Spor ve SağlıkKilo kaybı

Ananas diyeti ne kadar etkilidir

ananas gibi bu egzotik meyve uzun sürpriz olmuştur. çok gibi O'nun tat, çiğ yanı sıra çeşitli yemekler hazırlanması için kullanılan yenir. Ancak, birkaç kişi ne kadar faydalı ananas diyeti biliyorum.

ananas ana madde olan özel bir diyet bile var. Öyleyse, bu meyvenin özelliklerini?

İlk olarak, vücuttaki proteinlerin daha iyi parçalanmasını teşvik bromelin (alternatif olarak, bromelain), madde içerir. Bir zamanlar, bu enzimin yağ yakar olduğu düşünüldü, ancak bu teori haklı değil söylediğini değer sindirim süreci üzerinde olumlu etkisi olmasına rağmen.

İkinci olarak, ananas, kilo kaybı ve büyük bir su miktarı, hem de potasyum tuzları vazgeçilmez B1 vitamini içerir vücuttan fazla sıvının çekilmesi, böylece.

açlık hissini azalttığı Ananas kilo kaybı, vazgeçilmez meyvesi olarak kabul edilir. akşam yenen meyve parçası olduğunu atıştırma arayan bir kez daha buzdolabına gelmeyecek. Bu ürün kalorisi düşüktür ve kilo vermek hayal insanlara yiyecek olarak alarak kolay izin veren hiçbir yağ içerir.

Diğer oldukça çeşitlidir menüsünden farklıdır bu şaşırtıcı meyve dayanmaktadır Diyet,. Burada kullanılan ve aşırıya kaçmadan et ve süt ürünleri ve tahıllar, ancak, tüm ortasında yer ananas mesafesindedir. Her öğünde bulunması gerekir. Ayrıca hazırlandıktan hemen sonra içilmelidir meyve, taze çok yararlıdır (yanı sıra tüm taze meyve suları, uzun vadeli depolama tabi değildir).

ince bir rakam Dreaming, size ananas votka diyet kullanabileceğinizi bilmemiz gerekir. Bunu yapmak için, bir orta boy meyve deriyle birlikte toprağa ve yarım litre almak için yeterlidir votka, eklenir. Ortaya çıkan içecek kullanıma chegoon hazır sonra birkaç gün serin bir yerde veya buzdolabında konur. bitmiş tentür atın yemeklerden önce ve yatmadan bir çorba kaşığı az on beş dakika süreyle önerilir. kilo kaybı için ananas Bu infüzyon ayda beş kilogram ağırlığını azaltacaktır.

Yukarıda belirtilen oranlara kullanırsanız, içki, iki veya üç hafta boyunca yeterli ve sonra yenisini yapmalıdır. votka neden dehidratasyon katkıda likör gizli ödem olasılığını azaltır ve ananas sindirim için iyidir. Ancak, alkol içerdiği beri tentür kullanımı gerekli değildir kötüye ve vücut üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir. bir aylık kurs birkaç ay içinde bir mola ve ardından eğer arzu edilirse veya gerekirse tekrar tavsiye edilir sonra.

biz oturup Eğer ananas diyeti hiçbir arzusu ya yeteneğidir, en azından ara sıra, hangi ana yemek ananas açlık gündür düzenlemek mümkündür. İşin garibi, ama tatlı tat rağmen, bu tatlıların hazırlanmasında, aynı zamanda et ve salata (sadece meyve) ile birlikte sadece kullanılır. tadı bozan değil iken bu ekleme, gıda toplam kalori değerini azaltacaktır. Tüm bu ananas diyeti ve kullanılması gerektiğini ileri sürmektedir. Hatta durumda ağırlık hemen hissetti bu meyve ve vücut üzerindeki yararlı etkileri kullanımına rağmen azalmaması.

Ama yeterince ananas diyeti varsa bir votka alarak ya sanmıyorum. Aynı anda un ve yüksek kalorili yemekler veya kilogram beslenemeyen, sadece hatta tam tersi gitmesini ve olmayacaktır. Biz, spor unutun gıdalarda kullanımına faydalı ve doğal ürünler ve sonra sonuç başlangıçta beklenenden daha iyi olabilir olmamalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.