GüzellikTırnakların

Temizleyici jel vernik: Kullanım nüansları

Bugün tırnak tasarımı alanında bir düpedüz patlaması var. sıradışı ve bazen olağanüstü rakamlar veya kaplama sunan yeni teknikleri, stilleri, vernik vardır. Bir tasarımda Çiviler şık ve çekici bir görünüm. Ama öyle - madalyonun güzel tarafı.

Tatsız tüm kaplamalar sonunda yıpranacaktır ve çıkarılması olması. Geleneksel boyalar ile bir sorun değildir ve nasıl moda cila bugün jel kaldırmak için? Orada özel bir sıvı jel cila çıkarmadan içindir ve hangi daha ileri gidecek. Evet, ancak herhangi bir özel noktalarda uzun boylu fiyatını satılır. Ama vernik ve her zamanki değil kaldırmak için gereklidir.

Temizleyici jel vernik: Özellikleri

aseton - onun yapısında tüm sıvı temizleyici jel tırnak ana etken madde içeren söyleyerek başlamak istiyorum. Eğer kendini remove kapağına karar Ancak, daha sonra her halükarda sanayi aseton bileşiklerin yardımıyla bunu yapmak mümkün değildir. İlk olarak, bu malzeme büyük ölçüde zarar verebilir ve laminasyon neden olur tırnak plakasını overdry. Bu nüfuz İkinci olarak, agresif aseton olumsuz insan vücudu etkileyen. O Kapağı çıkartırken olan parmakların deri alır. Buna ek olarak, aseton vücuttan çıkış değildir ve sarkma eğilimi vardır. Bu nedenle, yalnızca jel cila çıkarmak için özel bir sıvı kullanmak gerekir. Bu yağlar ve vitaminler şeklinde aseton, kirleticilerin maksimum saflaştırılmış ve ayrıca çeşitli katkılar ihtiva eder. Bu tür kompleks bileşiklerin tırnak plakası ve cilt üzerinde yumuşak bir etkiye sahiptir.

Aseton olmadan jelkot oje sökücü kaldırmak için kullanılmaz - bu sadece bir katı kompozisyon almaz. kimin fiyatı oldukça yüksektir Özel remuvery (oje sökücü), en sonunda tamamen son uzun bir şişe içeriği gibi, harcanan para haklı.

Temizleyici jel vernik: kullanım aletleri

oje çıkarıcı prosedürü başlamadan önce, doğru harcamak için öğrenmek. İşlemden önce kolun (çünkü aynı aseton içinde) Güvenlik nedenleriyle cesur besleyici krem yağlayın. Bu sıvı bileşim içinde aseton gövdenin gözenekleri içine nüfuz etme izin vermez.

sıvı ile çalışmak elleri krema ile bulaşmış sadece mümkündür. Daha önce 4 parçalar halinde kesilmiş olan olan, - (daha pahalı diskler ya da özel bir sargı) Hareketsiz folyo ve pamuk pedi gerekir. Şimdi, pamuk almak remuver batırıp ve tırnak için geçerli olabilir. Bunun üzerinde folyo ile sarılır. Uçucu madde, bu nedenle folyo kullanmak - Her çivi ile bunu ve 10'da bu sıvıyı dakika bırakmak gerekir. diskler ve folyo 10 dakika daha erken çıkardıysanız, jel oje basitçe çıkıyor. Tırnak cilası köşelerinde kalan parçaları çıkarılabilir turuncu çubuk. çok dikkatli bir şekilde, aynı zamanda jel lak temizlendi. sorunsuz ilerlemek ve dönme hareketini kaldırmak gerekir yünü folyo.

Önemli! Vur - kesinlikle her parmağıyla sıraya. Eşzamanlı eylem jel cila tekrar donmak gerçeğine yol açacaktır. Ne zaman bu tür faktörlere ödeme dikkati seçmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.