GüzellikSaç

Boyama "L'Oreal Prodigy": yorumlar. Yeni boya "Loreal Prodigy"

Kadın ve kızlar çeşitli nedenlerle saç boyama başvurdular. Bazıları için bu diğerleri sadece gri saçlı üzerine boya yaparken, öne çıkarın için bir yoldur. Bu makalede sunulacak değerlendirmeleri Boyama "L'Oreal Prodigy", bugün popüler markalar ifade eder. O kadınların çok sayıda emanet. Kendi nedenleri vardır.

kendi benzerleri farklılıkları "Loreal Prodigy" boya

Uzun yıllar boyunca, pazar saçlar için boyar mevcut ürünler amonyak olmadan. Boyama "L'Oreal Prodigy", yorumlar bunların pozitif çoğu durumda, bu tür ifade eder. Amonyak içermeyen bir bileşim daha yumuşak olduğu düşünülmektedir. Etanolamin, onlara zarar vermeden, pigmentler saç yapısına nüfuz sağlayan boya giren.

Yeni boya "Loreal zaten birçok yayınlarda bulunabilir yorum bunlardan Prodigy", tüketiciler arasında popüler hale gelmiştir. saç inanılmaz parıldayan zenginleştirmek ve uzun bir süre Shiny tutmak sağlayan özel teknolojisi Tüm bunlar sayesinde. Boya onlar onu saça eşit olarak dağılmamıştır ve doğal bir sonuç sağlamak üzere yardımcı mikromasla M-Ot içerir.

Yeni boya "Loreal Prodigy" uzmanlarının görüşleri

ustaların göre, "Loreal Prodigy" boya, aşağıda verilmiştir hangi yorum evde kullanım için uygundur. herkes tarafından anlaşılan birçok dilde yönergeler.

"L'Oreal Prodigy" çoğu zaman ortalama direncini boyalar olarak adlandırılır. saç etkisi amonyak bileşiklerinin etkisi ile karşılaştırıldığında kısa kalır. türetilmiş saç rengi birkaç haftadan uzun süren Ama "L'Oreal Prodigy", tonlama ajanları isnat edilemez.

palet

Daha önce bahsedildiği gibi, piyasadaki en popüler biri bugün boya "Loreal Prodigy" dir. Palet, rave çoğu yorumları, 18 tondan oluşuyor. Doğal renklerin çeşitli biraz imajını değiştirmek istediğiniz pek çok kadını çekti.

uzmanlar paneli tarafından geliştirilen şirket arasında 3 ışığı 5 kahverengi sarı ve 10 tonları (ki 4 daha koyu renkte). hepsi doğal olarak saça bak.

alıcılar paleti Yorumlar

Ürün kendileri için her yaştan adil seks seçilen. Yeni boya "Loreal Prodigy", palet, hemen hemen her zaman sürekli kullanıma uygun pozitif olduğu değerlendirmeleri.

Bazı alıcılar koyu renkler renk kullanırken dikkat "Ayaz kestane" onlar beklenmedik bir etkiye aldı. Saç neredeyse siyah görünmeye başlamıştı. Bir süre sonra, arzu edilen, boyamadan sonra renk yıkanıp. Kızlar bir satın alma seçerken dikkatli olmak tavsiye edilir.

Böyle sürprizler "fildişi" veya tonlarında onların rengini güncelleştirmek istediğiniz sarışın kızlar karşı karşıya değildir ile "beyaz altın". bunları kullanarak ise etki beklentilerine karşılık gelir.

"L'Oreal Prodigy" Boyama: değerlendirmeleri

"Beyaz kum" güvenle kızlar keyfini renklere karşılık gelir. çoğu göre, renkler hep paket üzerinde fotoğrafları maç.

Ürünün cesur kullanım için beyaz liste genellikle saçlarını boyar her kız. Bunların çoğu mevcut noktaları ve "Loreal" dan yeni boya eklendi. Saç yumuşak ve yönetilebilir hale getirir. Tüm kullanıcılar boya zorlukla kuru uçları bildirmiştir.

Herhangi bir ürün bulundu ve negatif geri besleme yapılabilir. Onların neden emsallerine oranla genellikle ortalama renk haslığı olduğunu. Üreticiler (amonyak hariç) bu koruyucu kompozisyonunu açıklar.

Hoş olmayan koku ve bazı insanların saça uygulamadan sonra boyayı düşünüyorum ve bundan sonra daha birkaç gün. alıcıların diğer kısmı kokusu katlanılabilir ve çok keskin değil düşünüyorum.

Bazı alıcılar fiyatı sevmiyorum. Diğer üreticilerin ürünleri ile karşılaştırıldığında çok yüksekse onlara görünüyor. Bu "Loreal" şirketten her yeni ürünün oluşturulmasında kullanılan yenilikçi teknolojiler çok sayıda açıklanabilir.

Bazı kızlar hemen kötü tarak boyama ve sonrasında saç sert görünüyor söyledi. Kuruduktan sonra, bu duygu kaybolur. Bu durumda, tüketici bir amplifikatör-bakım, mürekkep setinin bir parçası olan bir şişe kullanılması önerilir.

boya kullanılarak yapılan Öneriler

Üreticiler "L'Oreal Prodigy" alerjik reaksiyona neden olabilir uyarısında bulunuyor. Bu nedenle, daha iyi kullanmadan önce testi yürütmek. Bu, ilk ürünün kullanan kişilerin özellikle doğrudur.

Şirket ayrıca daha önce kendi görünümünü berbat edebilir gibi tüm takı kaldırmak için boyama önerir.

Böylece, yanıtları bugün bir makalede toplanmıştır hangi boya "Loreal Prodigy" birçok ülkede bilinmektedir. O alıcılar çok sayıda emanet. Bu yüksek ürün kalitesi ve marka itibarı nedeniyle.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.