SağlıkMedikal turizm

"Asklepios" - bir tıp merkezi. Uzmanlar ve merkez yorumlar

"Asklepios" - Penza'daki 2006 yılında açılan bir tıp merkezidir. Bu kurum her yaşta herkese çok yönden her türlü yardımı sağlamak için oluşturuldu. Eğer kelime "doktor" anlamını biliyorsanız, o zaman merkez sözde niçin bir soru yok. Ve eski Roma'da tıp büyük bir tanrıydı çünkü tüm - Asklepios veya Asklepios. en onun hastalarına sağlık tesisi sundukları hizmetler bugün daha yakından bakalım.

Genel merkez ve şubeleriyle ilgili olarak

sokakta Moskova ev numarası 21 bulunan ana kurum (ayrıca dalları vardır). Bina zaten 150'den fazla yıldır, yeni denilen olamaz, ancak hizmet kalitesini ve bir güzel iç etkilemez. "Asklepios" - gerçekten sağlık ve güzellik umurumda bu insanlar için özel olarak oluşturulmuş merkezidir. Burada başvurun, herhangi sınavı geçmek gerekli tüm testleri geçebilir nitelikli uzman. hizmetlerin maliyeti bile düşük gelirli insanlar için kabul edilebilir. tüm branşlardan doktorlar her kişinin azami destek aldı ve kurtarıldı emin olmak için son tıbbi teknoloji, tecrübe ve modern yöntemler kullanıyor, merkezde çalışacak. Diş Şubesi "Asklepios" 2007 sonbaharında açılmıştır. Tıp Merkezi büyümeye ve gelişmeye devam etti ve 2012 yılının bahar aylarında hastalarına başka dal için kapıyı açtı - Nöroloji Kliniği.

tanılama

Sağ şu ya da bu tanıyı koymak için, öncelikle gerekli tüm tanı testlerini gerçekleştirmek gerekir. Her zaman daha iyi tedavi etmek için daha hastalığı önlemek için, ve analizler düzenli buna almalıdır. Bu tıp merkezi biyokimyasal, sitolojik, hematolojik, immünolojik erken onların gelişiminde hastalığını algılamasına izin moleküler analizler alabilir modern bir laboratuvar vardır.

Ayrıca hakkında söylemek gerek fonksiyonel tanı, son ekipman kullanarak merkezinde gerçekleştirilir. Bilgili ve adanmış uzmanları size ve EKG ve kan basıncı ve spirography ve daha günlük izleme yapacağız.

Ve uzman sınıf donanımları herhangi bir organ, sistem, eklemler, kan damarlarının ultrason muayenesini sağlar. Böylece her kişi "Asklepios" Tıp merkezinde kapsamlı bir profesyonel muayeneden edebilirsiniz. Bu kurumda Uzmanları, onlar hepsi, söyle açıklamak ve şu ya da bu durumda daha iyi olması konusunda tavsiyelerde, geri bildirim her zaman inanılmaz derecede kolay dediğiniz gibi.

tedavi

geçti gerekli tüm testleri olması, insanların tavsiye için doktora gitmek eğilimindedir. Yukarıda belirtildiği gibi, tüm branşlardan doktorlar (orada 30 den fazla olan) uzman yardımı sağlamak için hazırdır. Bu bir allergist ve göz doktoru ve bir göğüs hastalıkları ve gastroenteroloğu ve proktologla ve girudoterapevt ve trichologist ve diğer birçok uzman olduğunu. merkezde kez ziyaret etmiş insanlar, daha sonra (çok sayıda değerlendirme kanıtladığı gibi) diğer kurumlara başvurun ve her hastaya "Asklepios" bireysel bir yaklaşım olduğu için, buradan yardım gitmek istemiyoruz.

analizleri

tanılama konu yukarıda kaldırdı, ama bazı noktalarda ayrı ayrı durmak istiyorum.

İlk olarak, "Asklepios" - hiçbir 100 ve testlerin hiçbir 200 çeşit ve 1000'in yapmak bir yer! hemen her bunlardan tesliminden önce doğru hastalık teşhis edecek bazı kuralları ve yönergeleri takip etmek gerekir. Güler yüzlü personel vb yemek ve ne değildir, ve ki unutmak değil nasıl, nasıl hazırlanacağını açıklayacağız mevcuttur. D.

İkincisi, bu sağlık kurumunda dünyaca ünlü üreticilerin test sistemleri ile münhasıran çalışma. kesinlikle ülkede yasaklandı vekil reaktif ve yöntemleri kullanmak Orada yasaktır. Bir tanı kalitesini ve doğruluğunu garanti Modern analizörlerine gerçekleştirilir.

pediatri

"Asklepios" - bakım ve dikkat yetişkinler kadar çocukları da sadece çevrilidir Tıp Merkezi,. Böyle pediatri gibi bir alan, burada da, ebeveynler incelemek ve burada onların değerli çocukları tedavi tercih böylece Doktor, onlarla çocuk ve şaka gülümseyerek sürekli gelişmekte olduğunu.

"Asklepios" doktorlar ise doğuştan çocukları izledi ve ergenlik döneminde gelişim ve sağlık izleyin. Çocuğunuzun ateşi varsa Örneğin, burun akıntısı ve öksürük ortaya çıktı, daha sonra kliniğe ziyaret hiçbir soru olabilir. Gerekirse bu tıp merkezinin doktoru, uygun bir zamanda size gelmesini çocuğu muayene, tedavi reçete, profesyonel ziyaretini bildirecektir test yaptırın. Eğer bir doktor raporu veya belgesi gerekiyorsa, bu bir sorun değildir.

Eğer "Asklepios" kendi yavrularını keşfetmeye karar verirseniz, bir şeyden korkar olacağını korku olamaz. Onlar değerlendirmeleri söylediği gibi, oyunun şeklinde doktor doğru tanı ve tedavi kaydedecektir bundan sonra gerekli tüm incelemeleri, atayacak keyifli bir ortamda genç hastalara bahsedeceğiz.

Her anne kısa sürede hastalık iyileştikten sonra çocuğunu istiyor. "Asklepios" - istemi iyileşme için gerekli rehabilitasyon sahip merkezidir.

Ancak, rehabilitasyon gerekli ve yetişkinler. Bu tıp merkezi size, masaj (yaklaşık 10 tür) sağ ders almak (bir kişinin aktif olarak doğal faktörleri etkileyen durumlarda) herhangi fizyoterapi yapmak speleolojik odasını ziyaret edebilirsiniz.

kozmetoloji

Kim her yaşta çekici görünmek istemez? yaşlanma süreci yüksek kaliteli kozmetoloji askıya alabilir. : "Asklepios" de bunların belirli durumda yapılacak iyi olduğunu isteyecektir kontur plastik veya sargıları, tıbbi pedikür veya mezoterapi. Ayrıca mevcut Böyle DysportTM, kavitasyon gibi hizmetlerdir Dövme silme vb, vb. haftanın her günü en yukarıdaki adrese gel, uzman veya gerekli inceleme ile randevu yazıp kibarca ve nazik bir araya gelecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.