SağlıkSağlıklı beslenme

Diyet "yaprakları Altı": yorumlar, menü ve çalışma şekli

dieted asla çok kız yok. Bunu okuyorsanız, muhtemelen ilk elden size tanıdık bir kelimedir. Eğer diyetler bir sürü olsaydı, o zaman er ya da geç çalışmayı durdurur emin olabilir deneyimlerime içindedir. Ağırlık ayağa kalkar ve kilo için yeni yollar aramak zorunda. Eğer başarmak kadar diyet alternatif önemlidir nedeni budur ideal kilonuza ve büyüklüğünü. Sonraki sistem bu şekilde dizayn edilmiştir ve bu diyet denir "altı yaprakları." Çok etkileyici, bu yüzden denemek hakkında Yanıtları!

Kim yaprakları altı bir diyet ile geldi?

Rahatsız Yuhansson - İsveç'ten bir diyet bilinen diyetisyen geliştirildi. Eğer, tabii ki, verimliliği vücut için yararları hakkında endişe ve olamaz bu yüzden. Bu en fazla 5 kg kilo kaybı vaat kendisi için 6 gün için tasarlanmış kısa süreli diyet planıdır. Etkileyici, değil mi? Her gün tek ürüne dayalı yeni bir diyete sahip olacaktır. Altı Toplam, bu nedenle diyet "altı yaprakları", yorumlar onun adı var, ilham. , En Anladığım kadarıyla nedeniyle Let bu diyet işler.

özü diyet: almaşı protein ve karbonhidrat monodney

diyetin ana ilkesi - ayrı yemekler. Geriye sadece karbonhidrat veya yemek gün boyunca, olduğu proteinli gıdalar. Doğal olarak, her biri ana asgari kıyasla üç yağlar (bunlar tüm ürünleri içermeyen olsa bile) dahil elemanları, ama onların sayısını içerir. Sonuç olarak, sindirim kolay ve daha hızlı gerçekleşir ve kilo kaybetme süreci geliştirir. Yani, diyet ne tür diyet "altı yaprakları" içerir? balık, sebze, tavuk, tahıl, peynir ve meyve: Menüler, çoğunlukla hevesli yorum, aşağıdaki ürünleri içerir. hepsi çok lezzetli ve sağlıklı, Katılıyorum. Bir ürün gün boyunca yemek ve ertesi gün sonraki gidin. Ve böylece diyetin etkinliğini arttırarak, açıklanan sırayla bunları kesin olarak döndürmek gerekir. Navrnyaka Eğer gün yağ yakma için ideal durumdur protein karbonhidrat, değiştirilir dikkat edin.

her bir "taç yaprağı" diyet diyet

Peki yemek ve diyet "altı yaprakları" içmek için izin verilir? Onun diyet Yorumlar etkinliğini doğrulamaktadır. Günlük (yazar önerir rağmen onu terk etmek) saf su ve yeşil çay, siyah kahve izin verdi. Ayrıca, az miktarda bir çeşni, tuz ve otlar kullanmak mümkündür. İkincisi, tesadüfen, vücut temizlemek yardımcı olur. Diğer ürünler günün diyet bağlıdır. İlk, balık anda, gün balık yemek: haşlanmış veya buharda pişirilmiş. İkinci gün pişmiş veya haşlanmış, kendi ham herhangi sebze yiyin. Sadece patates, havuç ve pancar hariç tutmanız gerekir. diyet tavuk günde tavuk buğulama meme veya fırında olduğunu. küçük miktarlarda suda pişirilmiş herhangi lapası, çimlenmiş lahanası, ekmek ve ayçiçeği tohumu: Dördüncü gün lezzetli hububat oluşacaktır. beşinci ve altıncı günleri çok lezzetli. Öncelikle peynir ortalama yağ içeriği ve biraz süt, sonra yaklaşık bir hafta kısıtlamalar özellikle lezzetli görünüyor sonra sulu ve tatlı meyve. Bu diyet biter "altı yaprakları." Şimdi ona Yorumlar ve Düşüncelerinizi doldurmak. Sonuçtan memnun musunuz?

Bir diyet oturur olanlar için motivasyon

Bu süre zarfında sadece kilo gövdesini kaybetmek değil, aynı zamanda vücut temizlemek için. Böyle bir diyet büyük ölçüde sindirim sürecini kolaylaştırır ve yağ rezervlerinin yakılması için zorluklar oluşturmaz. Her gün o çalışmaları için yeni bir besin ve vitamin alır çünkü çeşitli ürünlerin münavebe, vücut bir ekonomi modu dahil etmek izin vermez. daha kolay geçti bir diyet, aşağıdaki psikolojik hile deneyebilirsiniz. Her gün, çizmek ve günün adı ve numarası ile kağıt sekmesini kesip onlardan bir çiçek olun. Altı yaprakları olmalıdır. onaylamak zayıflama Yorumlar, her gün yaprağı alarak zafere daha yakın hissedecek ve diyet terk etmek istemiyordu. Deneyin ve tüm söndürmeden gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.