Ev ve AileAksesuarlar

Trendy çanta bakım, onarım ve restorasyon

Böyle çanta ve ünlü markaların çanta olarak Kalite öğeleri, genellikle uzun sahiplerini hizmet vermektedir. Ama ne, bozuk sevdiği şey ise ve onu istemiyor terk? Tabii ki, yeni bir tane satın alabilirsiniz, ancak alışmış bir onarmak için daha uygun ve pratiktir.

Birçok kişi favori çanta zamansız ölümden onları kurtarmak için her türlü çabayı göstermeye hazırız. Bu tür eşyaların tamiri - oldukça karmaşık ve zaman alıcı süreç.

Broke? Fark etmez!

Bazı yaralanmalar ile kendi başlarına yönetebilirsiniz: jantlar düzeltmek ve çantayı ele oldukça kolaydır. tekerlekler ve uzatılabilir sap üzerinde küçük çatlaklar kolayca koyuna ortadan epoksi reçine.

Yıpranmış veya yırtık deri sap malzemesinin, uygun bir renk ve doku onu yapılmış olan yeni bir ile ikame edilmiş olabilir. astarlı bavul dikiş girdiyse, o düzgünce taşınabilir dikiş makinesi kullanarak jotted edilebilir.

karmaşık onarım

daha ciddi bir başarısızlık varsa, sadece tamirhane valiz yardımcı olabilir. Uzmanlar başarıyla bu ürünlerin kullanımı esnasında karşılaşılan sorunların çoğu baş.

Çoğu zaman dikkatsizce taşınan bagaj dikişi veya çatlak çok kalabalık durumda. atölye genellikle yırtık seyahat çantaları ve bavullar olsun. deri veya suni deriden yapılmış Onarım ürünleri, hasarlı alanların restorasyonu, dekoratif yamalar ve geri kenarına kurulmasıdır.

Plastik kılıf hasarı genellikle yeterlidir: bu tekerlek ünitelerinin bağlanma noktalarında çatlaklar, yarıklar, çırpılmış açıları ve delikler ortaya çıkar. o çantaları atmak için acele etmeyin! Zaten plastik bavul binlerce kurtardı sahiptir termoform teknolojisi kullanılarak bile kötü görünümlü ürünler onarın.

Bagaj paketleme yaparken sıklıkla yıldırım kırılır. Onun yerine en fazla zaman alan bir süreçtir. Başlangıçta daha sonra, stil, renk ve yazının uzunluğu tam uygun, yeni mobilya aldı yeni fermuarı diktim, eski fermuar çıkarmadan yaptı. Tüm çalışmalar özel cihazlarıyla yapılır, bu nedenle bu onarım evde mümkün değildir.

profesyonellerle çalışır

onun uzmanlar bavul tam bir revizyon yürütmek, çünkü yetkili servis merkezine başvurun en iyisidir. Moskova'da bu şirketler adresleri Mosgorspravki aracılığıyla, örneğin, bulunabilir.

bavul gözlerinizin önünde kırıldığında tüm öğeleri toplamak ve dükkana iade edin. Bu doğru ana ve hızlı bir şekilde eksik parçaları ve aksesuarları almak için yardım yanı sıra nedeniyle bazı parçaların yapışma onarım maliyeti düşürecektir.

Bavul ömrünü uzatır bazı basit kurallara dikkat edilmesi gereklidir: off-road ve don, çamur aracılığıyla taşımayın, üzerine oturmayın. geri çekilebilir her adımda isabet merdivenlerden idare üzerinde hiçbir durumda sürükleyin yok. Senin çanta özen onları pahalı olabilir onarmak ve bu şey olamaz olmadan.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.