BilgisayarlarEmniyet

Antivirüs çözümlerini karşılaştırın: en güvenilir seçim. kurumsal antivirüs karşılaştırın

Bugün göz - antivirüs yazılımı karşılaştırın. Modern antivirüs programları bize teminat ve fırsatların çok vermek. bazıları kendi söylemek Fakat çoğu zaman, o görülebilir antivirüs yazılımı daha iyi, birkaç kez daha kötü - ama, ofiste, diyelim ki, "5 girişinden Amca Petya" değer bir. Bu nedenle, antivirüs yazılımı karşılaştırmak için çalışacağız. Tablo seçenekleri yazılım yeterince hacimli olabilir, bu yüzden kullanıcıları malware bilgisayarınızı korumanın en popüler araçlarının bazı kullandıktan sonra neler söylediğini görmesini sağlayabilirsiniz.

Ne antivirüs ortadan itibaren

Ama önce, tedavi ve işletim sistemi anti-virüs yazılımı koruyabilir kadarıyla anlamak için sizinle deneyelim. Tabii ki, bu zararlı dosyalardan, söylendiği gibi. Ama ne onlar tehlikeli? Bunlar nelerdir? Bakalım. Bazı anti-virüs bilgisayar enfeksiyon aynı tür bulmakta daha iyisini çünkü diğerleri başarıyla sistemdeki diğer zararlılar ile rekabet ederken bu, bizim karşılaştırma için önemlidir.

Yani, "enfeksiyon" ilk tür - Truvalılar olduğunu. Onlar kullanıcı verilerini çalmak, hem de zarar edebiliyoruz işletim sistemini. Bunlar en tehlikeli ve "ilginç" olarak kabul edilir.

Solucanlar - bu sizi karşılayabilir ikinci virüstür. yıl 10 yıl önce bu yana dağıtıldı. o bilgisayarda yavaşlatır kendi verilerini, takunya hariç O, sisteme özel bir risk taşır. solucanlara karşı mücadelede etkinliği önemli bir faktör "Android" için antivirüs yazılımının bir karşılaştırması. eğer öyleyse Sonuçta, böyle bir sistem, "stall" başlayacak o zaman akıllı telefon veya tablet rahatlığı unutabilirsiniz.

Spam - her kullanıcı karşılayabilir bilgisayar enfeksiyon üçüncü türüdür. Bu tür programlar kendi eylem oldukça çeşitlidir. Nasıl sadece reklam afişleri görüntüleyebilir ve verileri çalabilir. (Bilgisayar çok güçlü olduğu inhibe olduğunda) virüsünün çok tehlikeli bir türü, Truva atları ile aynı It "koşma" durumunda spam olarak kabul edilmelidir.

zor seçim

kurumsal anti-virüs bir karşılaştırması, büyük ihtimalle ise herhangi bir sorun olmayacaktır. Sonuçta, genellikle amaç için bazı iyi bilinen bir marka satın almak ve hatta onlara büyük paralar ödemeye karar verdi.

En zamanki ortalama kullanıcı - Ama işler eğer, biraz farklıdır. Katılıyorum, kimse size o iyi çalışır ve bilgisayarınızı koruyacak bir garanti sunmaz bir program için birkaç bin Rus ruble ödemek istiyor. Her şeyi reklamı olarak ise, genel olarak virüs oluşturmak için durdurdu. Olumsuz şey - Yüzde 100 veri koruması ile bir antivirüs var olduğu Bilgisayarınızı, bulaştırmak denemek için.

söylendiği gibi maalesef kimse bunu kendisine verilen görev kadar tam olduğunu garanti etmez antivirüs yazılımı ödenen - işletim sisteminde bilgisayar enfeksiyonu kaçırmayın. ücretli veya ücretsiz - seçmek için antivirüs: kullanıcı ilk önemli soruya önünde durur o zaman? bak ne satın alırsanız? seçiminde insanlara yardım etmek amacıyla, antivirüs yazılımının etkinliğini karşılaştırmak olacaktır. en çabuk konunun incelenmesinde aşağı dönelim.

solucanlar için arama

Yani, ilk iş algılama ve solucanların tedavisinde gibi göstergelere açmaktır. Gördüğünüz gibi, bilgisayar enfeksiyon için bilgisayarın bu tür özellikle tehlikeli değildir. Aksine tatsız. Böyle virüslerden bu şifa sisteminin tüm sayesinde gereklidir.

en antivirüs Spy Hunter, Kaspersky, Dr.Web ve Nod32 karşılaştırmak çalışalım. Bu koruma cihazlarının oldukça popüler ve yaygın bir yöntemdir. Yani solucanlar arayışı ile ilgili olarak bu konuda ne söylenebilir?

Spy Hunter - burada Eşsiz lider, "yakalama" özellikle "zor" bilgisayar enfeksiyonu için özel olarak oluşturulan bir ücretsiz bir araçtır. solucanlar onu araması için - bu oldukça olağan bir şeydir. Biraz daha kötü bu görev Kaspersky ile baş edebiliyor. Ancak, çoğu kez kurumsal bir antivirüs olarak kullanılır. Sonuçta, ofislerde, bir kural olarak, bazı tehlikeli virüs shlopotat olasılık oldukça küçüktür. solucanlar Nod32 baş arayışı ile biraz daha iyi. Casus Hunter ile eşit düzeyde birçok kullanıcı tarafından belirtildiği gibi bu zararlılar Dr.Web ile baş. Eğer şirket çalışanlarının bütünlüğü güveniyoruz Temelde, (daha doğrusu onlar sadece sitelerini ziyaret edecek olması, "çalışmak"), bunları herhangi birini seçebilirsiniz.

trojan

Eh, şimdi daha önemli bir gösterge üzerinde antivirüs yazılımı karşılaştıralım. Muhtemelen her kullanıcının hiç gibi "şey" karşılaşılan bir Truva atı. işletim sistemi için tehlikelidir Çok pis virüs. Şimdi Seçeneklerimizin güvenlik yazılımı, kullanıcıların söylediklerine bakalım.

Spy Hunter bu zararlılarla bulma özellikle iyi iş değildir. Genel olarak, yalnızca serbest antivirüs kişisel bilgisayar için tasarlanmış ve ağırlıklı olarak tespit solucanlar ve casus amaçlı. o "mükemmel" olarak truva atlarını tespit edebilmesi olacağını beklemeyin. Sadece veritabanının sürekli güncellenmesi koşulu altında oldukça başarılı bir şekilde bu görevin üstesinden olabilir.

"Kaspersky" da belki de şimdi bizim istediğimiz gibi bu görev ile daha az baş edebiliyor. Bu (hem iyi bir antivirüs olduğunu özel kişiler ve kurumsal sürümleri), ancak sadece sürece de hiçbir şey tüketmemek olarak, çok tehlikeli ve "zor" dir. Doğru, bu PC için bir sürümüdür. "Android" "Casper" için yeterlidir. Nod32 bir "Truva atı" sadece Casus Hunter gibi mücadele ediyor.

Burada Doğal bir lider - bu Doktor var Web. Kullanıcılar trojanlar arama ve tedavi sisteminde anti-virüs çalışmaları memnun.

Spam

Şimdi spam çeşitli şifa bir işletim sistemi üzerinde antivirüs yazılımı karşılaştıralım. Sonuçta, şimdi her saniye bilgisayar bu bilgisayar enfeksiyon bulaşmış. Bazen yakalamak ve afiş reklamları kaldırmak ve tarayıcı korsanları çok zor etmek.

Spam Spy Hunter mücadelede bir lider, reklamcılık, hem de anti-spyware yazılımı için oluşturulan antivirüs çünkü. İkinci sırada - Nod32. anti-reklam olduğunda o kadar iyi değil. Gerçekten de, bazen antivirüs yazılımı tedavi edilebilir oldukça önemli dosyaları yıkamak için bir eğilim vardır. Ancak, daha da kötüsü bu soruna, "Kaspersky" ile başa çıkmak için. Bazen reklam bağlantısı üzerinden alabilmesi için kesinlikle normaldir. Nispeten Dr.Web sadece o da bulma ve spam silme çok iyi bir iş oldu diyebiliriz. Bu amaçla tasarlanmış bir antivirüs seçmek için karar verirseniz, o zaman ( "Android" dahil) "Hunter" veya "Doktor" dur.

casus

Sonra, spyware tespiti olarak, bu tür önemli noktada kalabilirler. Bunlar size oldukça hızlı bir şekilde kişisel bilgilerinizi çalabilir uygulamalardır. Konu her geçen gün daha acil hale geliyor Bazen anti-virüs etkinliğinin karşılaştırılması, bu noktada başlar.

Mevcut antivirüs arasında lider Spy Hunter tüketmezlerdi. Bu program spyware bulmak için ve bu enfeksiyondan sistemini temizlemek için mükemmeldir. Bu durumda olan Biraz daha kötü Nod32 ve Dr.Web başa. dinlenme tespiti ve tedavisi için - Truva atları ve tehlikeli virüslerle başta kontrol etmek tasarlanmış bazı anti-virüs yazılımı ve bazı: Prensip olarak, oldukça mantıklı.

kullanıcıları için hepsi, en kötü bu görev, "Kaspersky" ile başa çıkmak için. Eğer inanılmaz bir mücadele casus olan (kurumsal olsun veya olmasın) iyi bir antivirüs seçmeye karar verirseniz Yani, Nod32 veya Dr.Web kalmak daha iyidir. özel (ev) kullanımı için, anti-virüs koruması Spy Hunter programı tamamlamak için arzu edilir.

Çatışmalar ve hatalar

Eh, antivirüs neredeyse sona karşılaştırın. Doğru, hala "antiviruski" bir kurumsal sürümünü seçerken özellikle dikkat etmeleri gereken noktalar bir çift vardır. Elbette donanım, diğer yazılım ve sahte sinyalleri dosyalama ile uyumluluk bir sorudur.

en "sadık" bir Spy Hunter olduğunu. Daha az olasılıkla programları ve uygulamaları ile çatışmalar yanı sıra onlara "yemin" için en az olasıdır. Buna ek olarak, tamamen "sağlıklı" dosyasında virüsün varlığı hakkında sahte rapor damgalama - bu onun güçlü noktası değildir. Tüm bu Kaspersky hakkında söylenebilir. Üye bu uygulamaları bloklar programları ile çatışma halinde sık sık yanı sıra enfekte dosyaları için "sağlıklı" almak olduğunu işaret etmektedir. şüpheli olarak uzun sistem dosyalarına almazsınız olarak Kesinlikle tehlikeli değildir.

hem de çok daha iyi yazılım ile Nod32 az çatışmalar,. Daha da iyisi Dr.Web "çalışır". Bir şirket anti-virüs, hem de yazılım tabanlı çatışma ve güvenilirlik açısından "Android" korumak için bir araç seçerseniz Muhtemelen, bu üzerinde durmak en iyisidir "Doktor."

özetlemek gerekirse

biz yerleştirilen masada bakarsak kullanıcılar antivirüs programlarını karşılaştırmak için bizim tarafımızdan alınır görebilirsiniz. Onların etkinliği birkaç oldukça önemli kriterler değerlendirilmiştir. Bu tabloda, yazılımın hangi sürümünün ve kullanmak en iyisidir virüsün ne tür için belirlemenize yardımcı olacaktır.

(Kullanıcılarına göre) 10 puanlık ölçekte antivirüs yazılımı karşılaştır
antivirüs kurt trojan Spam casus yanlış sinyaller yazılım ile çakışmalar ek araçlar
Spy Hunter 10 8 10 10 2 1 1
Kaspersky 8 6 8 5 5 8 10
nod32 9 8 9 8 4 6 10
Dr.Web 10 9 10 8 1 4 10

Sonuç olarak: antivirüs tür seçmek ne hakkında karara, sadece sizin için orada olacak. Bu ücretli sürümünü durdurup sonra onları serbest yardımcı programlarını tamamlayacak en iyisidir. Yani en iyi verilerinizi koruyabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.