IlişkilerCinsellik

Ana hatalar prezervatif kullanırken - ipuçları sorun önlemek için

Prezervatif - doğum en popüler ve güvenilir araçlar. Tüm insanlar er ya da geç bunu kullanmak ihtiyacını karşıya gelecek, ama herkes ürünün kullanımı kurallarını öğrenmek zahmetine alacaktır. Onlar ilk bakışta göründüğü kadar basit değildir. Başlıca hatalar prezervatif kullanarak dermatolojik ve zührevi ziyaret klinikleri için bir neden olur ya plansız gebelik yol açar. Eğer ilgili danışma zamanında konuyu okursanız bu sıkıntılar, önlenebilir.

Bir prezervatifin ürünün raf ömrünü göz ardı edilmesi, yanlış depolama

Çok nadiren, bir kişinin prezervatifin üretim tarihinden bakar ve hatta daha seyrek o saklanmalıdır nasıl düşünün. Nadir insanların yüzdesi bunun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz çünkü kuralları umurumda değil, için değil. Prezervatif kullanırken Fakat bu iki öğe uyulmaması halinde genellikle ana hatalardır. Bilgiler ikna edici zaman ürünün yapıldığı malzemenin, liman bu ilişki sırasında kırılabilir neden küçük çatlaklar ile kaplı olduğunu teyit etmektedir. Sıcak ve nemli hava bu süreci hızlandırmak, bu yüzden çantanızda veya cebinizde prezervatif tutmak için uzun bir süre için tavsiye edilmez. Herhangi bir doğum kontrol, örneğin, serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir komodin. samimiyet kez planlanmaktadır, her zaman eczaneye bakabilirsiniz.

Prezervatif cinsel ilişki başlangıcında değil Wear; ürünlerin yeniden kullanımı

Prezervatif kullanırken Belki de bu en yaygın başlıca hatalar olduğunu. Birçok kadın ve bu, anketler göre, yaklaşık% 44, hemen doğum ortağı giymek değil istenir, onlar bu prosedürü göze ve vajina içine penisin penetrasyonu sonra düşünüyorum. Sadece bu tür ihmal zührevi hastalıkların yayılmasına yol olacağı varsa planlanmamış bir gebelik riski vardır. prezervatif yeniden kullanmak ve iyi bir şey neden olmaz. Bazı insanlar ürün (cinsel ilişki parçası olarak) birkaç boşalma için değiştirilemez inanıyoruz. Prezervatif kauçuktan yapılmış Let, tek kullanım için tasarlanmıştır ve bu kuralın ihmal de beklenmedik sonuçlara yol açacaktır.

ilişki sonrası prezervatif kaldırılması ile uygun olmayan ambalaj ve açma gecikmeli

Bir prezervatif kullanarak ana hatalar böyle saçma şeyleri içerir olmayabilir görünüyordu, ama aptal bunlar ilk bakışta görebilirsiniz. Ne olursa olsun tutku ya da o noktaya gelebilmesi için hiçbir acelesi vardı ne kadar adam tarafından aşılması bağlamında hatırlanmalıdır: Prezervatif yanlışlıkla diş veya makas zarar olmadığı kadar paketlerin açılması ile oyalanmak için daha iyidir. cinsel tamamlanmasından sonra hep çok daha hoş özel yakınlık andan yararlanarak, sevilen bir kişinin kollarında yalan çünkü böyle bir prezervatifin kaldırılması gibi, böyle basit bir eylemi gerçekleştirmek için istemiyor. Ereksiyon dinecek ve boyut olarak penis düşmeye başladığında, doğum kontrol ondan kayabilir ve ortağı kalmak. bunu en beklemediğin anda aksilikler bir prezervatif kurşun kullanılırken, bu büyük hatalar olduğunu.

Aynı anda iki veya daha fazla prezervatif kullanımı; Yağ bazlı ve sebze yağı içeren kayganlaştırıcılar

Bazı insanlar iki kondom kullanarak maksimum koruma sağlar inanıyorum, ama daha sık ürün basitçe birbirlerine karşı sürekli sürtme direnemeyen, parçalayın. Bitkisel katı ve sıvı yağlar delik var oluşturulabilir neden malzeme kontraseptif paslanmasına. Onu kaçmaya, bir kişinin hayatını mahvedebilir prezervatif ve ardından Sorun kullanırken göz önünde önemli hatalar ayı önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.