Ev ve AileAksesuarlar

Isıtmalı Eldivenler: yorumlar ve fotoğraflar

Soğuk hissetmek isteyenler olabildiğince konforlu, ısıtmalı eldiven gibi böyle aksesuarlar almanızda yarar vardır. Şu anda bu yeni ürün hakkında yorum belirsizdir. Her durumda, ana kullanıcılar sadece iyi bir üne sahip üreticilerden pahalı ürünleri satın almak tavsiye edilir. Çinli modeller genellikle kalitesiz ve hatta düşük maliyet haklı değil.

ısıtılmış eldiven çeşitleri

Bu aksesuarın iki ana tipi vardır:

 • Eldiven kışın dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır;
 • USB modeli, bilgisayar başında iş yerinde ellerini ısıtmak.

Farklı durumlarda Faydalı ikisi de olabilir.

Sokak Seçeneği

Isıtmalı Eldivenler çok Rusya'nın kuzey bölgelerinde yaşayanların olarak yararlı, hem de kışın açık havada vakit geçirmek için sevenler, yani, avcılar, balıkçılar, dağcılar, turistler, kayakçılar, vb. D. Böyle eldiven çalışma prensibi oldukça basit olarak olabilir. Isıtma elemanları, genellikle üzerine kaplanmış, sıcak, neme dayanıklı bileşimin dış tabaka ve astar arasına yerleştirilir. Bu elektriksel olarak iletken bir karbonlu liflerin bir ek temsil eder. Güç kaynağı ya pilleri (genellikle üç parmak) veya pilleri (sadece birkaç gram ağırlığında), küçük ve hafif kullanılabilir.

İşlet ısıtma elemanları genellikle bilek bulunan bir düğme tıkladıktan sonra başlar. Operasyon otomatiktir. programlanmış sıcaklık (35-50 °), ısıtma sona erene kadar bu vardır. belirli bir değerin soğuttuktan sonra unsurları yeniden çalışmaya başlar. karbon fiber yerleştirilmesi eldiven farklı yerlerde bulunabilir. Ancak, parmaklar ve alanında avucunun içi , neredeyse tüm modellerde mevcuttur.

Ayrıca ambalaj iyi nem emici malzemenin daha düşük ince termorukavichki de dahil olmak üzere kapsar ki burada ısıtılmış eldiven, üretti. Aslında çok uygun bir seçenektir. eldiven almaya zaman zaman yapmak zorunda olanlar için bu modeller uygun çok güzel. Örneğin, meme balıkçılar değiştirerek, fanlar fotoğraf çekmek kış manzarası böyle devam eder. D.

satın alırken göz önünde bulundurmanız gerekenler

Bu dikkat etmekte fayda var:

 • Malzeme. Aslında, bez eldiven kendisi de ellerini ısıtmak ve suya dayanıklı olması gerekir.
 • ısıtma elemanı konumu. Dış ve iç - Bu eldiven iki katı arasında tam olarak yerleştirilmelidir. elementler özel efektler dışında yaşıyorsanız onlar tarafından hissedilecektir olmayacaktır. conta olmadan içine yerleştirilmiş ısıtıcıların bazı düşük kaliteli modellerinde. Bu durumda, el atacak kullanıyor olacak.
 • Eğer aşırı soğuk veya herhangi bir açık teknikle seyahat ederken eldiven giymek planlıyorsanız (motosiklet, gliding, vb .. vb .. askıda), sadece elinin arkasındaki ürünün yüzeyinin karşısında yer ısıtma elemanları ile bir model satın değil.
 • soğukta özellikle karmaşık toplu eller gerçekleştirmek için beklenen değilse, bir ısıtmalı kılıfı satın alma hakkında düşünebilir. Bu modeller daha verimlidir.
 • Açma / kapama açma otomatik yapılmalıdır. Isı elemanları çok soğuk değil havalarda sürekli değilseniz ellerini yanmaya başlar.

Tüm bu gereksinimleri karşılamak modellerin Yorumlar, çoğunlukla olumlu tüketiciler. Elbette bu eldiven satın alırken boyutuna dikkat etmelidir. Ne zaman ürünü giyen gevşek veya çok hızlı fırça olmamalıdır.

USB Isıtmalı Eldivenler

Bu an cadde için modellere göre daha az olmayan popüler olan en başka türüdür. Kullanılan bu eldivenlerin çoğunlukla soğuk odalarda bilgisayar veya dizüstü ilişkilidir. Çoğu zaman bu "kesme" parmakla ürün, ilave olarak donatılmış cheholchike-eldivenler olup.

Bu durumda güç kaynağı kendisi bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayardır. Bağlantı herhangi bir USB-portu üzerinden yapılır. kablo kiti bu eldivenler ile birlikte verilir. dondurma ve parmakların sürecinde Bir mitten üst giyiyor, onları sıcak olabilir.

ısıtmalı Pekatherm ile eldiven Yorumlar

Daha önce bahsedildiği gibi, aksesuar böyle çeşitli alıcıların görüşler. Genel olarak, fikri faydalı ve gerekli görülmektedir. Ancak, düşük kaliteli Çin yapımı ürünleri ile dolu modern bir iç pazara beri, genellikle bu tür ürünlerin çok iltifat sözleri duydu ve değil olabilir.

Örneğin, şu anda aktif reklamı eldivenler Pekatherm ısıtıldı. Bu model hakkında tüketici çok hevesli değildir Yorumlar. eksiklikleri arasında kaydetti:

 • Çok çirkin bir tasarıma düşünülmeden;
 • oldukça sıcak ve nem kumaş, kalitesiz;
 • Isıtıcı elemanların verimsizliği;
 • rahatsızlık kullanımı.

ucuz - 3000 ruble - daha az Pekatherm eldivenler ısıtıldı (en yaygın model GU920) vardır. Ancak, bunların kalitesi, görünüşe göre, kötü.

diğer modeller

Çeşitli daha popüler tüketiciler arasında yeterince göz alıcı tasarımı ve daha verimli ellerini ısıtmak ile Blazewear eldiven tadını çıkarın. 5.000 ruble bölgede bu üreticiden modellerdir.

çok şiddetli soğuk olması amaçlanmamıştır, çünkü USB eldiven gelince, onlar genellikle ek ısıtma aksesuar olarak kullanılır. Genel olarak, ısıtmalı eldiven ile oldukça popüler. Onlar hakkında en tüketicilerin Yorumlar sadece harika. Hatta bazıları zaman zaman vücudun farklı bölümleri için ısıtma pedleri olarak kullanın.

Nasıl boyutunu seçmek için

aşağıdaki gibi size en uygun olacak olan eldivenler belirleyin:

 • mesafe bir saat giymek bileklerine noktaya orta parmak ucundan ölçülür;
 • Sonuç seçilen çözünürlük elde edilmiştir.

mesafe 17 cm, örneğin, uygun S modeli, eğer 18 cm - E, 19 cm - L Resim çok büyük eller aksesuarı olan kişiler için XL boyut.

bağımsız üretim

Bazı insanlar ısıtmalı kendi elleriyle eldiven nasıl ilgileniyor. Bu yordam, bir ısıtma pedi satın mümkün olacak bu durumda çok zor değildir. Onları oldukça basit, örneğin, online satın alabilirsiniz bulun. Bu pedler doğru yerlerde yanlış tarafında herhangi eldiven üzere dikilir.

Ek ince alt eldivenli bir daha kendini yetiştirmiş bir aksesuarı giyin. Bu durumda, çalışma esnasında ellerini yanmayacak. Ama daha basit hala hazır eldiven ve ısıtmalı bir satın zahmet kalmamasıdır. Elleri yapmak ve daha rahat bir model, ama onun üretiminin zaman harcamak zorunda kalacak olabilir.

operasyonun Özellikleri

Bu aksesuarlar için güç kaynağı olabilir AA pil (üç adet). Ayrıca yaklaşık 3.7 V 2200 mA bir pil ile ısıtıldı eldiven üretti. Sen satın alıp motosiklet şarj edilebilir çakmak, araba ya da kar motosikleti modeli olabilir. anahtarı kapatın periyodik tavsiye pil üreticilerinin ömrünü uzatmak için.

Genellikle ısıtılmış eldivenler, sürekli ısıtma birkaç saat için hesaplanır. Ancak bu modda böyle uzun süreli kullanımı, genellikle gereksizdir. Çoğu durumda sadece birkaç dakika içinde rahat bir sıcaklık elde etmek için. Bundan sonra, eldivenler sadece gerekli derecelerde muhafaza.

Yukarıdan Sonuç şunları yapabilirsiniz: ısıtılan pahalı yüksek kaliteli eldiven satın alın. üreticileri bilinen modellerin Yorumlar iyi müşterilerimiz var. Çin ucuz ürünlerin satın alınması - çoğu durumda para kaybıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.