GüzellikCilt bakımı

Göz şekli ve makyaj

Her kişi göz bireysel bir forma sahiptir. ruh aynalar büyük veya küçük, yakın ya da derin seti, dar veya geniş bulunmaktadır. Doğal olarak, gözün şekli kolayca makyaj kullanılarak ayarlanabilir. Bu yazıda bunu öğreneceksiniz.

gözlerde şeklinde makyaj uygulamak için, biz biraz zamana ihtiyacımız var. Hangi gözü sizi belirlemek için gereklidir.

Eğer varsa küçük gözleri, diğer yüz özellikleri ile uyum içinde oranlarda büyük ölçüde daha azdır.

tanınmış, bunlar aslında diğer yüz hatlarını hakim.

senin Eğer gözlerin yakın seti, daha sonra diğerine uzaklığı gözlerin boyutundan daha azdır ve bunlar açık olduğunda derin seti, eğer onlar görünür katlama çizgisi olmayacaktır.

Göz şekli ve makyaj

1. Yakın-set gözler. kadar hafifletmek - ayırın ve daha belirgin hale getirmek için, gözün ve iç dış köşesini tahsis etmek gereklidir. Gözün iç köşesi, ışık gölgeleri ilerleyin ve dış - karanlık. Hareket kalem üst göz kapağı. Onun üçüncü alt göz kapağı dışından bir kalem rötuş yapabilirsiniz. kirpiklerde hacim maskara getirin.

2. Derin set gözleri. Gerekli Bu makyaj üst göz kapağı ayırmaya. Bunu yapmak için, çizginin en üst gözün kontur boyunca ve en fazla ışık ve gölgeler ara tonların tüm göz kapağı gölgede tamamen geçerlidir. Koyu gölge iç göz köşesine uygulanabilir. Uygulanan mürekkep önce, kalem saç büyüme sınırında alt göz kapağını seçin.

asılı göz kapaklarının 3. gözler. en, makyaj kalemi ile başlar üst göz kapağı çok ince ve kalem rastushuem olduğunu getir bakalım. gözbebeği düzeyinde, hiç çizgiyi silmek. iç - Karanlık Gölgeler alanın dış köşe ve yaklaşan yüzyılda ve ışığa başvurmuştur. Maskara sadece üst kirpiklere uygulanmalıdır.

4. Yaygın aralıklı gözler. görsel olarak aralarındaki mesafeyi azaltmak için, göz kapaklarının iç köşeleri karanlık gölge kullanın. gözlerin dış köşesinde, orta tonların gölge uygulamak yüzyılın üst kısmı ise - Karanlıkta. Işık tonları sadece kaş altında üst göz kapağı ortasına uygulanır. Mümkündür astar Özetle , üst ve alt göz kapağı. maskara sol uygulayın.

kaşları zamanında ayarlamak, böylece gözün şekli ayrılmaz kaş şekline bağlı olduğunu unutmayın. kaş için göz ucuyla düz bir çizgi çizin. Bu kaşın başlama noktası olacaktır.

5. Çıkıntılı gözler. durumda, mobil göz kapağı ve gözün iç köşesine koyu gölge koymak için gereklidir. yüzyıl ortasında, haddeleme, ışık gölge uygulayın. Eğer bir astar kullanmak, onu harcamak hat kirpikleri ile uyum olmalıdır. maskara uygulayın.

6. Küçük gözler. Gözün orta kısmında dikkat etme ihtiyacını arttırmak. üst göz kapağı Kalın çizgi hareket ettirin. Alt göz kapağı ince hareket veya bronz kalem bej, açık gölgeler seçin. maskara uygularken, ortada daha fazla hacim ekleyin.

Sana makyaj sizin için doğru olanı biliyorum ve dayanılmaz hale gelebilir şimdi düşünüyorum. Sonsuza güzel kalın! Ve göz Beğendiğiniz şekil edelim!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.