SağlıkTıp

Triderm: incelemeler, eylemler, uygulama yöntemi

Dermatozlar, likenler, egzama ve diğer cilt hastalıkları uzun süredir nadir olmamıştır. Dermatozlara genellikle epidermisdeki çeşitli iltihaplanma belirtileri denir. Farklı dermatoz gruplarını tahsis edin: kızılötesi ışınlar, alerji, egzama, enfeksiyonlar, mantarlar vb. Neden olur.

Belki de en yaygın olanı alerjik dermatozdur. Olumsuz çevre faktörlerine bir tepki. Çoğu zaman zararlı üretimi yapan veya işi kimyasallar ve çözümlerle ilişkili kişilerde görülür. Belirtileri farklı olabilir: Kızarıklık, ciltte kireçlenme, kaşınma, yanma. Sık kullanılan araçlardan biri "Triderm" olup son derece olumlu olan incelemelerdir. Nispeten düşük bir fiyatla, ilacın oldukça geniş bir etki yelpazesi vardır. Hem liken hem de egzama için, epidermofitik ayaklar için kullanılabilir. Bir tüpün maliyeti, kural olarak, 600 ruble'yi aşmaz.

Buna ek olarak, bir "triderm" krem analogu veya daha doğrusu analoglar,   Hangisinin biraz daha az maliyeti var, ama aynı etkiye sahipler. Bunların arasında Acriderm ve Betamethasone vardır.

Merhem nasıl çalışır?

Konu, merhem, kaşıntı ve tahrişi gidermek, antifungal ve antibakteriyel etkileri olan aktif maddeleri bir araya getirir. Böylece, "Triderm" (incelemeler bunu teyit eder), rahatsızlık ve hoş olmayan hisleri en aza indirirken cildi tahriş etmesini de ortadan kaldırır. Buna ek olarak, merhem aktif bir şekilde ciltte enfeksiyonlara karşı savaşan bir antibiyotik içerir.

Merhem ya da krem "Triderm" (değerlendirme, her iki formda da eşit bir etkiye sahip olduğunu gösterir) cildin etkilenen bölgesinde ince bir tabaka uygulanır. Yakalama ayrıca lezyonun ortasında birkaç santimetre sağlıklı cildin maliyeti oluşturuyor. Bunu günde 2 kez - sabah ve akşam düzenli olarak yapın. Sonra ilaç geçer. Tedavi süresinin süresi hastalığın karmaşıklığına bağlıdır. Ancak genellikle 3-4 hafta sürer. Belirtilen sürenin sona ermesinden sonra görünür sonuçlar olmazsa, tanıyı açıklığa kavuşturmak ve yeni bir tedavi reçetesi için bir doktora danışmalısınız.

Tıbbın en büyük artısı "Triderm" - ki hastaların yaptığı değerlendirmeler bunu söylüyor - neredeyse hiçbir zaman bir alerjiye neden olmuyor. Fakat kontrendikasyonlarda "ilacın bileşenlerine bireysel hoşgörüsüzlük" söz konusudur. Bu nedenle, ilk kez vücudun tepkisini takip edin. İlacın yan etkileri de sadece ciltte görülür. Bunlar arasında kaşıntı, derinin kireçlenmesi, akne görünümü, kuru cilt, kızarıklık vb. Belirgin yan etkiler varsa bir doktora danışın. Onaylandı değerlendirmeleri olan "Triderm" merhemi, sıklıkla yan etkilere neden olmaz.

Kendi kendine ilaç verme. Deri döküntüleri oluşursa, mutlaka bir doktora danışın. İlaç semptomları bastırabilir, ancak daha sonra kendini yenilenmiş enerjiyle tezahür eden hastalığı iyileştiremez. Ayrıca, "Triderm" çocuklara verilmemektedir - yalnızca istisnai durumlarda ve 2 yıl geçtikten sonra. Bunun nedeni, ilacın bileşenleri büyüme hormonu üretimini ve adrenal bezlerin işlevini olumsuz etkilemektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.