ÇirkinlikMutfak

Mutfağı birleştirin "Enerji". Tanımı ve özellikleri

Küçük ev aletleri hayatımıza sıkıca girdi. Her hostesin mutfağında bir çift "elektrikli asistan" var. Ve bu tür malların imalatçıları müşterilerini yeni, daha fonksiyonel ve kullanışlı bir şekilde sürekli sevindirirler. Yerli yenilikler arasında mutfakta "Energia" yı bir araya getirmek mümkündür.

Kısa açıklama

"Enerji" markasının tüm ürünleri, aynı zamanda nispeten düşük maliyetli, pratik ve kaliteli mallar kategorisine aittir. Ürün çeşidinin tamamı sertifikalıdır. Servis, garanti süresince servis merkezlerinde yapılır. Gelişmekte olan tüm konulara verilen cevaplar üreticinin resmi web sitesinde bulunabilir.

Küçük boyutlara sahip olan "Energia" mutfak kombinasyonu aynı anda birçok ev eşyasının işlevlerini yerine getirir (karıştırıcı, blender, sıkacağı, et değirmeni). Birleştirmenin temel seti şunları içerir:

  • Dört bıçak: Dilim dilimleri, küpler, patates kızartması, öğütme makineleri için.
  • Narenciye meyve sıkacağı.
  • Değirmenler (kahve değirmeni).
  • Sıvı ürünleri kırpmak için bıçak (krem vb.).
  • Talimatlar.

Böyle bir paket, ürünlerin hazırlanması için geniş fırsatlar sunar. Mutfak kombinasyonu "Energia", salata, patates, salatalık, doğranmış lahana, kabak hamuru, krema veya köpük, öğütmek fıstığı, sıkmak suyu ile küplerin bileşenlerini hızla ve kolayca kesmenizi sağlar.

Tasarım, tüm püskürtme uçlarını katlamak ve saklamaya uygun bir bölme sağlar. Bu mutfakta yerden kazandırır ve bileşenleri kaybetme olasılığını önler.

Buna ek olarak, gerektiğinde yiyecek işlemcisini çalışmaya geri döndürebilen değiştirilebilir bir sigorta vardır.

El kitabı, Rusça ile yazılmış olup önerilerle anlamak için erişilebilir durumdadır. Bu nedenle cihazı anlamak ve birleştirmek ilkesi zor değil.

Teknik özellikler

İş için "Energia" gıda işlemcisi 220 V ve 50 Hz şebekesine bağlıdır. Bu, maksimum 500 watt'lık AC kolektör motorlu küçük bir cihazdır. Aynı zamanda, nominal güç sadece 260 W'tır. Bir saat boyunca böyle bir cihaz 0,1 kW'dan fazla tüketmiyor.

Elektrik güvenliği için koruma derecesi, kablolamanın iki kat izolasyonu ile elde edilen 2. dir.

Elektronik düğüm nedeniyle dokunuşu kontrol edin. Bu sayede kombinasyon yavaşça açılıp kapatılmaktadır. Aşırı ısınmaya ve aşırı yüke karşı elektronik koruma oluşturulmuştur.

Bıçaklar 1500-2500 rpm hızında dönerler. Dönme hızını değiştirmek için iki aşama vardır.

Avantaj ve Dezavantajları

Mutfak "Enerji" ni birleştirmek yüksek bir montaj düzeyine sahiptir. Vücudu yüksek kaliteli beyaz plastikten imal edilmiştir. Cihazı nasıl kullanacağınızı anlamak için, doğrudan dava üzerine şekil verilerek yerleştirilen kısa bilgiler yardımcı olacaktır.

Kullanıcılara göre, bu tip biçerdöver güvenilir ve dayanıklı, zaman test edilmiştir.

Ana dezavantaj, hosteslerin geri bildirimine bakarak, küçük bir kapasitedir.

Buna ek olarak, birçok kullanıcı standart başlatma düğmesi tasarımından hoşlanmıyor. Ancak bu tür küçük dezavantajlar dikkat etmeyebilir ve bunlara dikkat etmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.