IlişkilerCinsellik

Seks Çeşitlilik: Bu denemeye değer? Nasıl cinsel yaşam için çeşitli eklemek?

Seks - Cinsel yakınlık içinde Sevdiğine duygularını ifade edebilir, çünkü bir çift sevgi önemli bir parçasıdır. Ama çoğu zaman iki kişi arasında tutku zamanla kaybolur ve seks rutin hale gelmesi olur.

seks Çeşit: Eğer gerek var mı?

Çiftlerin bir sürü Bunu önlemek isteyen, ama herkes can. eski tutku Sonuçta romantizmi öldüren sıradan bir alışkanlık haline dönüşür. Neden böyle oluyor? Cevap basit: ilişkiniz hisler ve duygular başlangıcı sizi mahçup de, tutku iki kişi kapsar ve her tensel zevk dokunuşu getiriyor. Birbirinize alışmış gibi, tutku giderek ilişki soğutmalı sadece geride bırakarak yok oluyor.

Cinsel yaşamda rutin gelişine çok çift, eşiniz hayal kırıklığına ve sadece ayrılırken çözüm bakın. Bu yanlıştır. Sadece seks çeşitli yapmak bilmek gerekir. Eğer ilişkinizi yenilemek istiyorsanız, birbirini seviyorsanız - tüm düzeltilebilir. Ve bu durumda basit ipucu yardımcı olmak için.

Gevşeme - Birinci kural

siz ve partneriniz yalnız olduğunda, bütün sorunlar hakkında unutmak ve rahatlamak. Bir arkadaş, iltifat için tek sevilen gövdesini dokunmak mutlu sadece neşe ve hassasiyet ver, sen biliyorum. kocası ile sadece içtenlikle istiyorum edebilir seks çeşitlendirmek.

Sıkıntı kahrolsun!

Önemli olan seks sıkıcı hale olmamasıdır - bu farklı olun. seçeneklerin çeşitliliği - sürü yalnızca arzu ve hayal gücü gerektirir. Örneğin, sadece yerine geleneksel sözlü seks yapmak deneyebilirsiniz. dokunma ve öpücükler yoluyla vücuda keyfini deneyin. aile seks çeşitlendirmek amacıyla aşağıdaki kuralları deneyin.

manzara değişikliği

sıkıcı - Ben sürekli sadece evlilik yatakta seks yapan konusunda hemfikir. Yani onların aşk konfor için yeni yerler ararlar. seks için ilginç yerlerde bir sürü vardır.

  • Belki neredeyse hiç kimse olmadığından en popüler gece bir plaj çağrılabilir ve sizin ve eşinizin açık havada birbirlerine yeterince almak mümkün olacaktır.
  • İlginç bir fikir - merdivenlerinde seks yapmak. soyunmaya olamaz, ama o bir kapı açma gıcırtı duydum rağmen, tüm hızıyla "yakalanmış" olma riski yoktur. Ve seks ne tür olsun - kelimelerin ötesinde.
  • Doğada Seks - Bedenleriniz aracılığıyla birbirleriyle doğa ile temas ve iletişim birleştirmek için harika bir yoldur.
  • Bir balkonda Seks dairenin memleketi duvarlarını bırakmak istemeyen kişiler çiftler için idealdir. Elverişli, sıradışı ve romantik.

Bu, seks sizin hayal açmak ve yeni bir şey denemek yerlerde tam bir liste değildir. Önemli olan her iki heyecan bir sürü almış olmalarıdır. gündelik seks hayatının Böyle eğlenceli sağlıklı çeşitliliği.

Eşinizle konuşun

cinsel fanteziler tartışın ve birbirleri ile çok dürüst olun. Belki aranızda cinsel alanda herhangi belirsizlik vardır. sevdiklerinizle açıkça konuşun ve "hayır" bütün imaları getir.

yeni pozisyonlar arayın

Sadece seks geleneksel tutumları odaklanmayın. ufkunuzu genişletin ve yeni bir şey deneyin. deneye ve ilişkiniz daha yoğun hale gelecektir: karısı veya kocası seks çeşitlendirmek nasıl sorusunun cevabı basit!

ayartmak

baştan çıkarma için bütün araçları kullanın. Birbirlerine erotik masaj yapmaya çalışın mis kokulu mum yakmak ve birlikte banyo yapmak. Bu büyük rahatlatır ve erotik bir bükülme ayarlar. Eşiniz güzel samimi keten sürpriz unutmayın, her zaman sizin için çalışmaya gidiyor.

Rol oynayan oyna

Farklı karakterlere Dönüşüm Aşkının sevinçle lezzet ve heyecan getiriyor. Ve daha iyi bir karakter haline almak için, uygun kostüm ve aksesuar podyschu. Sonra seks çeşitlendirmek için nasıl soru, ortaya çıkmaz: Her zaman cevap olacak!

Çeşitli saldırısı ipuçları

  1. değil ihmal seks yapın. seks ilişkinizin bir parçası haline edelim. Becerilerinizi geliştirin ve eşinize zevk veren.
  2. şipşak gibi. çiftlerinin çok sayıda güzelliği ve hatalı hafife. bir şipşak sonra - bu şeyin zamanı çok uzun ve orada bu durumlar için mükemmel bir seçenek. Bu beklenmedik doğaçlama hızla zevk almak mümkün kılan fazlası.
  3. ilk kez oldu nerede seks yapmak deneyin. Neden sonra, tabi, bu anı hatırlıyorum. duyularınızı ve duyguları yenileyin.
  4. ortağın vücudu okuyan asla vazgeçmeyin. Onun biliyor olabilir erojen bölgeleri, ancak her zaman bu alandaki bilgilerini güncelleyebilir. eşinize zevk getiren size daha fazla uyum sağlamak olacaktır.
  5. eşinizin zevkleri deneyin. Sadece böyle konsantre süt, dondurma veya erimiş çikolata gibi lezzetli ve tatlı bir şey, kapmak ve sevilen bir kişinin vücudunda koydu. Sonra yavaşça herhangi dilini çıkarın. En sevdiğin hoş duyumları edineceğim.

iç değiştirmek

Eğer seks çeşitliliği sağlamak için, medeni yatak odasında sevişmek isterseniz, yatak odası iç tahmin ediyor. seçenekler burada çok olabilir: Eğer birkaç mum koymak ve karanlık sonra bunları yakması; yeni perde asmak; ilginç boyama ile yeni bir yatak yatak örtüsü yatıyordu; ipek keten değiştirin; Birkaç dağıtır dekoratif yastıklar ve ilginç aksesuarlar ekleyin. odasından değerli tv, sen uygulamada gösterdiği gibi, hepsi aynı kaldıracaktır ek olarak, iyi olacak, bu seksi ruh hali elverişli olmaması.

Bir seks dükkanı ziyaret

Modern toplum seks hayatı çeşitlendirmek için yeterli cihazlarla geldi. Günümüzde, bir seks dükkanı nedenle ziyaret etmek şarttır, hemen her kentte ve. Orada eşiniz ile birlikte kullanılabilir ilginç bir çok şey bulacaksınız. Örneğin, kelepçe satın almak ve rol yapma oyunu oynayabilirsiniz. Genel olarak, kendi hayal kaptırmak ve deneme korkmayın.

Farklı kaynaklardan ilham bulun. Dünyada seks, film, makale hakkında birçok farklı kitaplar olduğunu unutmayın. Belki sizin ve sevilen biri onlardan bilgi ve ilham biraz bilgi yararlı olacaktır. Gördüğünüz gibi, cinsiyet çeşitli önemli, ama aynı zamanda gerçekçi ulaşılabilir ibaret değildir. Eğer bir ortak ile samimi ilişkiler sürdürmek istiyorsanız, iyi seks şart olduğunu unutmayın. İyi şanslar ve seviyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.