GüzellikTırnakların

Minx (manikür) - Kişinin parmak uçlarının mükemmellik

Başlangıçta gelişmenin en önemli kalite gibi kendi yaratıcıları tarafından tasarlanan değildi popülaritesi bazı şeyleri getiriyor şey. Örneğin, dünyaca ünlü "Viagra" unbanal yan etkileri ile çekirdeklerinin hazırlanması için olağan olmuştur, ama şimdi kim hatırlıyor? haspa (manikür) - Ve nasıl iki arkadaş Janice ve Don onların fikrini nelerin beklediğini kader varsaymak olabilir?

Her şey nasıl başladı

Başlangıçta, bu teknoloji tırnak plakasını korumak için tasarlanmıştı. kapak tasarımı gerçekten sonsuz varyasyonlar olduğunu fark eden kız tırnak dell'arte gerçek bir devrim yaptı. Minx - hızlı popülerlik kazandı ve bir elit olarak kabul edildi manikür. Biz onların koleksiyonlarında onu yenerek haute couture baton ustaları aldı ve böyle Vogue ve Cosmopolitan gibi dünya dergiler. Metalik pençeleri tarzında halka teşhir yayımlanan Özel hayranı ve first lady, skandal skandal Lady Gaga. Bugün şeytan - manikür, ölümlüler bize sunulmuştur.

Bu nedir

mulaj ait tasarımları çeşitli şaşırtıcı ve hatta en rafine ve iddialı tat karşılamak için yeteneğine sahiptir. Soyutlama, herhangi renklerde yılan ve sürüngenler, çiçek ve geometrik desenlerin suni deri başarıyla görüntü vurgulamak ve bir vurgulamak olacaktır. Ancak, en popüler bugün altın, gümüş ve metalik türevleridir.

tırnak sanat ustaları sadece salon tedavi olarak sürtük (manikür) sunmak, ama gerçek ulusal kalite gösterdi olacak - marifet, kadınlarımız bu iddianın (gayri resmi olsa da) şablonları geleneksel kurutma ısıl işlem için özel donanım değiştirilir veya akkor lambaları ve yalanladılar.

ev içi

Temelde, sürtük yapmak için evde (manikür), hiçbir şey engelleyici zordur. Çivi hazırlamak, sağ tasarımı ile etiketleri seçme onlara istenilen şekil ve uzunluk veren. Temiz bahsedin ve yüzey muhtemelen gereksiz olacağını kuru, bu tırnak plakası herhangi bir işlem öncesinde bilinen bir noktadır. Ayrıca pençeli alkolle yağ doğal tabakasını kaldırmak gerekir.

daha hafif olması içinden yumuşak buff geçen tırnağın üst tabaka gevşetebilir malzemenin yüzeyine yapışması, fakat bu gerekli değildir. Sonra tabanını kaldırmak ve elastik ve esnek hale gelir kadar etiket ısıtmak gerekir. Şimdi yer ve seviyeye bunu koyuyoruz. serbest kenar parmağına şimdi aşağı eğilir ve tekrar ısınmasını ödünç. Tümü. Kaplama ideal doğal uyum, onun yerine geçmek olduğunu çivisi biçiminde. Bu yukarı ve aşağı (tercihen kullanımı kesme cam) dikey yönde hareket fazlasının ayrılması için devam etmektedir.

Bir 20 dakikalık toplam ve hazır hoş MINX olan (oje). nasıl yapılır önemli bir olay etiketleri prilovchilis için pratik yüzden önce onu, o, ilk tedaviden sonra netleşecek. Böyle kapsama 8 güne kadar ellerini dekore edeceği düşünülmektedir resmen rağmen, pratikte, bu terim genellikle 10 arttırılır ya da hatta 14 gün (tırnak büyüme hızına bağlı olarak) kadar. Minx - ödev hasar görmeye korkmadığını manikür. Ama böyle buhar odasında yapılan ziyaretler gibi termal etkilerden, kaçınmak daha iyidir. transferler hakkında demir-Kaldır çok basit: Onlar ısıtmalı ve kaldırmak için, yan destekleri de tahsil edilmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.