IlişkilerCinsellik

Dil dersleri ayartıcıların ve ayartıcıların ile öpmeye nasıl

Öp - evrensel hareketini hangi tür hassasiyet ve şükran, birlik, coşku ve sevgi olarak ifade duygular .... öğrenmek için öpmek nasıl diliyle, sen bir video izlemek bir arkadaşının tavsiyesi kullanabilirsiniz, ancak bir öpücük içgüdüsü yakındır olabilir. Doğa okşamak ve kucaklamak insan muhtaç koydu.

Fransız öpücüğü Yönetmelikler

Nasıl diliyle öpmek? Bazı kurallar dikkate alınması gerekmektedir.

  • Doğallık. Bir öpücük utangaç olmamalı sırasında, doğal olarak. arzu sen bile yanlış yerde herhangi yakalayabilirsiniz öpmek, ama bu tam da güzelliği yatıyor ilk öpücük.
  • Hijyen. Herhangi öpücük yakın temas gerektirir, bu nedenle taze nefes ve cilt bakımı hakkında unutma. Kovucu nefes ve siyah noktalar akne sadece öpmek arzusu kapalı yendi.
  • Rahatlayın. Bir öpücük sırasında bir pozisyon fosil olmamalıdır. Daha sırtı, omuzlar ve kollar okşayarak yüzünü dokunmadan. Bütün herifin yerine presler ve öpücükler arasında kulağı şey ihaleye fısıldamaya unutmayın.
  • Çeşit. Eğer değişiklik gerekir öp. Sadece oyunun diline üzerinde durmak gerekli değildir. Bir daha da heyecanlı olarak eşinizin nazik emme ve ısırma olacak.
  • Sözsüz etkileşim. Uzun öpmek istedim, ama ortak Fransız öpücükle öğrenmeye başlamak alamadım? Bu eylemin dersler kullanarak önerir sözsüz iletişimi. yanlışlıkla dudaklarını dokunma sanki değil, yüzünde biraz daha düşük gözlerini, viraj alma, gözlerinde bak ...

Eğer öpmek nasıl biliyor musunuz?

öpücük başını çevirdi ise, güç toplamak ve ortak nasıl tepki vereceğini unutmayınız deneyin. Onun değil geriye itilir ve devam etmek için istekli, bağırır olduğunu görürseniz, doğru yönde hareket ederler. dudakları gergin ve sıkıştırılmış Ama eğer, bunun bir öpücük ortağı sevmez gerçeğine bariz bir tepkidir, bağlıdır. mükemmelliği elde edebilirsiniz, ancak deneme yanılma Üzülmeyin, ve diliyle öpmek için nasıl anlamaya. Sadece düzenli uygulama ve mutlak güven tehlikeli karşılıklılık yol açabilir. Sözlü iletişim partneri dendiğinde samimiyetsiz olur. O öpücük tamamen duygularını ortaya çıkaracaktır.

öpüşme hatalar

öpücük hatalar elbette vardır. Bunların arasında şudur:

  • Bencillik. Bu en yaygın hata. öpücükler kendileri hakkında sadece düşünmek ve seçilmiş kişi hakkında unutmak ise tek taraflı bir zevk, o zaman karşılıklılık görmek için yaşamak olası değildir. Eğer bir öpücük iyidir güven varsa, o zaman ortak mevcut zevk olmalı, derinden yanılıyorlar. Herkes sadece dikkat edilmesi gereken kendi arzuları ve tercihleri vardır. Gerçek samimiyet sen teslim yalnızca keyifli ortağına zevk. Ancak o zaman diliyle öpmek nasıl anlayacaksınız.
  • Dudaklar. Ağzını açmak için çok geniş olmamalıdır. Bir öpücük için hazır hafifçe aralandı dudakları tanımlanabilir.
  • Nem. Islak öpücükler gibi birçok fakat çok ıslak herkes gibi değil, bu yüzden miktarını kontrol etmeye çalışın "ıslaklık".

Kalp söyleyecektir

Biz bir öpücük olduğunu mutluluk ihmal etmemeleri gerekir, öpmek korkmayın. Kalbin nasıl bir sevdiği öpmek söylemek emin. Birlikte dil dersleri öpücük tanıyın ve sonra baş döndürücü bir seks olacak hiç şüphe yok olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.