SeyahatTuristler için ipuçları

Hint Okyanusu adalarında geçirilen unutulmaz balayı

Aşktaki her çift , büyük caddelerin ve geçenin acelesinin olmadığı, masaldan uzakta balayını geçirmek istiyor; gündelik koşuşturma ve meraklı gözler. Sadece sessizlik ve barış, diğer yarısı ile birlik ve romantik bir atmosfer.

Cennet'de unutulmaz bir balayı düzenlemek gerçek ve basittir. Hint Okyanusunda bir adada bir ev sipariş ederseniz, yerel manzara tüm cazibesini hissedeceksiniz. Kumlu plajlar, temiz su, hafif bir esinti - hepsi unutulmaz günbatımı ile birlikte samimi bir atmosfer yaratıyor, küçük kiralık evinin verandasından görülebiliyor.

Neden tüm seçenekleri reddetmeyip Maldivler'de balayı geçirmiyorsun? Adalarda hüküm süren sakin ve huzurlu atmosferi, tüm günlük sorunları unutarak kendinizi cennette hissettirerek romantik bir atmosfere dalacağınız burada. Bazı evler yalnızca sahilde değil, aynı zamanda suyun üzerinde bulunur; bu da yerel manzara ve burada geçirdiğiniz balayı için özel bir cazibe kazandırır.

Bir geziye çıkmak için genellikle hangi kıyafetlerin hangisini giyeceğinizi, hangi ayakkabıları seçeceğinizi, kendinizi nerede akşam saç stiline dönüştüreceğini düşünürsünüz. Ana görevin sevdikleriyle birlikte bir aile kurma tatilini kutlamak için neden evliliğini zorlaştırıyorsun? Sonuçta balayı sadece o ve o, nasıl görünüyorsun, kıyafetler giyilirse, çevrenizdeki kişilerin düşüncelerine kulak asmamanız gerekir. Maldiv Adaları'nda bütün bunlardan kaçınabilirsiniz, çünkü barlar ve lokantalarda bile yalınayak yürümek alışılmış bir şeydir. Neden bütün cennet saf beyaz kumla kaplı olduğu için, cennette kendiniz giysileriniz ve süs eşyalarınızdan yükünüz var.

Beslenme hakkında da sormamalısınız. Yerel yemekler çok çeşitlidir, açık büfedeki lezzetleri tadabilir veya iki kişilik romantik bir akşam yemeği sipariş edebilirsiniz . Düşünün, o ve berrak bir göletin yakınındaki şezlonglarda otururken, yıldızlı bir gökyüzünün altında bir şişe iyi şampanya iç. Sıcak bir akşam rüzgarı, sarılmaları ve tutkulu öpücükleri zorlar ve yalnızca seyrek yoldan geçenler olur; bunun bir rüyada değil, gerçekte gerçekleştiğini bildirin.

Maldivler'de bir balayı gezi programlarını veya toplu toplama yerlerini ziyaret etmek zorunda değildir. Burada, sevenler tek başlarına kalabilmeleri için her şey öngörülüyor. Ancak bir yere çıkmaya karar verirseniz, seçiminiz bir plaj diskosunda durup, sualtı maskesi ile gerçekten yüzün ya da dalış sanatını öğrenmek olabilir, size sağlanan masaj hizmetleri yalnızca romantik bir havaya yatışacaktır. Gürültülü programlar hiçbir yerde sağlanmaz, ancak bingo oynayabilir veya bir yengeç yarışına katılabilirsiniz.

Müdahaleci hizmetin burada hoş karşılanmadığı gerçeğinden çok memnun kalırsanız, ne yapacağınıza ve ne zaman karar verirsiniz. Tek dezavantajı, yiyecek ve diğer küçük şeyler satın alabilirsiniz adalarda hiçbir dükkanlar var olmasıdır. Ancak düğün gezinizi pişirme gibi şeylerle yüklemek bunun için değer olup olmadığı size kalmıştır. Balayı giderken, her şey dahil otel kompleksleri arasından seçim yapmanız için seyahat şirketlerinin hizmetlerine başvurmanız daha iyi. Dinlenmeye, sessizliğin keyfine varın, kendinizi tamamen sevilen bir kişiye adayın. Belki de, bu fırsat henüz kullanılamayacaktır. Maldivler tüm sorunları kendi ellerine alıyor.

Bir balayı geçirmek için bir yer seçimi konusunda hâlâ karar vermedin mi? Maldivler sizi kendinize davet ediyor, böylece sualtı faunasıyla çevrili pitoresk peyzajların ortasında sakin bir limanda tatlı geceler geçirebilirsiniz. Adalarda bir balayı gezisi sadece sıcak ve ihale anıları bırakacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.