Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi "Priest San": aktörler, roller, arsa ve yorumlar. aktörler ve film rolü "Bir Samuray Priest San. İtirafları"

2015 yılında en çok tartışılan Rus filmi "Priest San" eleyen. Projede Aktörler çoğunlukla Rus toplandı, ancak ana rolü Japon yıldız militanların gitti - Hiroyuki Tagawa. Bu filmin Hakkında ve kim onun yaratıcısı verdi?

Resmin yaratıcıları

Ivan Ohlobystin bir sanatçı olarak değil, aynı zamanda bir yazar olarak değil, Rus film endüstrisinde da bilinir. Bu Ortodoksluğu dönüştürülen Japon ilgili bir film yapmak fikri vardı kim olduğunu. Böylece filmin senaryosunu doğdu "Priest-san."

büyük ve küçük roller Aktörler oldukça ünlü davet edildi. yönetmen koltuğuna ise filmi "çekirge", "fartsa" ve "Gogol" konulu ilk yönetmenlik çalışmaları için bilinir Yegor Baranov, oturdu.

Kameranın arkasında "yöntemi", "çekirge" ve "Bülbül Soyguncusu" yönlendirilmiş Yuriy Korobeynikov, duruyordu.

Kalinskaya ( "Bu Batagov") ve üretici tarafından yapılan ( "gökyüzü yalınayak") Hibe Palagaev seviyorum.

Dram, Kasım 2015 yılında piyasaya sürüldü

arsa özeti

Filmin aktörleri "Priest San: Bir samuray İtirafları" şaşırtıcı öykü ekranlarında oynadı. kahramanı - Tartışmalı kişilik: Takuro Nakamura, eski bir derece başarılı sporcu, şimdi bir Ortodoks Kilisesi'nin Japon şubesi rahip ve kombine - Bir mafya ailesinin başının kardeşi.

Bir kez düşman bir kabileden bir rahip Yakuza saldırı sokakta. O savaşta onlarla birlikte katılmak istemiyor, ama gençler hâlâ geçer kızın dalga geçmeye karar verdi. Sessizce bu Takuro değil, bu nedenle, kavga ettim ve nüfuzlu bir kişinin oğluydu haydutların, biri ciddi bir tahribata yol verebilir izlerken.

Orada yerel kilise yükseltmek - durumu daha da karmaşık etmemek için, Takuro Nakamura Rus hinterlandı gitti. Ancak, Nicholas babası daha ciddi bir sorunla karşı karşıya - ortak bir dil bulmak zordur yerel halk tarafından kontrol edilemeyen. Üstelik burada eski yakuza haydut sökme yer almak ve sıradan insanların hayatlarını savunmak zorunda.

"Priest-san": aktörler. Nikolai'nin babası olarak Keri Hiroyuki Tagawa

baba Nicholas rolü - Japon kökenli - oldukça yürütülmesinde karmaşıktır. O tüm oldukça istisnai adamı almak zorunda kaldı. Aktör, filmde "Priest San" oynadığı gerçekten. Hollywood'un aksiyon yıldızı - Biz aktör Cary Tagawa bahsediyoruz.

biyografi Keri Tagavy Tüm gerçekler imkansız bir arapsaçı iç içe. O Japonya'da doğdu ve safkan bir Japon. Beş yaşındayken, ailesi Amerika Birleşik Devletleri'ne taşındı. Orada Tagawa savaş sanatları ilgilenmeye başladı. 37 yıl civarında Carey aktör olmaya karar verdi. O ilk, "Miami Vice", "Baywatch", "Uzay Kurtarma" çoğunlukla olumsuz karakterleri oynarken, çeşitli televizyon dizisinde rol aldı. aktör yeri ve ciddi uzun metrajlı film :. "Maymunlar Cehennemi" "Son İmparator", "Pearl Harbor", "Phantom" oldu

Geçen yıl en bilinen eserleri Tagawa projeleri "Electra", "Bir Geyşanın Anıları", "Hachiko", "47 Ronin" ve TV dizisi "Hawaii 5-0" de destekleyici bir rol olarak kabul edilir.

Tagawa için oluşturulan sanki Nikolaya Nakamury roldü. O da, spora hayatının uzun yıllar ve yaşlılık Rus vatandaşlığına soran aynı zamanda, Moskova kiliselerinden biri vaftiz oldu.

aktörler ve film "Priest San rolü. Andrei Nelyubina Ivan Ohlobystin" Bir samuray İtirafları

Andrew Nelyubina - Ivan Ohlobystin onun taslakta ise ana antagonist olarak rolünü durdurdu. En kısa sürede Baba Nicholas Deep köyünde geldiğinde, kendisinin olduğuna Nelyubin duyar "Bir yerel hayırsever."

Ama zamanla Ohlobystina kahraman onun gerçek yüzünü gösterir: o sonunda hepsi porazehalis veya birbirlerini öldürmek ve alan kırmızı kil geliştirebilir evlerinin yer kendileri olduğunu arasına birkaç köylüleri kanamaları olduğu ortaya çıkar.

Ancak, köylüleri uzlaştırmaya çalıştığı Nicholas babası, bütün planlarını Nelyubina yok eder. Sonra eşkıya aşırı önlemlere gider: o silahlı erkeklerle köyü ilan etti ve onlara ateş planlıyoruz. Takuro Nakamura - Sadece burada yaptığı şekilde ve eski bir Yakuza ve sporcu var.

Ivan Okhlobystin da tartışmalı bir kişidir. Herkes iyi bir fikri vardır, başarılı bir aktör 90'ların kariyerinde şeklini aldığını bilir, bütün bıraktı ve kilisede papaz olarak hizmet vermeye gitti. Sonra Ivan hizmetten ayırmak istedi ve ekranlara döndü. Bugüne kadar pek çok popüler projelerde onun rolleri ile tanınır.

biyel olarak Pyotr Mamonov

Filmde "Priest San: Bir Samuray İtirafları" aktör Peter Mamonov, Lyubov Tolkalina ve diğerleri derin köylüleri oynadı. Peter tarafından bağlantı kolu Japonya'dan yeni Papaza korunaklı ve ona her türlü yardımı ve destek verdi.

şok Okhlobystin ve Tagawa aşağı hiçbir şekilde Pyotr Mamonov. O grubun bir kaya müzisyen, lider "Mu sesi." birlikte sinema ve tiyatroya oynar.

Film kariyeri Viktorom Tsoem ile efsanevi "Trainspotting" in müzisyen ilaç tedarikçisi rolü ile başladı. Ardından ana rolü dram "Taksi Blues", içinde saksofoncuyla rolü vardı.

Zhannoy Moro Mamonov ile '91 yılında "Anna Karamazoff" oynadı. Pavel Lungin Peter yönettiği sessizlik yıl 2006 yılında filmiyle "Ada" ekranlar döndükten sonra o Vladimir Mashkov ve Evgeniem Mironovym ile çalışma fırsatı buldu nerede bir müzisyen "Ashes" TV dizisinde bir ceza yetkisini oynanan aynı zamanda.

İgor Zhizhikin Constantine olarak

Filmin aktörleri "Priest San" belli çevrelerde kendi yöntemleriyle bilinmektedir. Lyubov Tolkalina - amatör serisi. Ve Igor Zhizhikin - TV "kara-siyah odasında ..." gösterisi ve Hollywood Rus aktörlerin kariyerini takip olanların fanlar.

İgor Zhizhikin Orada drama okuluna kayıtlı bir 98 var, ve bir yıl sonra filmde göründü 1989 yılında Devletleri'ne gitti "Karanlık Yıldız ve Arsene."

2002 yılında Jijikine başrolünü Jennifer Garner oynadığı seri filmi "Alias" oynadı. Aynı yıl İgor gerilim Klinta Istvuda göründü "Blood Work". Ayrıca aktör filmi "Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı", "Ruslan" ve "Black Label" rol aldı.

Anna olarak Lyubov Tolkalina

Filmde "Priest San: Bir Samuray İtirafları" Lyubovi Tolkalinoy ve Nadezhda Markina gibi aktörler iyi yardımcı oyuncu aldı. hayır gibi kahraman Tolkalina bile ekran biyografi yapın. O sadece Anna derin mavi köyü sakini ve eski askeri Konstantin Yakhontova kızı oynadı.

90'lı yıllardan bu yana filmlerde Lyubov Tolkalina. İlk televizyon dizisinde zaman zaman rol vardı ve sonra TV filmi aktris lider rol almaya başladı. "Antikiller" projeleri "Aşkın Talisman", "Escape" ve dahil filmografi Tolkalina "Moskova, seni seviyorum!".

sanatçıların Diğer roller

Filmde "Priest San" aktörler Nadezhda Markina, Peter Fedorov ve Ludmila Chursina da görev verdi.

Nadezhda Markina "Kamenskaya" projeleri "Türk Mart'ta" ve küçük roller üzerinde seyirci biliniyor "silahşörüyle." Sovyetler Birliği döneminde, aktris pek davrandı.

Lyudmila Chursina, tam tersine, son derece popüler oldu ve Sovyet filmleri birçok roller oynamıştır. Onun eserleri arasında boyama "Don romanı" görünür "Kalkan ve Kılıç", "Gloom-nehir", "Lyubov Yarovaya" ve diğerleri. Bugün CHursina birçok televizyon dizisinde rol aldı.

Peter Fedorov - Bir tomurcuklanma sanatçı, genç kuşaktan bir temsilcisi. "PiraMMMida" filmleri, "Tarantino al" ve "yaşadığı ada" Seçkin rolleri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.