Sanat ve EğlenceFilmler

Biyografi şaşırtıcı Alentova Faith

anketlere göre vatandaşlarımızın sevdiğim filmlerden biridir "Aşk Gözyaşlarına İnanmıyor" dir. Yetenekli Vera Alentova oynadığı filmde, aşağıda ele alınacaktır biyografisinde ana rolü. Bu Rusya Federasyonu Halk Sanatçısı, ve bu başlık her oyuncu layık değildir.

Biyografi Alentova Faith. çocukluk

O Kotlas 21 Şubat 1942 yılında doğdu. Ailesi - Valentin ve İrina - aktörler vardı. Faith annesi sayıda tiyatro çalışmıştır bilinmektedir.

Alentova ilk yıllar mutlu denilen edilemez. o dört yaşındayken, babası öldü. Yakında, o ve annesi Ukrayna'ya hareket etti. Burada soğuk Sibirya kenti sonra daha iyi, ama inanç severek hala onun vatan hatırlar.

Anne ve kızı tiyatrolarından biri bodrum katında yaşıyordu. Bunlar giyim, aynı zamanda gıda değil, ihtiyacı hissetti. annemden kağıdı yapmak sadece o - Küçük inanç gerçek oyuncak değildi.

Irina yeni kocası - ailelerinde Bir süre sonra başka bir adam katıldı. Neyse ki, Faith ile o sıcak ve dostane ilişkiler vardı. okuldan sonra kız annesi ile aynı tiyatroda çalışmaya karar zaman, üvey baba tam olarak desteklenir. Ama Irina, o kızı sevdiği olmasına rağmen, bu gerçeği çok mutsuzdum.

Biyografi Alentova Faith. gençlik

Sonuç olarak, Alentova değil yerel tiyatro ve mezuniyet sonrası tüm yılın bir oyuncu melanj fabrikasında çalıştı. Moskova Sanat Tiyatrosu'nda okul stüdyo girmek için - Ve ertesi sonbahar, o Moskova'ya gitti. O arzu oyuncu olmak için anneme kanıtlamak istedik - sadece bir heves ve o yetenek var olduğunu.

Yani Vera Alentova başarıyla 1 yıl öğrencisi oldu. Sonra hala tam olarak bilinmeyen ve umut vermeyen Vladimir Menshov - Bir yıl sonra o bir öğrenci ile evlendi.

Dağıtım onlar, öğrencilerin çoğunluğunun aksine, tiyatrolar herhangi bir "ihtiyacımız yok" ortaya çıktı sırasında zaman 1965 yılında çift, üniversitede kendi çalışmalarını tamamladı. Ve çift aşağıdaki kararı aldı:
Vladimir Stavropol'a gitti - daha sonra Yönetmen olarak uygulanan, ve Vera Moskova tiyatrosunda aynı girilen nerede.

Biyografi Alentova Faith. kariyerinin doruk

Enstitü yıl sonunda fark tiyatroda aktris kimse etkileyici yetenek isteyen rağmen. O klasik eserlerin yapımları birçok roller oynamıştır. En çarpıcı ve işin unutulmaz oyunda rolü "Ben bir kadınım."

1967 yılında Vera ve Vladimir bir kızı vardı.

tiyatroda çalışmaları paralelinde Vera çeşitli filmlerde rol aldı. Bugüne (örneğin, "Flight Günleri" gibi) Vera Alentova ile önceki filmler birkaç kişi hatırlar iken. İlk unutulmaz performansı 1975 yılında yayımlanmıştır mini dizi oyuncu "Bu kadar uzun bir ömrü kısadır," rolü oldu.

Filmde bu zaferi sadece Vladimir Menchov çıkardığımızda, "Aşk Gözyaşlarına İnanmıyor" 1979 yılında gerçekleşti. Orada iyi rollerin bir sürü vardı, ama biz tam olarak En hatırladığım beri - güçlü bir kadını Katerina. Bu film Oscar kazandı.

Bu Vera Alentova ait biyografi - Ülkemizin en yetenekli ve sevilen oyuncularından biri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.