Sanat ve EğlenceFilmler

En karartıcı filmler: nesnel değerlendirme

Depresif filmler - sevdiklerini kaybetmiş kişiler, hayatın anlamı hakkında ağır hikayeler, daha parlak bir gelecek için umut yok. Böyle bir resim sadece kararlı ruhunu sahip seyirci izlemek için tavsiye edilir. Bu türün Bir film bir kişinin yansıtmak ve biraz yas sağlar. Bazı depresif filmler motivasyon bulmak ve depresyon dışında, ancak, psikologlar melankoli eğilimi olanlar için bakmalarını tavsiye etmiyorum almak için yardımcı olur. bu film izleyicinin duygusal durumunu etkileyebilir gerçeği çok güçlüdür.

Derin depresyon filmlerin listesi

Şu anda, karakter ve izleyiciye bırakmaz yoğun komplo kötü duygular vardı mutlu son ümit Temel fikir olan pek çok resim yarattı.

Aşağıda üst depresif filmler ise:

 1. "Melankoli". arsa iç duygular ana karakterler, önsezi saldırgan uç ışığı açıklar her biri iki bölüme ayrılmıştır.
 2. "Azrail'i Beklerken". Film yanlışlıkla kırık keman yetenekli bir müzisyen, anlatıyor. Bundan sonra, ana karakter depresyona girer ve 8 gün boyunca orada ölmek, bir odada kilitli.
 3. "Okuyucu". Yıllardır ertelendi yetişkin bir kadın ve bir okul öğrencisi, bir aşk hikayesi.
 4. "Köstebek Günü." Bu derin duygusu olan bir hikaye bize insan sorunları çözmek etmediğini intihar söyler bu. Ne olursa olsun dünyanın hangi tür kahraman ruhu, o bir kalır.
 5. "Senden yoruldum." Birlikte deniz yoluyla villasında her yıl toplamak için bir geleneğimiz var arkadaşlar hakkında hikayesi. Bu zamana rastlıyor. izleyiciler her zamanki gibi ekranda, Pasörünüz zaten çok yetişkin meydana gelen olayları ve izlemek, onlar tekrar bir araya geldiler. Sabah Arkadaşlarımdan biri ölü bulundu.
 6. "Ölü Ozanlar Derneği". Neil Perry - Düzenli öğrenci, babasının sisteminin baskıcı ve şiddet içeren doğası muzdarip, intihar kararı çıkan. Genç adamın ölümünden sonra, kimse suçunu hissediyor ve sistemin çarpıklığını fark etmez.
 7. "Bilek Kesenler: Bir Aşk Hikâyesi". Film hikayesini anlatıyor öbür burada aşkımı buluştu intihar.
 8. "İçimdeki Deniz". Bu film ötanazi sorununu tartışmaktadır.
 9. "Hayaller Ne Gel etsin." depresif filmler numaralandırma, o resmi unutulmamalıdır. Ana karakter bir araba kazasında öldü ve bir yere düşer. Genç dul bir koca ve çocuklar olmadan yaşamak ve başka bir yerde düşer iken, intihar karar olamaz. Sonuç olarak, bu sonsuza dek cehennemde gerilir.
 10. "Don Juan De Marko". Bu yaşamak istemeyen bir terapist ve hastası, yaklaşık bir hikayedir.
 11. "Başkalarının Hayatı". Film birkaç yıl önce, 1984 yılında Almanya'da ayarlanır Berlin Duvarı'nın yıkılmasından. Oyun Yazma Georg Dreyman mutlu ve başarılı bir olduğunu, ancak bir sistem olarak görev yaptı neden olan arkadaşı Alberta Yerska, intihar etmesinin ardından, kahraman hayata da başka görünmeye başlamıştı.

Ruhsal bozuklukların ilgili Filmler

bilinçaltı sorunlar yaygın filmlerde rapor edilir. Örneğin, biri kült filmler depresif ruhsal bozukluk hakkında "Girl, Interrupted" dir. Ayrıca filmin "Rüya Evi", "Ev numarası 6", örneğin, şizofreni sorunu incelediler. manik depresyon hakkında Önemli filmler - a, "Sohbet" "manik". "Aldatma" - kısa süreli bellek ile ilgili sorunlar hakkında bir film.

İntiharı Depresif filmler

Bir kişinin intihar etmeye karar verir hangi nedenlerini anlamak için, hayatının sadece koşullar, aynı zamanda ne hissettiğini bilmek gerekir. Bu sütunun tüm filmleri anlatmak konusunda budur.

 1. "09:06". Ölü dünyasına yavaş yavaş sonuçlanan intihar Mariana Ozima araştıran bir polis müfettişi, arkadaşları ile bir araya geldi ve onu nasıl gerçekleştiğine fark etmez.
 2. "Içinde." Küçük bir taşra kasaba sakinleri hikâyesi. İşte birkaç intiharlar geliyor. Bir süre herkes kimin kardeşi olduğunu ilk Aiden, şüphe başladıktan sonra intihara cesaret.
 3. "Veronika Ölmek İstiyor." Başarısız bir intihar sonra hayatımda ve akıl hastası için kliniğe noktası görmedik genç bir kadının hikayesi. İşte doktor, dünya karakteri değişiyor bundan sonra kasten korkunç çaresiz hastalığın söyler.
 4. "02:37". En karartıcı filmlerin tamamı biraz benzer. Her zaman bir adam ve tarihin - Hikayenin kalbinde. Bu film filmi 2:37 intihar bunlardan birisi okul birkaç öğrenci, anlatır.

Filmlerde Genç depresyon

yetişkinlikte olan kendisi için arayan ve hata yapma eğilimli. ergenlik çocuklar öğretmenleri ve arkadaşları anlamak, ebeveynlerin desteğine ihtiyacımız sırasında öyle. Sonuç Merak ve hayatta ilgi kaybetmeye başlar Ancak, tüm, bunu hissediyorum. gençler hakkında Depresif film - sanat ayrı bir kategoridir.

İşte bu filmin birkaç örnek:

 1. "Bakire İntiharlar." Beş kız kardeş bir araya gelerek onlarla romantik bir ilişki başlar ergenlerin hikayesi. Bir gün kızlardan biri intihar ve diğer tüm kardeşler ev hapsine sıkı anne koydu.
 2. "Bir gencin ülkenin tarih." Film okulun en popüler kız aşk garip çocuğun hikayesini anlatıyor. Gençler arkadaş olmak başlarlar, ama toplum onlara baskı yapar farklı sosyal kesimlerden severler çünkü.
 3. "Intihar çocuklar." bu drama olarak, aniden topluca intihar fikrini tartışırken, ancak birkaç gençler, tek çocuklarla birebir öldürerek işi bitirmek için izin vermez katili çıktı.
 4. "Tracy parçaları." hakkında her depresif filmler genç kuşak yaşıtları, veliler ve ilk aşkı ile iletişim zorluklarından anlat. Bu Hareketli görüntü kahramanı Treysi Berkovitts sadece bir kerede hepsi geçiyor ve kısır döngüden çıkmak istiyor.
 5. "İntihar Odası". İyi bir aile günden itibaren Mutlu genç adam bir sohbette bir kızla tanışır ve sonra işler hayatının yolunda büyük değişiklikler gösterir.

"Çizgili Pijamalı Çocuk"

Bazı şiddetli depresif filmler çok şey düşünmek seyirci zorlayarak, özel dikkate değerdir. Çarpıcı bir örnek - dramatik hikayesi ile askeri zamanında sinema filmi "Çizgili Pijamalı Boy." Herkes dünya hayatında korkunç dönemi faşizm ve toplama kampları çağıydı bilir. kaderin barikatın farklı tarafta olacak küçük çocukları - özellikle depresyon resmin ana karakterleri verir.

"Bir Rüya İçin Ağıt"

Hayatınızda Her kişi bir şey hakkında hayal ve hedefi bağrına almıştı. Bu filmin kahramanları bir istisna değildi. Sara Goldfarb sevdikleri televizyon programında filme hayal, oğlu çok zengin olmak istedim ve oğlunun kız arkadaşı Marion en moda şeyleri satılmak üzere dükkânında, hayal. Ancak, yoldaki her karakter bazı engeller vardı. Hayat karakterler hızla kötüye doğru değişiyor. Gençler kilo vermek amacıyla uyuşturucu kullanmaya başlar ve Sarah kendi tabletlerde bağımlı hissetmek ve başlar deliriyorum. başında olduğu ulaşılmaz olarak onlar için filmin rüya, sonunda.

"Deccal"

Tarih, filme kült film yönetmeni Lars von Trier, korkutucu ve iç karartıcı bir kitleye, ruhunu yakalar. Film küçük bir çocuk anne sevişiyor camdan dışarı düşen ne ile başlar. Bundan sonra, anne suçlu hissediyor ve saçmalar. Koca başarısız orman evinde alarak onu kurtarmak için çalışır. kahramanın hayatı kabus başlar içinde Burada, her zaman kendi kusuru ne garip sembolleri ve işaretleri, sonsuz acı ve pişman bkz.

"Bodrum katında"

Aslında, değil birbiriyle ilişkili birkaç hikayeleri vardır. Tüm karakterler - evlerinin mahzenlerinde zamanlarının çoğunu harcamak Avustralya'nın hali vakti sakinleri,. İşte gerçekleştirilir rüyalar o samimi yaşamını devam kahramanların gerçek yüzünü açar, gerçek oldu. Örneğin, bunlardan biri diğer bir seks kölesi ve oyuncak emzirdi bebeklerle üçüncü bayan düzenliyor, bira içme ve Nazi şarkıları söyleyerek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.