Gıda ve içecekYemek tarifleri

Yaz menüsü. Nasıl Hodgepodge pişirmek için?

Dürüst olmak gerekirse, karma sevmiyorum insanları anlamıyorum, ama burada ben sadece ona tapıyorum! Cool ekşi krema ile, yoğun - bu sıcak bir gün bayram!

Nasıl sirke ile serum, kvası, maden suyu üzerinde Hodgepodge daha iyi kefir pişirmeye - burada istediğiniz gibi. Bir vakıf heryerde: Taze salatalık, sulu turp, yeşil soğan tüyler, dereotu, haşlanmış patates, haşlanmış yumurta ve pişmiş sosis (sosis yerine et haşlama koyarak eğer tabii ki, daha lezzetli yüz kat olacaktır).

Geleneksel olarak kvası üzerine okroshka hazırlar. Bu içmeyin tarafından anlam, ancak ufalanmış ve soğuk sırılsıklam - Anneannem ve "" demlemek "Bugün yapacağım" dedi ev yapımı kvası yukarıdaki tüm malzemeler ve rende turp geçirildi tüm kesim ve tuz yeşil soğan ile ayrı ayrı potolcheny, yukarıda ve salatalık, iyi, karabiber kokusuna duyarlı haşlanmış yumurta, doğranmış dereotu melenko ile haşlanmış patates - tüm (aniden ortaya çıktı eğer sosis, yapılan hatta olmadan büyükannesi). Ve Büyükanne kendisini hazırlamaya demlemek: o zaman büyük olmuştur, 5 litre orada o aşırı kurutulmuş bir çok koyu renk kraker bir fırında bir maya demlemek yapıyordu, o kırmaya çok korkuyordum bir cam kavanoz, olması gerekir.

Nasıl hangi ürünleri almak ve nasıl Hodgepodge pişirmek için? Bence, cevap: daha iyi - hatta bir kase hazır, bütün gün yemek ve bıkmak değil.

biz 4 porsiyon HodgePodge yapmak olduğunu düşünecek olursak Ve yine, tabiri caizse, kvası, ek 1.5 litre maksimum bir litre hakkında gerekecektir, öyleydi. archery, tuz (patates için tercihen ahşap tolkushkoy) ile bir harç püre, ayrı bir kapta, önemli bir şekilde, iyice yıkayın, taze yeşil soğan iyi demet al su alınır ve parçalar halinde 5-7 mm kalem kesip suyu hafifçe çarpıyordu - bu bizim karma daha lezzetli test edilecektir olduğunu! Eğer yenemezsin rağmen, dereotu onu ve tuz ile biraz peremyat doğrayın: Ve dereotu ile aynı şeyi.

Salatalık (3-4 küçük salatalık değildir) ve turp (malzeme 5) normal büyük veya orta ve peşin ve soğuk patates haşlama rendesi, gezinmek için tercih (2-3 orta boy patates) ince küpler halinde kesilmiş (ama mümkün olduğunu ve aynı zamanda ) büyük bir rendesi gezinin. Haşlanmış ve peşin 2-3 yumurta ince parçalamak soğutuldu. Nihayet 200 gram bir parça almak doktora sosis ve 5 mm küpler ötesinde, düzgün, küçük kesilmiş.

Bütün terkip maddeleri, büyük bir kap veya tencere içinde karıştırıldı ve soğuk kvası ile doldurmak edilir. Kalın güzel bir kaşık ekler her biri levhalarının kısımlarını dökün krem. üzerinde Hash Kvas hazır!

Ancak, itiraf, çok uzun zaman önce oldukça çocukluk hafıza ve gelenek rağmen, ben soğuk maden suyu ile yoğurt karışımını doldurmak için tercih kvası üzerine okroshka yapmazlar.

Nasıl bu durumda Hodgepodge pişirmek için? Evet, tıpkı kvası olduğu gibi. Sadece (o keskin dönüşler karma) yoğurt daima parlayan, yarım litre ve maden suyu kantin yarım litre bitmiş alır. Yoğurt ve maden suyu ben kefir biraz daha uzun sürebilir eğer daha lezzetli olacaktır, burada her ne kadar da tat karışık olabilir, kabaca eşit sürebilir, dolayısıyla torbalarda yoğurt satın, sonra büyük bir paketi almak - litre.

su yerine yoğurt fermente süt peynir altı suyu ile karıştırıldığında Ayrıca iyi bir karma bir serum da olsa yaklaşık aynı oranlarda elde edilir, güvenle yapabilirsiniz - aynı zamanda lezzetli dönüşler.

Herhangi Hodgepodge tokluk olduğunu, benim görüşüme göre, beyaz ekmek ile orada daha lezzetli geleneksel teneke veya plaka olduğu gibi, tabii ki, tatlı değildir.

Zaten ben de sana aynı dilek pazar taze sebze satın nasıl hayal ve daha okroshechki sonraki hafta sonu yapmak ve!

Birisi kendi sırları vardır Ve eğer, bir Hodgepodge pişirmeyi, deneyimlerini paylaşmak, biz çalışacağız!

Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.