GüzellikTırnakların

Okulda Güzel manikür: Fikir

Her genç kızın en kısa sürede güzellik ve kadınsı cazibesini sırlarını anlamaya çalışmaktadır. görünüşlerine üzerinde deney gençler benzersiz bir stil ve uyum yolu bulmak için izin verir. Ne yazık ki, yetişkinler hep bu sorunları çözmek için yaratıcı bir yaklaşım değerlendirmek ve gençlerin çok gri kitle arasından sıyrılmak yasaklamak mümkün değildir. Bu yazıda okulda manikür nasıl bahsedeceğiz. Onların bireysellik vurgulamak öğreneceksiniz ve aynı zamanda kurumun kurallarına ötesine geçmek değil.

Bir kızın senin elinde bakımı hakkında bilmesi gereken

 • cilt ve tırnakların durumunu izlemek için ve hijyen prosedürleri hakkında unutma öğrenin.
 • Manikür kişisel seti alın.
 • asit veya kuvvetli ilaçlar içeren Silahlar bakımı için fon kullanmayın.
 • Okula Güzel manikür evde yapılabilir. Bu konuda deneyimsiz ise, o zaman üst düzey bir tavsiye almanız veya güzellik salonunu ziyaret.
 • Bunu yapmak için değmez Unutmayın manikür.
 • Okulda manikür Seçme, çok parlak ve neden varyantları vazgeçmek deneyin.

şeffaf kaplama

Okula basit manikür yap, kendine spot çekmemektedir. Ama çevredeki insanlar güzel elleri, doğru olduğunu fark edecektir çivi formu ve bakımlı görünümü. Öğretmenler bir öğrencinin alçakgönüllülük takdir edecek ve kabalık veya okul kıyafet ihlal ona sitem edemez.

Nasıl çivi üzerine şeffaf vernik uygulamak için? İşlem son derece basittir: Tırnaklarınızı, dosyayı tırnak boya için bir üs uygulamak ve kuruyana kadar bekleyin davranın. Sonra, kurutma-fixer isterseniz birkaç dakika sonra, temel renk uygulamak ve olabilir. Bundan sonra, bir süre bir şey dokunmak sessizce değil oturmak deneyin - kaplama dokunma eğer, o zaman tüm yeniden başlamak zorunda.

pastel renklerle Manikür

kurumun kuralları yeterince sıkıdır ne manikür, okulda yapılan? Hep pastel renklerde manikür yardımcı olur. Sessiz gölge tırnak iyi tat, zerafet ve moda trendlerinin bilginin bir göstergesidir. Bu yıl pastel renkler sezonun trendi, bu nedenle bej lak, şeftali ve gri seçmek için çekinmeyin. pembe ve yumuşak tonları dikkat fuşya. Okulda çok kolay bir manikür yapılmış olması, dikkat etmeden sola edilmeyecektir. Ama etkili bu renkler pürüzsüz bir şekil ve çapaksız ile sadece bakımlı tırnaklar bakmak unutmayın.

Fransız manikür

Klasik tırnak tasarımları her zaman moda olacak, herhangi bir yaştaki kadınlar için idealdir. Okula bu çok yönlü manikür yapın ve her duruma uygun olduğundan emin olun.

Bu seçenek kapak oldukça karmaşık olduğunu unutmayın. Ve de bunu öğrenmek için denemek zorundayız. Her şeyden önce, güzellik dükkana gidip bir uzman hizmetlerini kullanmak. Sen efendi, ona soru sormak nasıl görmek mümkün olacak. Sonra mümkünse, üzerinde eksik yok, Fransız manikür seti satın alıp. Kaliteli malzeme tırnakların güzelleştirmeye yardımcı ve mükemmel bir görüntü yaratacaktır.

Beyaz ve şeffaf pembe,: Fransız manikür oje oluşturmak için genellikle üç sürer. Ancak, kendi sürümü ile geldi ve günlük giysiler ya da okul üniformaları için daha uygundur diğer renkleri tercih edebilirsiniz.

"Gazete" manikür

Çok ilginç çocuk manikür okul yapmak için deneyebilirsiniz. Orada gazete tasarımının çeşitli teknikler vardır, ama biz sadece iki ele alınacaktır.

 • metin ile kağıt on küçük kareler kesin. Bu durumda her bir çivi farklı görünür unutmayın. Eğer desen tekrarlanır istiyorsanız, o zaman on eşit parçaya ve böylece on özdeş gazete gerekir. Her kare kaldırmak için daha kolay hale getirmek için, daha sonra tırnağın yüzeyinin biraz daha olmalıdır. Bu yüzden şeffaf vernik koymak ve kuruyana kadar bekleyin yoktur. Hemen kağıt oje çıkarıcı bir parça yayma ve çivi onu bastırır. Bir dakika sonra, kağıt çıkarın ve elde edilen Şekil bitirici katmanı kapsar.
 • Gri bej veya beyaz - temel bir kaplama rengi seçin. manikür yapın ve boya tamamen kurumasını bekleyin. Kağıdı hazırlayın ve onu on kare parçadan budayacağını. alkolde beş saniye çivi düşürün ve metin ile kağıt ekleyin. Bir dakika sonra, Kağıdı çıkaramıyorsanız bitmiş çizime bir fiksatif uygulayabilirsiniz.

Okula manikür yapma, herhangi bir konuyu seç: notlar, rakam, Rus ya da Latin harfleri. Eğer derslerde dışına gitme gibi öğretmenler, bunlar senin yaratma takdir edecektir.

desenli Manikür

o son moda trendleri farkında olmak ise ne, manikür genç kız okulu mı? Tabii ki, bir resim ile bir manikür! Bir kürdan, bir fırça ve renkli cila seti ile Kendini kolla. Bu basit araçlar yardımıyla, tırnakların çiçekler, yaprakları veya geometrik desen gevşek dekore edebilirsiniz. takı bolluğu size öğretmenlerinin iyilik vermez çünkü, coşma yoktur.

presleme

Mükemmel seçim Okula güzel manikür yapmak istiyorsanız. Onların sanatsal yeteneklerini emin değildir, ancak yaşıtları arasında öne istiyorum? kaprisli rakamlar oluşturma basit bir yol uzmanlaşın. Bunu yapmak için size hangisi desen tırnaklarınızın içine çevirebilir hangi araç kümesi gerekir:

 • Resimlerle Diskler.
 • Lastik damga.
 • Kazıyıcı aşırı cila kaldırın.

Bir manikür, bir temel renk çivi uygulamak ve boya tamamen kurumasını bekleyin. Sonra, bir sürücü almak istediğiniz kalıbı seçin ve hoş bir gölge ile örtün. o seçmek daha iyi olduğunu unutmayın , kontrast bir renk daha etkileyici bakacağız beri. kazıyıcı ile aşırı lake çıkarıp birkaç saniye içinde pul deseni eklemek. Sonra dikkatlice tırnak plakası üzerinde görüntüyü açmak ve cila kurur izin verir. vernikle çivi örtün ve başkalarının dikkatini tadını çıkarın.

şen manikür

Kim okulda ergenler için manikür yapıyor, kişiliğinize ve mizah duygusu göstermemesi gerektiğini söyledi? Her şey onun zaman ve yer vardır, ama bir kurumda genellikle tatil ve eğlence etkinlikleri geçirirler. Kural olarak, bu gün öğretmenler daha özgür ve kolay hale, bir sıkı kıyafet ve o günlerde atmosferle kendi servislerinde uyumu gerektirmez. Biz kolayca kendiniz yapabilirsiniz komik resimler oluşturmak için size birkaç fikir sunacak.

çilek

tırnak törpüsü ile düzenli çivi ve bir üs uygulayın. biz parlak renkler kullanarak olacağından, bu madde mutlaka yapılmalıdır. Aksi takdirde desen çıkarıldıktan sonra sarı renk tonu tırnak plakasını risk. Sonra kırmızı lake ile kaplanmalıdır ve kuruyana kadar bekleyin. ince bir fırça alın ve yeşil çilek yaprakları boya. Eğer temiz bir görüntü, kağıttan önceden yapılmış şablonu elde etme ve bunu kullanmak istiyorsanız. Bu bir siyah veya beyaz lake kullanarak küçük taneleri çevreleyen sadece kalır. Ve görüntü hazırdır.

Cadılar Bayramı için Manikür

Azizler Günü Biraz eğlenmek ve yapabileceklerini gösterir orijinal manikür okulu. Resmin teması eğlenceli ve biraz korkutucu olmalıdır. Örneğin, parlak turuncu kabaklar, siyah örümcekler veya gülümseyen iskeletler ile tırnaklarınızı süsleyebilirsiniz. Sonbahar Festivalde ilgili korsan tema, şeker ve meyve motifleri, kahramanlar favori çizgi veya komik ifadelerin yüzleri olacak. Bir çizim nasıl yapılır:

 • beyaz boya ile yüzük parmağının tırnağı Kapak, diğer yandan, portakal rengi uygulamak
 • vakıf kuruduğunda, ince bir fırça almak ve parlak bir arka plan kuruntu boya.
 • Beyaz zemin üzerine örümcek yerleştirin.
 • şeffaf vernik ile resmi örtün.

Bu makaleyi okuduktan sonra, bol olduğundan emin olabiliriz manikür için fikirler. resim ile, başkalarına stil, sürekli gülümseme anlayışınızı gösterebilir ve yaşam için seviyorum. yeni bir resim oluşturma, sen sevinç ve pozitif duygular senin etrafında sadece kendilerini değil, aynı zamanda insanları verir.

manikür oluşturmak için tüm kuralları anlamak ve imajını değiştirmeye çekinmeyin deneyin. Ne zaman Şimdi değilse, ne cesur fikirleri uygulamak göze mümkün olacak? genç yaşta görünümlerini izlemek ve gelecekte kolayca cazibesi, kadınlığın ve güzelliğin sanatı anlamak mümkün olacaktır öğrenin. Gösterim her gün bakımlı elleri ve özgünlük çevreleyen raduyte, fikirlerimizi yararlanın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.