BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Kahramanlar ve Generaller: sistem gereksinimleri ve genel bir bakış

Kahramanlar ve generaller- çok oyunculu olduğunu birinci şahıs nişancı şirketi Reto-moto dan. Oyunun İkinci Dünya Savaşı teması seçildi. Proje 2014 yılında ışık gördüm. Bu yazıda size Heroes & Generals ilgili tüm ayrıntıları öğreneceksiniz. Oyun Genel bakış, sistem gereksinimleri, aşağıya bakın.

gelişme Geçmişi

Oyun Heroes & Generals ilk 2011 yılında parladı. zamanın Alfa sürümü oldukça kötü görünüyordu ve oyun topluluğu üzerinde hiçbir etki yarattı. açıklandıktan sonra geliştiriciler çıkış tarihine kadar projesini gösterdi neredeyse hiç. 11 Temmuz 2014 proje Kahramanlar & Generals, bu makalede listelenen sistem gereksinimleri, Buhar mağaza satışa çıktı. Yavaş yavaş, oyun erkeklerin kalbini fethetmeye başladı. 2015 yılında üst en popüler çok oyunculu projelerini girdi ve 2016 yılında oyuncu sayısı 7 milyon kişiye ulaşmıştır. Oyun geliştiricileri ömrü boyunca sürekli iyileştirmek ve müşteri güncelleyin.

Ne oyunu?

Aslında, bu oyun iki taraf harita üzerinde üstünlük ya yakalanması için savaş olduğu bir tanıdık komut atıcı vardır. SSCB, ABD ve Almanya: oyunda 3 parti vardır. Onun ordusunda savaşçı almak zorunda diğer atıcılar, aksine. Her savaşçı da para birimi için pompalanır kendi becerileri vardır. Heroes & böyle büyük bir kitleye göze düşük Generaller Sistem Gereksinimleri ise. geliştiriciler DirectX12 desteği tanıtmak planlıyoruz, ancak oyuncuların çoğunluğu optimizasyonu ve müşteri istikrar sorunları ortaya çıkmaya başladığında, çünkü fikri terk etti.

Oyunun taktik ve stratejik unsurların varlığına rağmen, Kahramanlar ve Generaller bir aksiyon oyunu. savaşın sonucu gücü veya düzgün pompalama dengesi ve her oyuncunun kişisel becerilerine değil bağlı olacaktır.

Kahramanlar ve Generaller: sistem gereksinimleri

2 çekirdekli "Intel" veya 2 GHz'de "AMD", 2 GB RAM, 512 MB bellek ile grafik kartı ve sabit diskinizde boş alan sadece 2 GB: Aşağıdaki yapılandırma gerekir asgari grafik ayarlarına oyuna başlayın. Ayrıca daha yaşlı bir işletim sistemi gerektirir "windose XP."

4-çekirdekli işlemci, RAM 4GB, bellek 1 GB ve montaj için 2 GB sabit disk alanı Heroes ve maksimum ayarlar altında General sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir için.

Kahramanlar & Generals - oldukça ilginç ve orijinal bir proje. oyun hakkında bu kadar büyük kitleye varlığında medyada veya internet üzerinden neredeyse duyulmamış. Kesinlikle bu bir İkinci Dünya Savaşı ayarı her severler ve iyi çevrimiçi atıcılar hayranları deneyin değer. Buna ek olarak, oyun yavaş bilgisayarların sahiplerine sadık.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.