlendiriciler;

ve çok daha fazlası.

Zorluk tek üretici veya ajan bileşiminde seçiminde ortaya çıkabilir.

Ama popüler medya hakkında unutma. onlar sadece yoktu çünkü Sonuçta, anneannelerimizin, pek çok kozmetik kullanmıyordu. Ama, ama saç her zaman mükemmel durumda olmuştur ve ne anlama geldiğini bilmiyordu, saç uçları kesilir. Tüm çünkü onlar doğadan kendisinin yardımına başvurmuştur.

En iyi bilinen ve en yaygın yolu yağları kullanmaktır. Bu zeytin yağı ve dulavratotu, iyi ya da herhangi bir bitkisel yağ olabilir. Bu ısı şeklinde bir su banyosunda ısıtılır saç içine sürülür. Bir banyo veya duş almak bir saat önce bu işlemi gerçekleştirmek için daha iyidir. dikkatle plastik bir kap koymak, onu ovmak, saç yağı uygulayın ve kafa sıcak havlu örtün. Bir saat sonra, durulayın ve önceden hazırlanan otlar saç infüzyon durulayın. Bu papatya, ısırgan, dulavratotu kökü, nane veya kireç olabilir.

Ayrıca tıbbi maskeler hazırlanmasını memnuniyetle:

  • Bir şapka koymak saç koymak Onceden yoğurt,. 30 dakika sonra, iyice durulayın.
  • Bir yumurtanın sarısı ile bitkisel yağı bir çay kaşığı karıştırın bal ve konyak bir çay kaşığı ekleyin. Ve ayrıca, saçını, ovmak yıkamadan önce bir saat. Çarpıcı bir etkisidir ve bir kerede görülebilir - saç yumuşak ve tarak kolay hale gelir.
  • kurutulmuş otlar alın ve kekik, ısırgan, adaçayı ve muz, bir çorba kaşığı karıştırın. kaynar su (1 litre) dökün ve bir saat boyunca demlenmeye. Bundan sonra, gerilme, siyah ekmek ekleyin ve bir bulamaç içine karışımı açın. saça ısı formunda, gizlemek, sıcak, iki saat sonra yıkayın. Eğer yıkayıp sonra şampuan kullanmayın. Biz aylık bazda bu prosedürü gerçekleştirin.

Ama, bahar saç gelişi yine zararlı etkilere maruz kalabilirler bile. Musluktan Bu klorlu su ve saç kurutma makinesi ve kozmetik ambalaj, stres, vitamin ve renklendirme eksikliği ve çok daha fazlası. Ve yine aynı sorun - saç ne yapacağını tarafından kesilmiş?

Tabii ki, yukarıda belirtilen önerilere unutmamak için. Bir saç kurutma makinesi kullanın veya güç tasarruf moduna kullanmak mümkün olduğunca az deneyin. amonyak içermeyen, sadece mürekkep boyama için kullanın. vitaminler B5, lesitin, bitki özleri ve buğday tohumu içerir şampuanlar ve araçlar, kullanım. Ve mümkün olduğunca çok vitamin yemek.

Yukarıdaki ipuçlarını takip ederse, saçlar her zaman dayanılmaz olacak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.