ÇirkinlikKendin yap

Ev yapımı beton mikseri - yapımında sadık yardımcısı

Sen beton büyük miktarda ihtiyaç olduğu inşaat işi yapmak zorundayız. işleri kolaylaştırmak ve harçtan istenen kıvamda hazırlanması sürecini hızlandırmak, ev yapımı beton mikseri olarak, böyle bir yapıya dikkatinizi nasıl açacağınızı merak ediyor. el altında uygun malzemelerin üretimi için kesinlikle orada bahçe alanında veya garajda hangi. Ev yapımı çimento mikseri monte edilebilir birkaç basit seçenek, düşünün.

küçük boyutu Model eski çamaşır makinesinden bile "Bebek" toplanabilir. Yalnızca metal bıçaklar ile daha uzun kolundan iç pompayı yerleştirmesi gerekir. Ayrıca çözeltisinden serbest bırakmak için makineyi dönüm için bir mekanizma gerekmektedir.

Bu amaçla, uygun bir küçük dalgalanma stabilitesi ve yeterli genişlikteki koltuğuna birçok konuşmacı tarafından bağlanan iki metal üçgenlerden toplandı. Ev yapımı mikser sallanmaya çekme otomobil emniyet kemerleri ile birlikte. istenilen yönde koltuk eğmek kadar hazırlanan kabın içine dökün hazırdır.

Eğer çözümün büyük miktarda gerekiyorsa, varilin içinden ev yapımı çimento mikseri nasıl düşünmelisiniz. İlk çalışma tasarımı el kitabı. 200 litre, karıştırma paletlerinin ve en uzun boru - kuruluş metal kutuda, 100 varil kapasitesi için gereklidir.

yan varil koyun ve kapağı kesti. Bu genişlik kürekler biraz daha büyük olması gerektiği, ve bunun uzunluğu tambur uzunluğunun 2/3 olduğu. menteşeler, sürgüler kapağı bağlayın ve birkaç daima su çıkışlarını engellemek olacaktır elastik bir mühür giymek olun.

kapak ve namlu işareti merkezinin alt ve yapım delikleri üzerinde. tüpe bir çözelti hazırlamak için kapasitemizi Nasazhivajut. Karıştırma için kendisine sabitlenen kaynak bıçağı kullanma. Eski bisiklet tekerleği özel tabakalarına konur olan uçları üzerinde kolları şeklinde boru dirseklerinin, konuşmacılar. mil ve bir lastik ya da silikon uçları ile kapatılır namlu arasındaki bağlantı.

davul yanlarına kaynaklı birkaç vardır kapı kolları. Onların yardımı ile kolayca bitmiş çözeltisi ile konteyner açabilirsiniz ve hazırlanan kabın içine dökün. Şimdi delikler, boru (şaft) için sağlanan yüksek noktalarda, kutuyu varil sıkıştırın. Bizim ev yapımı beton mikseri hazır. Günde çözümün 3 metreküp - bir partnerle birlikte çalışarak 2'de pişirin.

pişirme işlemine çözeltisini kolaylaştırmak için kullanılan bir elektrikli mikser. bir metal kovan geçmekte Ev yapımı tasarımı. Küçük bir analog süt kavanozlardan yapılabilir.

bir metal tamburun bir el mikseri ile, küçük ama güçlü motoru ekleyerek, kendi tasarımını geliştirebilir. Bu amaçla, sap dişli takılır. motor boyutu uygun bir dişli ile donatılmış, özel yan çıkıntıya takılır. Çalışma karıştırıcı mili motoru ve varil ile dişliler birbirine bağlayan bir kayış üzerinden tahrik edilir. Bu tasarımın sorunsuz çalışması için tek koşulu elektrik bulunmasıdır. bunun mümkün değilse, bunun yerine elektrodvizhka bir benzinli motor veya gömme arkasında traktör kullanın.

İlginç bir tasarım laktik şişelerinden elde edilir. alt hangi şaft ekin içine küçük bir delik yapın. Birkaç cıvata vasıtasıyla dibine sabitlenen elektrik motoru. balona İçinde bıçak yerleştirin ve kaynak yapılarak mili üzerinde bunları düzeltmek. Bizim mikserler de Kapak zaten var.

Bu nedenle, bunun için bir taban üretmek için sadece kalır. Bunu yapmak için, biz metal köşenin iki üçgen olun. Onlara tabanını oluşturan daha enine kirişler koyarak. kavanoz omuzlarında üzerinde yoğunlaşırken, iki delik olun. Biz üst metal keçilerde noktaları düzeltmek onun boruya otur. çözeltinin bir kısmı hazırlanması yeterli kendi kap önceden hazırlanmış doldurmak için kavanoz açın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.