SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Evde çıban tedavisi Stepping

Çoğu zaman çıban tedavisi geleneksel tıbbın yardımı ile evde yürütülür. Ve bu yöntem hemen hemen her zaman olumlu sonuç verdiğini belirtmek gerekir.

bu hastalıktan kendini kurtuluş geçmeden önce, öğrenmek gerektiğini neyi kaynatın. Bağ dokusu, hem de yağ bezlerinde geçiş çevreleyen deri iltihabı eşlik saç folikülü, bir nekrotik değişim olduğunu. Kaynatın Tedavi derhal olmalı, bu yüzden çirkin görünüyor, ama aynı zamanda oldukça acı değil sadece. Bu bağlamda, aşağıda hastanın durumunu kolaylaştıracak ve iyileşme sürecini hızlandırmak için nasıl birkaç yolu vardır.

Ne yapılabilir?

insan Oldukça çok sayıda olgunlaşmamış halde kendi sıkmak çalışırken gerçeği ile bir çıban tedavi başlıyor. Ancak, bu kesinlikle yasaktır. Gerçek şu ki, ekstrüzyon sırasında çökme ve insan vücudunda hızla böylece farklı kana irin getirebilir bir kapsül deride bulunan kaynar adı apse,. kaynatma Kendinizi olgun olursa, o zaman patlama ve o nekrotik doku veya birlikte parçacıklar ile tüm içeriğini yapacak "çubuk". Bu durumda, yara, hiçbir iz bırakmadan hızla iyileşir kurdu.

Kaynatın: Tedavi evde

Bu hastalığın tüm tedavi bir kişinin kaynar olgunlaşmasını hızlandırmak için sahip olabilirler sağlamaktır. Birkaç halk yöntemi vardır. Bize daha ayrıntılı olarak ele alalım.

Aşama merhemler 1. paket №

Bu ilaç hazırlamak amacıyla, küçük bir kapta 7-8 parça karıştırmak için gerekli olan çam yağı ve merhem "Vishnevsky" 3-4 parça. gerekli kıvamda elde edilen viskoz kütle bir bandaj ya da gazlı bez üzerine uygulanır, ve daha sonra güçlü bandaj kompresör ve kağıt karşılamak için, etkilenmiş bölgeye uygulanır. Bu günde bandaj, 2, 3 ya da 4 kez değiştirmek arzu edilir.

Adım № 2. Güçlü ilaçlar (Halk)

Tamamen olgunlaşmış apse, tedavi kaynatın nergis kökü ve bal ile bandaj kullanarak devam edilebilir zaman. Ayrıca, kaynatma sonucu arı (bal) kovanlardan çamur ile karıştırılır çam reçineye oldukça hızlı bir şekilde patlama.

Aşama irin çekme, 3. Halk ilaçları №

Bir kez olacak açıldı , tedavi (kaynatma) kaynatın , daha önce sunulan merhem "Wisniewski" kullanmaya devam etmelidir. Ancak, bu araç oldukça nahoş bir kokusu vardır ve giysileri ile temas halinde olduğunu belirtmek gerekir - neredeyse düzgün yıkamak asla lekeler bırakır. Bu gerçeği ile bağlantılı olarak, yukarıda adı geçen merhem kolaylıkla doğal ürünlerden yapılmış zamanki tortilla, yerini alabilir. Bu bal almak ve kalın çavdar, buğday ya ile karıştırarak gerektirir arpa unu. Ayrıca soğan süt kafası, ince iyotlu tuz ve diğer halk ilaçları hamur içinde haşlanmış kullanmak için izin verilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.