Sanat ve EğlenceFilmler

Daniil Belyh: filmografi ve kişisel yaşam (fotoğraf)

Aktör Daniil Belyh - Bu makalenin kahramanı. Birçok izleyici o Maxim oynadığı "matchmakers" serisinde rolüyle, onu severim. Ancak, o katıldığı resimlerinin listesi, bu özel dikkat edilmesi gereken o kadar geniştir. Bize ne zaman ve aktör doğdu onun için önemli bir rol oldu ve hangi televizyon Daniilom Belyhom ile gösteren, birçok kişi inceliyoruz birkaç kez bildirin.

Daniel çocukluk

Bu maddenin kahraman Irkutsk şehrinde Aralık 4, 1979 doğdu. diye hatırlıyor gibi onun çocukluk çok sıradışı ve orijinal geçti. babası Georgiy Belyh, yaşamış ve Irkutsk, annede doktor olarak çalıştı olması, Natalia Kolyakanova (aktris), Moskova'da yaşayan ve çocuk sık sık yaşamak zorunda büyükannesi, Orenburg oldu. Daniil Belyh her zaman için çalışmanın beş okullar tarafından değiştirildi ve sekizinci sınıf kazanmaya çalışıyordu beri. karaborsa katılan çeşitli gazete satan, çamaşır makineleri: tek çocuk yapan değil. Genel olarak, henüz bir kariyer aktör hayal etmemişti.

Her mermi onun kütük vardır

Ve Daniil Belyh estetik eğitimin okulda eğitildi zaman bir aktör olma arzusu vardı. Önce VGIK bir öğrenci oldu, ancak çalışmalar bir defa ziyaret etmemiş. Bir yıl sonra, o ünlü tiyatro Okulu girdi. Shchukin, hangi 1995 yılında başarıyla mezun oldu.

filmlere Parlak bir başlangıç

Daniil Belyh, filmografi sunan hala öğrenci, gerçekten, 2001 yılında popüler olunca "Doktorlar", ardından "Gün Bourgeois-2 Doğum Günü", daha sonra onun katılımıyla bu resimlerin dışarı ekranlar "FM ve çocuklar." Bu oldukça normal ve doğaldır. Eh, kitle olarak kimin kahraman, genç, güzel ve asla cesaretini hale olan karizmatik ve çekici aktör, sevmez? Örneğin, "Medica" Daniel sadece tıp fakültesinden mezun ve sürekli bazı komik durumlar içine almak genç bir doktor Andrew oynadı. dizi «FM ve çocukları ise" hep şirketin ruhtu rolleri neşeli ve iyimser Vadim aldık. Ve filmde "Doğum Bourgeois' Daniil Belyh kalıcı dedektif Basil oynadı.

Başarı sabit olmalıdır

Yukarıda belirtilen tablolar aktör birçok üreticilerden teklifi ile yağmuruna sonra. Daniil Belyh, "Valley Silver-2'nin Lily" (2004) ve "Deniz Yıldızı Şövalyeleri" (aynı zamanda 2004-m) gibi projelerde oynadığı başarısını pekiştirmek, hızlandırılmış bir tempoda büyüdü filmografi. Daniel sonra ancak kendisi için oldukça beklenmedik bir şekilde, serinin "tümü için teşekkür ederim" (2005-2006) oynamak zorunda kaldı. Onun karakteri - bir uyuşturucu bağımlısı ve alkolik Alex, kendi amcasını öldürdü. Rolü çok anlamlı gitti söylenir. Belki de Daniel kelimeler kostümleri kişisel ayarlamalar yapmak için sevdiği için oldu. Bu durumda, böyle bir alışkanlık aktör serisinin yararına yalnızca gitti.

Sonraki sembolik rolü

Fedosiya Schusya - serisi "Nestor Makhno Nine Lives" (2006) aktör büyük bir parçası gerilim ve ortağı Makhno verdi. filme önce Daniil Belyh gerekli tarihin hocasının yardım istedi bilgilerindeki eksikliklerin, bazı doldurmak için bulundu. Ve binicilik öğrenmek ve tam olarak hazır olması için, o süvari alayı olan Moskova, yakın Golitsyno katıldı. Çekim yani o Makhno ziyaret oralarda, Ukrayna'da gerçekleşti. Daniel onun kahraman ile bir araya geldi. Grubun çekimleri sırasında halk geldi hepsi için de, kalabalık sahneleri katılımcı ve onların yakınları bizzat Makhno aşina olduğunu söyledi ve sempati ve sıcaklık ile tanımladı. Daniel tekrar yükselecek ve siteye uçmak için sabah erkenden eve yarış, çekim sonrası kıyafet değiştirmek gerekmez, çalışma modunu sevdim. Her ikisi de rol aldığı bu takım elbise, orada yaşadı. dizi yazında serbest bırakılmasına rağmen, daha sonra, film yapımcılarına yapmak ister o çok popüler oldu ve büyük bir başarıydı yoktur.

Sabunlar ve sadece

Daniel çok farklı karakterleri oynamak zorunda, ama her zaman kendi bir şeyler getirdi, bazen de üreticilere kavga bile geliyor. Bu Daniel entelektüel kemiklerin rolünü denemek için 2008 yılında "Eski" serisinin dizi meydana geldi. Bu arada, bizim kahraman o saç ve ağır uydurma hafifletmek gibi bulmak bile zordur.

2009 yılında Daniel önemli bir rol var dizisi "özel muhabir soruşturma birimi", geldi. O bir gazeteci Dmitry Poluyanova oynadı.

"Noel pusu" (2008), "yoktu hayat" (2008) (2009), "Kral", "Temel Versiyon" (2010), "leylak çiçekleri" gibi projelerde aktörün katılımını (vurgulamak için değer 2010), "Love-havuç 3" (2011), "ejderha sendromu" (2011), "Kırlangıç yuva" (2011) ve diğerleri.

"Matchmakers"

Bu seri sadece yetişkinler değil, aynı zamanda çocukların çok düşkündür. kimin biyografi rolleri çeşitli doludur Daniil Belyh, bu unutmak asla. Yani sana katıldığı serisi, bu 5 sezondur rol Maksima Kovaleva tamamen alışık olduğu kendi kendine. Bizim kahraman bölge her zaman neşeli ve samimi bir ortam galip söylüyor. O biz çekim bittiğinde bütün takım yılda büyük bir aile haline geldiği için, çok üzülmüştü ve kimse istediği bırakın.

aşk işleri

Dizi «FM ve çocukları" çekerken, kahramanımız da filme katılan rahatsız Slyu, aktris, ile buluşmaya başladı. 2004 yılında, çiftin ilişkilerini yasal. Bir süre sonra, aktör ilk görüşte ona aşık ve hatta karısını bulduğunu Ailesine anlattı eşine itiraf etti. Ve en ilginç - daha önce de yapmış, bunlar Anna ile buluşmaya başladı! Birçok kavgalar ve çatışmalar nedeni doğası ve Anna ve Daniel oldukça patlayıcı. çifti daha sonra tekrar yakınsama, dağıtmak. 2008 yılında, yine de iyi bir şey çalışmaz bu birliğin gelir ve dağınık olacağı anlaşılmaktadır. sadece 2010 yılında Biçimselleştirilmiş boşanma. 2013 yılında, Daniil Belyh, kişisel hayat yeniden inşa etmeye başladı, o Anne ile evlenirse - başkanlık yönetiminin işçi.

maceracı hayat

Bu yazının kahramanı bu durum onun, bir veya başka bir şey, işler nasıl düzenlendiğine ve apartmanda mobilya varsa sen giyecektir, neye benzediğini hiç umursamadım iddia ediyor. kiyafetlerimizde, o zaman göze çarpmayan tuhaf tarzı hakkında konuşursak, ve sokaklarda insanlar biliyorum çünkü Daniel hep değildir.

Bu hayatta, Daniel - gerçek maceracı. O istirahat nerede dikkate almak yeterli olacaktır. Ve Mısır, Türkiye veya Tunus'ta değil gerçekleşir. Balayı, örneğin, o da ve eşi neredeyse sahip oldukları tanıklar deniz tsunami sürüklenen Phuket yakınlarında küçük adada geçirdi.

Ve bir şekilde, Daniel Küba'ya gitti. Bir çevirmen olarak, yerel bir kadınla aldı ve dedikleri gibi içeriden, parlak dergi kapakları ve bu gösterilir yanlış Küba, görmek yerel köylere seyahat etmek gitti. O okyanusta sadece banyo, dört gün boyunca bu kasaba üzerinde dolaştım, traş değil. herşey hatıra, rom ve puro ile Moskova'ya geri iken Ve kahramanımız onunla canlı bir izlenim taşıyordu.

Daniel Makhno hakkında filmde çalan sonra, o altı ay için Hindistan'a gitti. Kahramanımız orada Ayurveda arıtma ve Everest çevresinde birkaç zirveleri fethetti.

Hatta Daniel sadece yeşil çay sever, ama musluktan su ile demlemek, asla ve özel kaynaklar ve yaylar getiriyor. O, tüm kurallara ve özel bir kap içinde çay fırtınayla. Buryatia'daki ve Baykal seyahatlerde ardından çay için Hatta bazen kendi toplama otlar,.

Sonuç

Ancak, Daniel ve hobileri tüm maceralar çalışma etmesine engel yoktur. Yani, 2013 yılında ekranlara olarak görev yaptığı katılımıyla tür filmler üzerinde, "Vangelia", "Ciddi ilişki" "Anne karşı olacak". Ve şimdiki zaman, 2014 yılında, nerede yazımızın kahramanı basitçe dayanılmaz, seyirci resimleri "Evlilik dansları" ve "Genç dede" memnun edecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.