Entelektüel gelişimiMistisizm

Ilişkiyi anlamak için kehanet yardımcı olur: aşk üçgeni

"Polihidron" ilişkisi ortaya nedeni neydi? Nasıl girmek için? Nasıl aşk savaşta bir kazanan olmak için? Bu sorunların tümü kehanet vurgulayabilirsiniz. Aşk üçgeni işlemiş toprağa görünür. ilişkilerin bir çeşitlilik varsa, o zaman katılımcıların her biri böyle bir durum yaratılması için psikolojik bir temeli yoktur. her bir "köşe" durumu analiz etmek çatışma ilişkilerinin de katılım nedenlerini öğrenmek için ayrı bir hizalama olduğunu.

Tarot Fal: "Aşk Üçgeni"

Belki psikolojik durumların analizi için en kullanışlı araç Tarot kartları bulunmaktadır. Bu Arcana her birinin yorumlama çokanlamlılık kaynaklanmaktadır. Nasıl tahmin edilmektedir? aşk üçgeni birbirlerine göre rakamlar konumlandırılması olarak kabul edilir. Yani, birlikte dikkate huzursuz ilişkilerin her üye dünyasıdır. Sanıkların doğası yaşamın içinde bunları içeren nedenler. Dahası, durumdan seçenekleri bakmak. Çok yönlülük tüm falcılık değil farklıdır. karmik ilişki bireyler olarak kabul Haritalar Taro Lyubovny üçgeni. Eğer onları takip Genellikle, danışma, tabii ki, psikologların yardımıyla benzer bir şekilde aldı.

hizalama Sahne

Tüm kementleriyle tarafından gerçekleştirilen en kolay kehanet. taraflardan her biri için ilişki dört kart çekilir. İlk üç: dış, iç, bilinç. Dördüncü - tavsiyesi. tek tek her haritayı analiz eder. Çok önemli bir gerçeği maçı ilk üç kartlarının ruh halidir. Uyumlu içten bencil amaçların ön planda faaliyet yok kişi değil lukavyaschaya ve irade ilk senaryoda, Trinity uyumu. Konsey tahmin etmek gerekli. hizalamayı gerçekleştirmek için özel koşullar gerekli değildir. Biz konsantrasyon ve sorunu çözmek için arzu gerekir.

Biraz tarih

Tarot kartları 1200 yıllarında Avrupa'da ortaya çıkmıştır. Onları Roma'daki merak Avrupalılar oyunlar için aynı resmi kullanılır. Bir süre sonra tarot kartları salonların sıradan Tarot yerini aldı. İnsanın iç dünyası ile ve uhrevî güçlerle çok yönlü bağları da sadece sadece dış özelliklerin onun yorumunu zenginleştirdi tasavvuf düşkün ama Thoth güverte. Sadece 1780 yılında Tarot tekrar tahmin sistemi içindeki önem kazanmıştır. Ama bu zamana kadar zaten sistem düzenleri çok daha derin olduğunu arcana böyle "felsefi" yorumunu kurulmuştur. Böylece, Tarot kartları yardımıyla herhangi bir durum her açıdan kabul edilir. Ne zaman "aşk üçgeni" İlk kehanet yapıldı? Soruya cevap vermek pek mümkün değildir. İnsan aşık daima ilgi İlişki problemleri - istisna değil.

mümkün mü kehanet yoluyla sorunu çözmek için

"Açıların" Her karmaşık aşk rakamlar kendileri için en büyük yararı ile kendi sorunlarını çözmek istiyoruz. yardımcı olabilir burada tahmin? aşk üçgeni psikolojik bileşenlerine çözümlenir. Katılımcılar kişinin kendi davranışlarının motivasyon ve ortağı davranışlarıyla sadece ipuçlarını ve daha derin kavrayış bir ilişki elde etmek mümkün olacaktır. kendi içinde Yarısı çözümdür. ilişkilerin katılımcıların pozisyonlarının Görüntü her zaman onların iyi tarafı göstermez. Belki, üçgenin anlaşmazlık diğer köşelerinden kavramlar ve motivasyon "özne" nin kabulünden sonra "düşmek". Veya karşı tarafa yol vermek. Her çatışma nedenleri bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.