ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Stihl düzelticiler - milyonlarca seçimi

Stihl düzelticiler yaygın olarak istenilen yükseklikte çim çim kesme için kullanılır. Budama önemli bir parçasıdır çim bakımı, ve kesicilerle, bu görev oldukça kolay hale gelir. Ancak, seçtiğiniz cihaz hayallerinizdeki çim kalın ve çirkin çalılık dönüştürmek. Bu araçlarla, bunu doğruluk ve pürüzsüz bir yüzey vererek sitenin mesleki özeni ve çim görünümünü değiştirebilir. Bu bahçıvan fiziksel çalışmalarını hafifletmek yardımcı olur. Stihl düzelticiler tüm zor Çalışma kendileri alacak.

Tüm bu kesme aletleri benzinli motor veya elektrik motoru ile araçlarda ayrılmıştır. Ancak her türün kaliteli biçme ve yardım yeteneğine sahiptir yabancı otlara karşı mücadele. Bu cihazlar el aletleri çok daha hızlı çim kesebilir. Yorumlar Tüm gereksinimleri karşılayacak bir araba seçim yardımcı olabilir.

Herhangi düzeltici konik kalın ve sert çim sağlamak ve aynı zamanda ele almak kolay olmalıdır. Stihl düzelticiler diğer biçme için erişilemez yerlere erişimi sağlayan ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Düşük işletme maliyetleri ve güvenliği kullanımı bir düzeltici satın almadan önce dikkat edilmesi gereken faktörler arasındadır. Onun seçimi Sahip olduğunuz alan üzerinde tamamen bağımlıdır. Çim küçükse, o zaman kesinlikle güçlü düzelticiler Stihl gerekmez. Hafif elektrikli düzeltici küçük ölçekli çim için yeterli olacaktır.

Brushcutter Stihl FS 55 markanın diğer modelleri arasında en popüler biridir.

Ortalama olarak onlar Örn: çalı Stihl FS 55 derece kullanıcı dostu bulmak. Onlar onun güvenilirlik ve sağlamlık için rekor kırmadı. onun kolunun dairesel tasarım kullanım sırasında mükemmel kontrol sağlar. kesici takım başlığı olup kolayca diğer kesici parça ile birlikte, ikame edilmiş olabilir. çimlerin biçilmesi için ek seçenekler evrensel olun.

Şarjlı elektrikli düzelticiler müşterilerden iyi değerlendirmeleri olsun. Bu makineler çeşitli web sitelerinde sıralamasında üst ulaşmıştır. Bunlar çok etkili bir çim kesebilir. Ancak, kablosuz elektrik aletleri boyunda çim kesme de etkisizdir. Büyük avantajı hafif olduğundan, artık sıra hareketlilik sınırlamaz olduğunu. Onlar da çalışma sırasında herhangi bir gürültü yapmazlar. Sessiz çalışma benzin meslektaşları mevcut değildir önemli avantajlarından biridir. Bu makine iki nikel-kadmiyum pillerin üzerinde çalışır ve bir teleskopik şaft ile birlikte gelir. düzeltici tek bir şarj ile yaklaşık 25 dakika boyunca sürekli olarak çalıştırılabilir. Bir saat içinde çalışabilmelidir şekilde iki piller bağlanır. Bir tuşa sadece push ile hız ve arasında geçiş yapabilirsiniz kesme koşulları.

Açık zincirli testereler Stihl fiyatlarının yaklaşık 300 $ ortalama.

Evin için şirket STIHL araçlarının kalitesi daha iyi bir şey bulamazsınız. Bu her zamanki düzeltici değildir: onlar aerodinamik ve ergonomik tasarım, yüksek performans ve dayanıklılık sürekli geliştirilmiş ayrıntılar var.

Seçim sizin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.