Ev ve AileAksesuarlar

Teknikleri ve öneriler: kiraz elleriyle çukurlar ile Isıtıcı

kolik yeni doğan bebeği acı nasıl Çoğu ebeveyn midesinde meydana gelen biliyorum. Hangi sadece acıdan onu teslim etmesi için, oyuna gelme demektir. İyi bir yardımcı hasta bir mideyle bebeği koymak için gerekli olan çocuk sıcak bebek bezi, acı hafifletmek. Yalnızca negatif - çok hızlı bir şekilde doku soğumakta ve alt-bezi tekrar ısıtmak gereklidir. Böyle bir durumda, sadece bir dolgu olarak kiraz çukurları ile kullanışlı termogrelka gelir.

Bize böyle bir sıcak su bebek için şişe ve nasıl evde kendiniz yapmak avantajları şunlardır bakalım.

kiraz çukurları ile Oyuncak Isıtıcı: description

Ürün ısıyı korumak ve konfor yaratmak amaçlanmıştır yenilikçi bir üründür. Bu ürünler ancak bunun yerine burada kullanılan geleneksel kiraz taşlar dolgu, çocukluk doldurulmuş oyuncaklar tüm tanıdık benzerler. syntepon holofaybera aksine ve çevre dostu, doğal malzemelerin. O, kesinlikle hipoalerjenik ve özel bir güce sahiptir.

Bebek ısıtıcıları kiraz çukurları ile bebekler dikkatini çekmek için hayvanlar veya çizgi film karakterleri şeklinde dikilir. En iyi malzeme olarak doğal pamuk ve keten parlak renkler kullanılır. Doğal dolgu maddesi büyük ölçüde ısıtıcısı kapsamını genişletir mükemmel tıbbi özelliklere sahiptir.

Sıcak-oyuncak nedir

kiraz çukurları Isıtıcı-oyuncak esas termostat işlevini yerine getirir. şey bu doğal malzeme hızla ısıtılan olması ve yavaş yavaş ısı verir. kiraz çukurları ile daha sıcak Aşağıdaki durumlarda yardımcı olur:

  • Bu hızlı düşüş uykuda çocuğa katkıda bulunur. Bu amaçla o yatmadan önce ısınmak ve elinde bebeği izin gereklidir. Isı dinlenmek ve uykuya daha hızlı düşmesine bebeği yardımcı olacaktır.
  • Bu öksürük ile geleneksel sarı kart suç için harika bir alternatiftir. Bunun için on dakika bu pozisyonda göğüs üzerinde bir ısıtma pedi koymak ve sol gerekir.
  • burkulma, çürükler ve yaralanmalar ile Soğutulmuş oyuncak yardımı.
  • Yeni doğmuş için kiraz çukurları ile Isıtıcı kolik rahatlatmak yardımcı olur. Bu amaçla o ısıtılır ve mide uygulanır. Spazm geçti ve bebek daha kolay olur.
  • Soğuk su şişesi bacak şişliği hafifletmek, neşelendirmek, baş ağrısı kaldırmak yenileyecek.

Çevre dostu hipoalerjenik dolgu oyuncak-ısıtma yastığı sayesinde yastık olarak kullanılabilir.

kiraz taşların iyileştirici özellikleri

Doğal ısı ısıtıcı iyi rahatlatır için, kaslarda stres rahatlatır nedeniyle ağrıyı hafifletir. Bu yeni bir fangled tüm hastalıklar için her derde deva ve zaman içinde test edilmiş araçları değildir. Ve kiraz çukurları Isıtıcı yenidoğanların dolu sadece değildir. Doğal malzemelerin yüksek ısı iletkenlik özellikleri, özel bir doğal enerji ek olarak, var. Yeter bir çocuğun elinde oyuncak için hoş bir dokunuş vermek ve o hemen sakinleştirir.

kiraz çukurları ile Isıtıcı böylece hiçbir zararlı bileşenler ve malzemeler içeren, istenen ısı ve serin verir. Bu dayanarak herhangi buz kompres daha iyi uzun süre ve serin için ısıyı koruyan doğal bir batarya.

Kullanmak için sıcak su torbası nasıl hazırlanır

o önceden ısıtılmış olmalıdır sıcak modunda sıcak su torbası kullanın. Bunu yapmak için 500-600 watt gücünde 2 dakika süreyle mikrodalga için oyuncak koymak gerekir. Ayrıca ısıtma ve geleneksel bir fırın için uygun değildir. 80 dereceye kadar ısıtılmış olacak ve 15 dakika boyunca oyuncak geri göndermesi gerekir. ürünleri ısıtma yeniden Unutmayın tamamen soğumasından sonra mümkündür.

soğuk tarzda kullanım için oyuncaklar, bir plastik torba içinde sarılır ve en azından bir saat için dondurucuya gönderilir. Ayrıca, oda sıcaklığında, ısıtma ya da soğutma olmaksızın kullanılabilen bir ısıtıcı olarak.

Yeni doğmuş için kiraz çukurları ile Isıtıcı bunun özellikle dikkat dikkat gerektirir. Bu serinin bazı oyuncaklar gerçekten çamaşır makinesinde yıkanabilir. Ama bu sadece dolgu çıkardı ayrı bir torbaya olan şartıyla yapılabilir. kendileri kuru kiraz taşlar kalırken Bu durumda, bu oyuncak sadece durum sildi.

Hiçbir ek kapak ile dikili evde yapılan sıcak su şişeleri,. Bu nedenle, yıkanmış veya dikiş geri almak ve oyuncak aracı çekmek zorunda istiyorsanız edilemez. Bundan sonra, bir ısıtma yastığı tekrar dikmek gerekir.

Bir ısıtıcı oyuncak Oyunlar

Çoğu zaman bir hayvan şeklinde yapılır doğal dolgu ile daha sıcak, çok zor olmayacak (aynı zamanda bebek sağlığı yararları getirir) Çocuğunuzun en sevdiği oyuncağı almak. Tüm ürünler o oynamak onlarla kucaklaşmak için rahat şekilde dikilir.

kiraz çukurları ile Isıtıcı pahalı bir gelişimsel oyuncak yerini alabilir. Bu tür dolgu maddesi bir bebek ve ince motor becerisi dokunma hissini geliştirir.

elleriyle kiraz çukurlar ile sıcak Çocuklar

kiraz çukurlar ile dahil Termogrelki doğal kuru dolgu malzemeleri, şimdi hem yerli ve yabancı üreticileri satın sunuyoruz. Bu çocuklar için çevre oyuncaklar için büyük talep nedeniyle. Ama biraz dikebilirsiniz olanlar, elleriyle sıcak su şişesi üretebilir.

gerekecektir ısıtıcısı terzilik için:

  • Oyuncağın ana parçaları için aynı renk kumaş büyük bir parça;
  • kulakları ve kuyruğu arka için farklı renkteki küçük bir kumaş parçası;
  • baş, üst ve alt ekstremitelerde, kuyruk ve kulaklar için sentetik dolgu (padding);
  • Düzgün kiraz taşları hazırladı.

kumaş ve dolgu hazırlanmasını Kesme

ışık noktasının şeklinde oyuncak üretimi ürün ve dolum üstüne inşaat desen ve girişler ile başlar. Her şeyden önce kiraz çukurları ile ilgilidir. bir oyuncak paketleme önce onlar iyi, yıkanmış bir parça sirke suda kaynatılır ve iyice kuruması gerekmektedir.

Tüm öğeler oyuncakları ilk önce kesilir ve kumaş üzerine transfer desenine uygulanmalıdır. Bir kesim dikiş paylarını eklemeyi unutmayın. Bunun bir sonucu olarak, (dikiş ortasında ya da sadece iki taraf için olup olmadığına bağlı olarak) gövdenin alt ve üst ekstremite, 2, ya da 4 4 kulak elemanları kumaşın 4 adet almak gerekir (2 tanesi bir renk ve başka bir ikisinin olan) 3 kanat baş ve kuyruk yuvarlak oluşturulur.

Dikiş ısıtıcısı ilişkin ayrıntılı talimatlar

bez tüm kesim yaptıktan sonra, kendi çapraz bağlama başlayabilirsiniz. Birinci üst ve alt ekstremite, baş ve kulak elemanlarını birbirine. Onlar tavşan gövdesine dikilir ve dolguyu doldurmak gerekir. Ile kiraz çukurları ile bu sıcak gerçek yumuşak oyuncak gibi görünecektir. kumaş gövdesi ve dalları arasındaki eklem içine (kapmak) dikiş gerekir. Eğer yoksa, o zaman tohum Sintepon karışık ve oyuncak prezentabl görünüm kaybetmek olacaktır.

Şimdi bir tavşanın vücudunu dikmek mümkündür. Bu ters yan obmetochnym dikiş üzerinde yapılmalıdır. Küçük bir delik olacak zaman bir oyuncak açmanız gerekmektedir. Plastik şişe bir huni yapmak ve açıklık içinden elde edilen kemik kapağı dökün. tavşan dikin. Ters tarafta, kuyruk dikmek için sentetik dolgu ile doldurulur ve baş gözler nakış.

basit adımda sonucunda kiraz çukurları ile gerçek bir şişe alır. Yorumlar anneler en fazla iki saatten, çok hızlı bir şekilde bunu teyit ve satın alma göre birkaç kat daha ucuzdur. Bu arada, mağazada sıcak su şişelerinin fiyat yaklaşık iki bin ruble olduğunu, ancak kalite kendi elleriyle yapılan olanlar aşmayan neredeyse.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.