BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Bu Maden Savaşı: yürüyüş, rehber, tavsiye

Bazı yeni oyuncular oyunun başında yakacak odun kırmayı başarıyorlar. Bu mayın savaşı, kaynakların doğru olarak tahsisi ve çeşitli faktörlere tepki vermesini gerektiriyor. Başarılı ilerleme için tüm kullanıcılar çeşitli stratejiler uygulayabilir, ancak her durumda herkes için ortak kurallara uymanız gerekir. Bu makale, deneyimli oyuncular tarafından önerilen ve herkesin kullanabileceği çeşitli teknikler ve taktikler anlatıyor.

Oyuna iyi bir başlangıç

Sığınma organizasyonu için makul bir yöntem projede çok önemli bir rol oynamaktadır. Geçiş başlangıcında, karakterler rasgele seçilir. En kullanışlı karakterleri elde etmek için her seferinde yeniden başlayabilirsiniz. Birçok kişi tüm oyunun rasgele olaylara dayandığı sonucuna varıyor . Bu durum, oyuncuları her zaman kararlar almaya ve arsa daha da geliştirilmesi için en uygun varyantı seçmeye zorlar.

Kaldırma kapasitesi

Bu karakteristik karakterin özelliklerine bağlıdır. Güçlü ve yavaş Boris, 15 yük hücresini çeker. Marco için aynı gösterge. Bu Savaş Oyunda madenleri ormanda gönderen sırt çantası boşaltılmalı ve karaktere sadece bir bıçak verilmelidir. Böylece daha yararlı öğeler toplayabilirsiniz. Düşmana gizlice girmek ve arkadan çarpmak için gizlilik taktiklerini kullanmanız ve fark edilmeden kalmanız gerekecek.

Sığınma evinin düzeni ve güvenliği

Oyun sırasında çeşitli çöp yığınlarında toplanıp, faydalı olabilecek her şeyi çıkarmanız gerekecek. İlk önce hurdayı atmak için metal bir tezgah oluşturmanız gerekir. Kilitli dolapları kırmak için alet gereklidir.

Kasa dışında hepsi bir balta ile kesilebilirsin. Unutmayın ki bir kutu yararlı ekipmanların depolanması için gereklidir. Elde edilen malzemeler kış aylarında yakıt olarak kullanılabilir. Ayrıca, bu Savaş Oyununun karakterlerine yatkınlar. Bu Savaş, beton zemin üzerinde uyumaya ihtiyaç duymadı. Geri kalan malzemelerin, tezgahın modernizasyonu için kullanılması gerekiyor. Ayrıca odadaki her deliği düzeltmelisin. Sığınağa daha rahat, birkaç koltuk veya sandalye koyabilirsiniz.

konteynerler

Bir kasa için, bir dolap seçmeniz ve orada bir öğe bırakmanız gerekir. Boş konteyner yoksa, kullanılmayan mobilyaları bir balta ile kesmeniz gerekecektir. Oluşturulan çöp yığınında nesneler eklemek mümkündür. Balta bir tezgah üzerinde hazırlanabilir. Yeterli bileşeniniz yoksa, kurulları ve silah parçalarını aramanız gerekir. Balta, garajda ilaçlar için değiştirilebilir.

Alarm sistemi

Bu Savaş Oyunu sürprizlerle doludur. Mesela alarmlar, herkesin yatakta uyurken gece hırsızları eve girmesi durumunda karakterleri gözardı etmeye yardımcı olacaktır. Atakları başarılı bir şekilde ilk aşamalarda püskürtmek için, kahramanlarımıza birkaç bıçak tedarik etmek yeterlidir. Roma'nın korunmasını öneriyoruz. Görevdeki yorgun kahraman durmamalıdır. Savunma evinde yaralanma olasılığını artırır. Eşyaların bir kısmı, kasada gizli değillerse de kaybolabilirler.

Bu Maden Savaşı'ndaki gece gezileri

Bu oyunun versiyonları her gün için bir eylem planı gerektirir. Gerekli araçları seçmenin yanı sıra yer seçimi yapmanız gerekir. Bunun nedeni yaklaşan seferin özel amacı. Yoldaşlarınızın kendilerini yağmacılardan korumak için kullanacağı silahlar hariç olmak üzere, ön hazır olan tüm envanteri kasaya koymanız gerekiyor.

Ürünlerle ilgili herhangi bir sorun olmasa, öncelikle müteakip zanaat için neyin yararlı olduğunu araştırmalısınız. Büyük yerlerde, tüm envanterin mümkün olduğunca girişe yakın bir konteynırda istiflenmesi önerilir. Bir dahaki sefere aynı yerde arama yapmak için çok fazla zaman harcamak zorunda değilsiniz.

Bıçaklardan pek çok fayda var

Bu oyunda en tehlikeli savunma araçlarından biridir. Bıçaklar gizli modda veya ateşli silahlarla birlikte kullanıldığında iyi olur. Düşmana yaklaştı, biraz ses çıkarmalı ve sonra saklanmalı. Oyuncuya doğru hareket etmeye başlayacak. Etki, en uygun anda uygulanmalıdır. Gürültüsüz çalışmak için iskelet tuşlarını kullanabilirsiniz. Yoksa düşman kırılma kapısının sesini duyar. Bu durumda, fark edilmeden gizlice gizlenmek mümkün olmayacaktır.

ahlâk

Bu, bu savaşımdaki her karakterin en önemli özelliklerinden biri. Karakterler oyunda ahlakın göstergelerine göre hareket eder. Depresif kahramanlar sakinlerle çatışmaya yatkındır. Bu nedenle kavgalar sıklıkla ortaya çıkar.

Ruh halini artırmak için, karakterlerin savaşı unutabileceğiniz rahat bir sığınmacıya ihtiyacı var. Evde çeşitli iç kısımları yerleştirebilir ve ısıtma sağlayabilirsiniz. Çeşitli yataklar, sandalyeler, sandalyeler, radyo ve birkaç kitap alacak.

Karakterlerin moralleri başkalarına yardım edince yükselir. Kahramanlar destek reddedilenler hakkında endişelenebilirler. Bu gibi durumlarda oyuncu, çoğu zaman, tüm yoldaşların kaynak desteğiyle ya da ruhsal durumu arasında bir seçim yapmalıdır.

Geçiş görevlilerinin desteğiyle ilgili bir işaret olarak, örneğin, çeşitli önbelleğin yerlerini gösterebilirler.

Karakterlerden biri ölürse, yoldaşlar keder içine girme eğiliminde olan depresyon yaşamaya başlarlar. Oyunda, Bu Savaş Savaşı kodları karakterlerin moralini arttırmak için kullanılabilir.

ateşli silahlar

Sığınma evinde korunma araçlarını korumak daha iyidir. Karakterler pahalı mühimmat harcıyor. Barınağı korumak için onları harcamak daha iyi. Tecrübeli oyuncular av tüfeklerini kullanmalarını tavsiye eder. Saldırı tüfeklerinden ateşlenen kurşunlar hedefe nadiren uzak bir mesafede vurulur ve bu nedenle çok daha az zarar verir.

eğitmenler

Bu Savaş Oyunu'nda size sonsuz envanter almak, zamanı durdurmak veya sıfırlamak, anında hazırlama yapmak, sınırsız sayıda bileşen almak için bir fırsat verin. Bazı eğitimcilerin yüklenmesi sayesinde ölümsüzlük modunda oynamak, oyun karakterlerinin durumunu iyileştirmek mümkündür.

Faydalı konular

Bu Savaş Oyunda, karakterler birkaç temel cismi kullanabilir.

"Fomka" yardımıyla kilitler kırıldı. Dökümhane bir kürek ile sökülebilir. Gece baskınları sırasında bıçak yeri doldurulamaz. Baltanın faydası oyunun başlangıcından hissedilebilir. Yakacak odun için mobilyaları sökmenizi sağlar.

Her oyun karakterinin barınak saldırılarını itme ihtimali için bir tabancası olması arzu edilir. Demir testeresi ızgarayı kesip değerli eşyalara ulaşabilir. Her karakter kullanışlı hafif ceket gelecektir. Su filtresi hayati sıvıyı çıkarmanıza yardımcı olur. Bandajlar ve haplar kaydedilmeli ve küçük hastalıklar ya da yaralanmalar için kullanılmamalıdır.

Alkol ilaçlar için değiştirilebilir. Kitaplar, karakterlerin moralini kabul edilebilir düzeyde tutmaya yardımcı olur. Tütün ve kahve bağımlılığı olan kahramanlar tarafından kullanılır ve aynı zamanda ticaret konuları.

karakterler

Bu Savaş Madalyasında geçen ve karar veren oyunda karakterlerin kendine özgü özelliklerine bağlıdır. Bazı nitelikler yararlı olabilir, diğerleri tarafsız olabilir. Bazıları tütün veya kafeinin yanı sıra alkol bağımlılığına bağımlılık geliştirebilir.

Karakter Pavlo çok hızlı bir şekilde çalışır ve sonuçların bacaklar atması gerektiği yerlerde kullanılabilir. Romana savaşta kullanmaya iyi gelir, ancak kötü bir ruh haliyle kendine ait herhangi bir saldırı yapabilir. Marco, deneyimli bir av, oyunun temel çarpıtıcısı olacak. Şef Bruno yemek pişirmek için daha az yiyecek harcıyor. Anton matematikle uğraşıyor, fakat onun hakkında söylenecek başka bir şey yok.

Güçlü ama yavaş yükleyici olan Rus Topçu Savaşı'ndaki Bu Savaş Oyunda azami ağırlığı taşıyabiliyor. Mechanic Martin işçilik için ekonomik olarak öğeler kullanır. Gizli Arica az gürültüye çıkıyor. Eski bir öğretmen olan Sveta, hiçbir şey ifade etmiyor. Çocuk arayışını reddettiğinizde depresyona düşebilir.

Emilia, kötü işler için bir mazeret bulabiliyor. Gazeteci Katya iyi işlem görüyor. Zlata, gitar çalarak takım ruhunu yükseltir.

Savaş sistemi

Savaş Kipinde Geçen Bu Savaş Oyunda komplike bir şey yoktur. Doğal olarak, karakterleri önceden hazırlamanız gerekir. Burada soğuk ve ateşli silahları kullanabilirsiniz. Oyunun asıl amacı mümkün olduğunca çok rakibi öldürmek değil, mühimmat toplamaktır. Taktik temel ihtiyaç dikkate alınarak geliştirilmelidir.

Dövüş moduna girmek için, "ekleme" yanındaki ilgili düğmeyi etkinleştirmeniz gerekir. Amaçlanan hedefler üzerindeki silah imgesi hedeflemeyi kolaylaştırabilir. Direnden nispeten kısa bir mesafede doğal olarak vurma olasılığı en yüksektir. Karakterler derin bir gölgede gizlenebilir ve sığınma evinden saldırı yapabilir. Hedefin çalınması durumunda, bir vurgu yapıldığında mümkün olan en yüksek hasarın yanı sıra, başarılı bir çarpışma ihtimali de artıyor.

Hayatta Kalma İpuçları

Oyunda Mine Savaşı pasajı birkaç tavsiyenin uygulanmasıyla kolaylaştırılmıştır. Barınaktaki her karakter mutlaka silahlı olmalıdır. Komşular ve tüccarlar akşam ondan barınakların çevresinde dolaşmaya başlarlar. Günü erken bitirmek için acele etmenize gerek yok.

Sonbahar döneminde hayatta kalırken, sıçanlar için tuzakları hızlı bir şekilde oluşturmak ve ayrıca yağmur suyu depoları kurmak gerekir. Karakter çok aç olduğunda sadece yemek yemek daha iyi. Tüm esnaflardan bir kriko, ekstra kaynakları harcamaksızın makine takımlarını geliştirebilir. Yataktaki normal dinlenme, kolay yaralar ve hastalıkların iyileşmesine yardımcı olur.

Geçiş düzenlemesi

İlk gün, evdeki her dolap açılmalı ve hurda olarak sökülmelidir. Önbellek için yalnızca bir konteyner kalır. Sığınma saldırıları 3. günden başlar, oyunun ilk gününde kimseyi bekletemezsiniz. Elektrikli parçalar en başından itibaren çalıştırılmalıdır. Bu malzemeler çalışma tezgahlarını iyileştirmek için kullanılır.

Hastanede küçük bir ilaç isteyebileceğiniz baskınlara yaralı karakterler gönderin. Hastane, ilk ziyaretinizden birkaç gün sonra ateş altına girdi. Oraya giderseniz, doktora vermek için ihtiyacınız olan çok değerli eşyayı bulabilirsiniz. Bu, karakterlerin morali için iyi bir sonuç olacaktır. Bombardıman sonrasında hastanede tedavi edilemezsiniz.

Bu Maden Savaşı Maddeleri Hazırlama Kurulu

Rus versiyonu, diğerleri gibi, oyun sırasında kendi amaçlarına sahip yardımcı ürünleri de yaratmayı gerektirir. Başlangıç olarak, yatak ve ocak ve aynı zamanda su toplama birimi yapmak gerekiyor . Kış mevsiminin başlangıcından önce balta yapmanız ve barınaktaki tüm kutuları parçalamanız gerekir; biri hariç. Alınan önemsiz yakıt olarak kullanılır. Onlarla birlikte taşınamayan zanaat malzemeleri tek bir önbellekte bırakılmalıdır. Katlanan değerlere sahip yerlerin listesini yapmak önerilir.

ticaret

Dolaşan tüccarlar akşamları barınağı ziyaret eder. Kayıp ürünler için gerekli parçaları satın alabilirler. Fitil tüccarlar ile karlı bir anlaşma nadirdir. Bu prosedür için, yüksek bir beceriye sahip bir karakter gereklidir. Bir kontrol noktası, otel, yama, genelev veya garaj gibi yerlerde iyi ticaret mümkündür.

Sonuç

Büyüleyici bir oyun her zaman sürprizlerle zenginleşir. Zor koşullardaki bir grup karakterin normal varlığını garanti altına almak için herkesin örgütsel becerilerini sınama fırsatı verilir. Oyunu tanıyabilmek için özel program eğiticileri geliştirilmektedir. Bu Mücadele Savaşında hileler, ilerlemenin sinirli olacağı konusunda endişelenmeden sürecin tadını çıkarma fırsatı verirler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.