Gıda ve içecekSalata

Salata nasıl hazırlanır "Benekli Hen"

Tavuk eti eklenmesiyle salatalar için birçok tarif var. Ve muhtemelen her kadının lezzetli bir salata pişirmeyi bilen farklı varyasyonlar "benekli tavuk". Klasik salata tavuk, mantar, yumurta ve sert peynir yapılmış - biz detay onun formülasyonu olacak Bugün.

Salata "Tavuk" Ryaba ": tarifi

Biz Kuzugöbeği :. yaklaşık üç yüz gram tavuk yarım kilo, peynir 100 gram, bir havuç, dört haşlanmış yumurta, mayonez, ışık, sarımsak karanfil, otlar (dereotu, maydanoz) ürünlerin aşağıdaki paketi gerekir.

Biz hazırlık aşamasına geçin:

tuzlu su içinde · kaynatın tavuk (yaklaşık 15 dakika), serin ve jülyen kesilmiş

· Rendelenmiş haşlanmış havuç, etli mix

· Mantarlar pirzola ve yavru yıkama

· Mantar kızartma haşlanmış fileto ve havuç ekleyebilirsiniz ne zaman

· Ayrıca ince koymak haşlanmış yumurta, rendelenmiş peynir, sıkılmış sarımsak ve doğranmış otlar doğranmış - mayonez. Marul dereotu, limon ya da nar taneleri bir delikanlı ile süsleyin.

· Bir saat buzdolabında gönder.

Salata "Benekli Hen" pek çok maddenin eklenmesiyle birlikte, diğer varyasyonları hazırlanır - Meet:

1. kuru erik. tavuk sterlin üzerinde 150 gram gerekecektir. Büyük kuru erik, bir domates, soğan, iki yumurta, salamura salatalık on adet, mayonez, kişniş, dereotu, maydanoz, zeytin miktarında, çekirdeği çıkarılmış.

et şeritler halinde kesilir ve tereyağı, soğan geçirilir ılık su kuru erik, içinde reaksiyona girmesi ilave edilmiştir. Kornişon (Herhangi alabilir turşu) , mayonez, birlikte küpler halinde kesilmiş yumurta ile aynı ince doğranmış yeşillik göndermek için, gıda ile karıştırın - kütle bir slayt hazırlamak. En sanatsal bozukluğu yaymak zeytin.

Temel tarifi salata "Tavuk Ryaba "Bu yöntemle hazırlanan, ancak sürümlerinde tabakalar gibi bazı ürünler koyarak başka yollarını bulduk ediliyor. Alt layer kıyma, daha sonra kuru erik, kızarmış soğan, yumurta, turşu, mayonez. dekorasyon için herhangi yeşillik kullanın.

2. konserve mısır. Tavuk fileto yaklaşık 200 gram. Kaynatılır ve lifler sökün. doğranmış fileto iki taze domates, iki salatalık (taze ve marine), konserve mısır yarım kalay, iki haşlanmış yumurta ekleyin. İçi için ihtiyacınız: 20 gram. krem, 150 gr. Işık mayonez, sarımsak, köri, kişniş, dereotu, iki karanfil - tüm ürünleri karıştırmak ve salata doldurmak sos, olsun. Üst yeşillik ve yıpranmış sarısı ile bezenmiştir.

Yengeç ile "Hen Benekli" 3. Salata. Tavuk Pişmiş programında et üç yüz gram, 4 yumurta, havuç, yengeç eti, iki yüz gram (eğer sopa olabilir), konserve bezelye ve mısır yüz gram, sarımsak, dereotu, mayonez karanfil.

sopalarla, haddelenmiş sarımsak ve mayonez halinde kesilmiş doğranmış yengeç eti, konserve sebzeler, doğranmış otlar, rendelenmiş haşlanmış havuç, haşlanmış et, onları karıştırmak için rendelenmiş haşlanmış yumurta sürün. Süsleme rendelenmiş peynir veya zeytin hizmet edebilir.

meyve ile "Hen Benekli" 4. Kokteyl salatası. Basit, zarif ve lezzetli - oldukça kolay ve hızlı bir şekilde hazırlanıyor. iki yüz gram, iki elma, bir portakal, yaklaşık Tavuk eti maydanoz 100 gr., Limon suyu, çöpleri walnuts.

Yine limon suyuyla giyinmiş - Biz o zaman perişan elma, portakal dilimleri, hafifçe kızarmış ceviz soyulmuş koymak, limon suyu dökün, kıyılmış haşlama et katmanları yayıldı. Garnitür maydanoz delikanlı veya nane. Hızlı bir el için Salata - hazır!

Dikkatinizi Tavuk salatası Sunulan lezzetli, besleyici ve tüm durumlar için uygundur. Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.