Ev ve AileAksesuarlar

Çay mum pratikte kullanıldığı şekliyle?

Çay ışıklar neredeyse her evde bulunmaktadır. Onların asıl amacı - bir demlik gerekli sıcaklığını korumak için. Bugün, odada romantik bir atmosfer yaratmak için de dahil olmak üzere kullanılır. Ancak bu düzenlemede, kullanımları burada bitmiyor.

yaratılış Tarihçesi

bir kıvılcım oluşturmak için sihirbaz yeni türlerin ortaya attı kez. Onlar çay denir. Bunların amacı biriydi - tabloya sunulduğu çay, istenen sıcaklığı tutmak için. onlar çok basit görünüyordu. Düz şekli ve bir alüminyum çerçevesi. Hepsi geleneksel mum yanı sıra yapılmıştır. ürünlerin hafiflik ve kompakt sayesinde nerede hatta yerleştirmek kolaydır.

Nedeniyle çayın kilo su küçük bedenleri mumları olması nedeniyle, onlar da boğulmak yoktur. Ve bu gizli tür aksesuarlar hayalcilerin ve romantik doğaları arasında çok popüler olan haline getirmiştir.

özellikleri

kullanışlı özelliklere bir sürü çay mum var:

 1. Şamdanı (alüminyum veya cam) sayesinde mumlar geçmezler vardır. Yangından önce erir Tüm balmumu, içeride kalır. Bu duruma göre, yüzeyi üzerinde, bunlar burada, herhangi bir leke kalmaz.
 2. Onlar oldukça hafif, bu nedenle yüzebilir. onlar su ritüelleri çok çeşitli kullanılmaktadır nedeni budur: çelenk, gecesi suya Ivana Kupaly bunları başlatmak doğu fenerler yolculuk.
 3. Çay ışıklar çok basit görünüyor. Bu bakımdan, genellikle, fantezi dahil etmek renkli vb kum, Parıltı, yeterli olacaktır kullanarak, böyle dekopaj gibi teknikler kullanılarak dekore düzgün kendi elleriyle imha etme, yaratıcı bir akla sahip - .. Ve sanat eseri sadece birkaç dakika içinde yapılacaktır. Hazır başyapıt, sadece evi dekore etmek değil, aynı zamanda herhangi bir fırsat için keyifli bir hediye olacak.

Kullanım Yöntemleri

farklı olabilir Tealight'lar kullanmak için:

 1. kendi amacı için - ısıtmak için çaydanlık tatil masaya.
 2. aromalampe uçucu yağın ısıtılması için kullanın.
 3. Özel bir gece lambası "ateşlemek" için. onun yatak itibaren romantik parlamayı oluşturmak ve duvarlar alışılmadık gölge görüntülenir olacaktır.
 4. mum için. O evde mevcut olmasa bile, her zaman onun yerine bir vazo, bir fincan veya kupa bulabilirsiniz. Böyle bir mum sadece ışık değil, aynı zamanda koku yayar için Ve, kahve çekirdekleri içine dökün.
 5. masada romantik bir atmosfer yaratmak. Bir mum çay iç yanan Şeffaf cam veya vazo - bu çok güzel.
 6. Sen su ile masaya bir kap koyun ve çay mum koyabilirsiniz. Çok etkileyici olacaktır. ikinci yarısı için Mumların birkaç su bırakarak, banyoda bir sürpriz düzenlemek mümkündür.
 7. romantik yazıtlar çok popüler çay mumlar (fotoğraf bu onaylar) vardır yaratmak. Biri kat ve güzel figürler olabilir. Örneğin, kalp.
 8. Coziness ve romantizm oda boyunca yerleştirilen ev yaktı çay mumlar içine getirecektir.
 9. Kağıt tekneler bir mum ile bahar dere veya nehir üzerinde konabilir. Çocuk kesinlikle zevk bu aksesuarı kullanmak için bir yol.
 10. Bu pasta ya da küçük kek olsun, aynı zamanda herhangi bir şekerleme için mükemmel bir dekorasyon.

Nereden alınır?

şamdan kol ya da bir bardakta çay ışıklar ev için geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır herhangi özel mağaza, satılan. aromaterapi olarak bölümler artık herhangi bir koku yayarlar edebiliyoruz çay mum, bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bu aksesuarlar genellikle paketleri satılıyor. Yaklaşık 100 adet tane olan büyük bir kutu vardır, ve 6'dan fazla mumlar olmadığı, küçük vardır. 07-08 Ocak dolar değerinde böyle bir paketin büyüklüğüne bağlı. Bazı mağazalar aynı parça Tealight'lar satmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.