TeknolojininElektronik

Multivarka Redmond RMC-02: kullanım kılavuzu, eleştiri modları, müşteri yorumlarını

Multivarka - hep hostesi gereken bir cihaz. Bunun gençler için ve yaşlılar için faydalı olacağını söylemeliyim. Belirli bir durumda, cihaz zor bir iş gününden sonra zaten etkisini yitirmekte olan zaman ve enerji, kurtaracak. Şimdi mağazalarda farklı multivarok geniş bir ürün yelpazesi satmak. Bunlar tasarım, mevcut özellikler ve diğer teknik özellikleri de farklıdır. Ancak, içlerinde anlamı aynı kalır - çalışmalarını kolaylaştırmak ve mutfakta harcanan süreyi azaltmak için. Aygıt hazır olduğunda, sahibi, dinlenmek aile ile vakit geçirmek veya başının çaresine alabilir.

Bu yazıda, farklı multivarka Redmond RMC-02 ele alacağız. Uzun talep edilmiş ve sahipleri olumlu tepkiler alır gelmiştir. talimat, bu cihaza ve yorumların mevcut tüm özellikleri: Aşağıdaki dikkate alınacaktır. Zor ama mümkün olacaktır deposunda bulmak o multivarka nedenle 2013 yılında piyasaya söylemeliyim.

makale Redmond RMC-02 satın almaya karar için yardımcı olacaktır. inceleme başlamadan önce, imalatçı iyi bir üne sahip olduğunu eklemek gerekir. Bu uzun hizmet ömrüne sahip üniteye mekanik hasarlara karşı dayanıklı üretir. Bu ürün ile pişirme esnasında ortaya eminiz günlük işleri hakkında unutmak kolaydır. gecikmeli başlamadan sayesinde cihazda bir zamanlayıcı koyarak, özel konteyner gıda yatmadan indirilebilir. sahiplerine sabah uyandırma kahvaltı hazırlanacaktır. Multivarka iki renkte satılan, bu nedenle alıcı istenen seçeneği seçmek için fırsat vardır.

Ekspres süt lapası ve pirinç (tahıllar)

Bazı rejimler en çok kullanılan bulunmaktadır. Multivarka Redmond RMC-02 (siyah versiyonu daha rafine olan) çok daha hızlı herhangi bir yemek hazırlamak yardımcı olacaktır.

"Ekspres" pirinç ve diğer hububat ise 35. dakikada lezzetli ve sağlıklı olacaktır. Gecikmeli başlatma kullanılamaz. Sen avtopodogreva işlevini devre dışı bırakmak ve pişirme süresini değiştirebilir.

süt lapası modu bebek maması oluşturmak için tasarlanmıştır. Ortalama pişirme süresi - 45 dakika. Bu rakam düşüş veya artış Ya.

Hububat yaklaşık bir saat hazırlanacaktır. Yine, Multivarki süresi, bağımsız bir şekilde değiştirebilir. Gecikmeli başlatma mevcuttur.

Çorba, stewing, kabartma ve yoğurt

Bir tabak söndürmek veya çorba pişirmek gerekir? Multivarka Redmond RMC-02 (beyaz ya da siyah - tasarım varyantları) bir saatten daha kısa bir sürede gerçekleştirin. arzu edildiği takdirde pişirme süresi değiştirilebilir. Menzil - 30 dakika. 8 saat.

Pişirme 60 dakika ortalama hazırlar.

Yoğurt yaklaşık 8 saatte yapılacaktır. avtopodogreva işlevi devre dışı kalır.

Bir çift ve bebek maması için ısınma

Yeniden ısıtma, 75 ° C 'den fazla olmayan bir sıcaklıkta gerçekleştirilmektedir

Bebek maması Bir iki saat ortalama pişirilir. Bu modda, küçük çocuklar için her şeyi hazırlayabilirsiniz: vb çorbalar, lapası, çorbalar, ...

"Çift" Eğer yaklaşık kırk dakika boyunca yemek oluşturmanıza olanak sağlar. Pişirme işlemi özel bir kap içinde gerçekleştirilir.

Yararları Multivarki

artıları düşünürsek, RMC-02 Redmond multivarka sahip ekipman, bize anlatmak gerekir.

cihazın monte Ekran arka var. Menü tamamen Rus çevrildi. pişirmek ve örneğin bir zamanlayıcı kullanmak sevenler için, sabah, onun uyanış önce özel bir fonksiyon gecikmeli başlangıç yaptı.

Multivarka kendisi kompakt ve hareketli. Orijinal görünümünü ve minimalist tonu vardır. Cihaz beyaz ve siyah satılıyor.

yaratıcıları, ilave olarak 120 tarifleri yerleştirilen bir kitap, vermiştir. Hepsi multivarka içinde hazırlanması için yararlıdır. Mevcut fonksiyon 3D-ısıtma. ekipman üzerinde garanti - 25 ay.

İşte birkaç modları vardır. kitabı daha detaylı olarak tarif edilmektedir. Emin artı veya eksi imkânsız Say, ancak birçok birçok fonksiyonlar sevmiyorum.

Multivarka Redmond RMC-02 en az 5 yıl sürecek edebilmektedir. Böyle özellikler üretici tarafından belirtilmiştir. Bunun doğru olup olmadığını bu cihazla ilgili insanların Yorumlar belirlemeye yardımcı olur.

aleyhte Multivarki

Ne yazık ki, bu alet, olumlu yönleri yanında, bazı olumsuz yönleri vardır. Haydi onlara bakalım.

multivarka düzenli saatlerde. Biz onlar inşa edildiğinde o, ancak, daha rahat çok önemli dezavantajı olduğunu söylemek mümkün değil. İç üst sürecin yıkamak zordur, kaldırılmaz. Yoğunlaştırma sert toplama. Bu kapsayıcı onun için olmadığı gerçeği kaynaklanmaktadır. Elektrik kesintisi olup olmadığını Bu durumda, pişirme işlemini başlatmak için ve ilk kez kontrol etmek gereklidir. yaratıcıları nedeniyle modunu depolama inşa edilmedi ne olasılığı, beslenme kısa süreli eksikliği tahmin etmedi.

Güç Multivarki Redmond RMC-02-400 volt. Bir artılar ve eksiler o özellik olamaz, ama çok daha az elektrik tüketir aynı sınıfta, bir tekniği vardır. Güçlükler mağazalar veya çevrimiçi kaynaklara bu cihazı bulmak için olabilir. Bu multivarka üç yıl önce serbest bırakıldı olmasından kaynaklanmaktadır. Ne yazık ki, şimdi stok çeşitli dükkanlarda küçük miktarda gelir. Denersen Ancak, tabii ki, mümkün bulabilirsiniz.

Bazen sorun eksiksiz talimat eksikliğidir. Bu cihaz ayarlarını varyantlarını tarif eder. multivarka Redmond RMC-02 hazırlama sürecinde bir hata üretir Fakat, bu açık olur - talimatlarda, onların kaldırılması için değil, tüm seçenekler sunulur.

yorumlar

Her iki kişiden biri multivarku vazgeçilmez mutfak aletleri bulur. Birçok tüketici taşınabilir mutfak olarak kullanıyoruz. O iş nispeten az enerji de harcıyor. kendisi küçük, kompakt olarak ve farklı yerlere taşınabilir. Multivarka Redmond RMC-02 (siyah veya beyaz), klasik bir elektrik çok daha az enerji tüketir. Tüketicilerin çoğunluğu buna dikkat nedeni budur.

Birçok kişi hiçbir saatler olduğu gerçeğini sevmiyorum. Ancak, bu pişirme sürecini etkilemez. En ev kadınlarının ruh düşen bir fonksiyon "multipovar" vardır. Bu programın pahasına gıda yanan önleyebilirsiniz 3D-ısıtma sayesinde ve ürünler kendilerini düzenli aralıklarla hazırlanmaktadır. Tüm modlar düzgün ve hiçbir bozulma olmadan çalışır. Mükemmel value for money - yani birçok kişi tepki nasıl. Satın alma ve yetişkin ve çocuklar ile Memnun. Gıda, bu multivarka pişirilen lezzetli ve vitamin yoksun değildir.

sonuç

Bu multivarku ardı edilmemelidir. Redmond RMC-02 çoğunlukla olumlu oylarında, iyi bir seçenektir. üreticiden Tüm belirtilen özellikler - doğrudur. Yaklaşık maliyet - 3500 ruble. Para için, bu cihaz sadece bir hediyedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.