Entelektüel gelişimiMistisizm

Şeytanlarla Döküm: namaz, otchitka, komplolar. kovma duası

dönem "şeytan çıkarma" "hokkabaz", "bağlanma yemini Yunanca kelimesinden gelir." onların taşıdığı yaratığın vücudunun şeytanların sınırdışı (bir veya daha fazla), - Bu amaçlar eylemidir. ikincisi rolü insanlar değil, aynı zamanda hayvanlar ve bazen cansız nesne değil sadece olabilir. Örneğin, 15. yüzyılın Alman resminin üzerine (daire Martina Shongauera) Mariya Magdalina ve şarap zehir bardaktan bir nimet atmalarını John Uzmanımız göstermektedir. Bu durumda zehir bir yılan kılığında bunun dışında gelir. Antik gibi şeytan çıkarma su, yağlar, tuzlar ve diğer Gallik cini uzaklaştırma ritüelleri. Görünüşe göre, aynı zamanda, daha sonra çeşitli ayin sakral amaçlarla kullanılan olabilir malzeme maddelerin saflaştırılmasında orada yönlendirilmiş olduğu bilinmektedir.

Antik çağlardan mekansal kategorilerde şeytanla bir bütün mücadelenin olarak düşünülebilir beri cinleri Döküm. Yani şeytan ona ait olmayan bir bölgede kurtulmak gerekir vardır. O Allah var girin diye "vücut damarı" ayrılmak zorunda kaldı.

Farklı durumlarda kullanılan Özellikle ritüelleri

ayin hastası takıntılı olup olmamasına bağlı olarak değişir. Hafif vakalarda, örneğin o hasta yeterince nimet, şeytan atfedilen hangi hissetmek için geldiğinde. Bu durumda şeytan çıkarma pratik kurtarma için Hıristiyan dua ile tanımlanır. kötü bir ruh kendi dili, tamamen dertli vücudun sahibi alır durumunda kelimesinin çare gerçek anlamda ritüeli olarak. Şeytan, insan vücudu ile bir konuşma yapma, şeytan ile konuşurken inanmaktadır. Bu ayin sadece obsesif ilişkili olarak kullanılır. Batı kilisesinde Exorcism (ve daha sonra da Roma Katolik) vaftiz ayin önemli bir parçası oldu. Son söylenenin sadece bir kişinin kilise verdiği, aynı zamanda hayatının dışına şeytan atmalarını ve İsa ile yerine olmadığına inanılıyordu.

Ben yüksek sesle metin konuşabilmesinin gerek var mı?

Her zaman değil otchitka dualar sesli ve bir ritüel eşliğinde muhtaç konuşulan. Antik çağlarda, ortak fikir yazılı ritüelleri kadar etkili olmuştur. Bu durumda, boynu üzerine sadece uygun metin bağladı ve böylece şeytanların sınırdışı yürütülen sahipti. Ancak bu yöntem, görünüşe göre, güvenilir kabul edilmedi edilir. Bu yaklaşık 520 yıl eski Galya "Aziz .. Evgenda Hayatı" yazılı teyit etmektedir. Bu şiddetli şeytan kız metinler kovma boyun çok sayıda empoze sahip olduğunu söylüyor. Ancak, şeytan bırakmak istemiyor. Aksine, alaycı bile o, bütün İskenderiyeli yazmaları sahipti "geminin", asılı, kovmak mümkün olmayacaktır eylemin parçası belirtti. Sen Jura Evgenda keşişin sipariş gerekir. Evgend şeytan çıkarma mektubu yazdı sonra iblis kız kötü ruhlar gücünden arındırılır sahipti.

Kim şeytan çıkarma ayinini icat etti?

Efsaneye göre, sanat mucidi şeytanları komuta Solomon olduğunu. Musevi efsanelerinden biz o şeytanlar Liling, Rukhin Shedim kontrol edebilecek ve hatta onları önünde dans yapabilir biliyoruz.

Iosif Flavy Exorcist sihirli halka demoniaka burun delikleri ve Solomon cini burun delikleri yoluyla çekilir yazım adını anma yoluyla ekli: Elazar ulusal Vespasyanus'un varlığında gerçekleştirilen şeytan açıklanır. Obsessed düştü, ancak Vespasianus'u gösterebilmek için, iblis Elazar bir bardak su açmak için kirli ruhu emretti çıktı.

Hıristiyan din ilk şeytan İsa kendisi olarak kabul edilir. o Sahiplenmişti "lejyon" kirli ruhlar dışına sürdü sonra. Onlar domuzların girdi ve sonra denize atılmış. Şeytan Judas vücuda girmesine izin - Ancak, o tam tersini yaptı. Son Yemek azından o bir parça Iscariot verdi ve sonra Şeytan ona girmiştir.

Metin şeytanı kovmak için şeytan çıkarma doğrudan hitap olmasına rağmen o Mesih'e nihayet döndü, unutmayın. İsa olduğunu, açık konuşmak gerekirse, bu imkansız olduğuna inanılan onun müdahalesi olmadan şeytanı kovmak sadece şeytan olduğunu. Meryem - şeytan çıkaranlar da bazen (İsa hariç) daha yüksek başka mahkemeye başvurmak.

ritüel süresi

ayin değişken olabilmektedir. Demon bazen hemen sahip bırakın. Ancak, onun sürgün dolu iki yıl sürdü olgusu. Possessed, kural olarak, ritüel sonra "ölü bırak" ve bazen gerçekten ölür. iblis uyarısı üzerine 10. yüzyıla "Yüzme Aziz Brendan" aziz arkadaşlarından biri İrlandalı metin çaldı. Kutsal bir kirli ruhu dışarı atmalarını. O mevcut görünmektedir. Bundan sonra, bir keşiş, ölür ruhunu ve melekler gökyüzüne alır.

çıkarma vasıtalarının

Bir otchitka dualar hareket edebilir şeytanların sürülmesi sayesinde ve çeşitli eserler gibi. Ortaçağ efsanesine Örneğin, sakal iletişimin tüyleri yardımcı olmuştur. Vincenz. Onlar bir eşarp sarılı. aracının çeşitli şeytan performans kullanılabilir. dualar kelime - Bu sadece bir yollarından olduğunu. Örneğin, şeytan çıkarma aracı Aziz mezarı olabilir. Olan yakınlığı, şeytanlar gitmesini sağlamak olduğuna inanılmaktadır. Böylece, herhangi bir dini nesneler kullanılabilir. Dua rağmen (örneğin, Latince Dua demon uzaklaştırma) - hala ana araçtır. zor bu tören için olmadan.

iblis şeytan kovucu ile görüşmeler

Genellikle şeytanların kovma onlarla diyalog döner. kötü ruhun Şeytan iletişim bazen çok uzun. karşılıklı olarak kabul edilebilir şartlarda diyalog bir sözleşmedir. girişimlerinde aynı anda şeytanlar genellikle küçük ticaret ve (naif efsanelerinde) bazen şeytan ruhları şeytan bilgisini kullanmak. Örneğin, şeytan kovma yürüten ölen bazı öbür kaderi hakkında bilgi alabilirsiniz. Şeytan kelimeler - kesinlikle olması gereken bir şey değil körü körüne inanmak, ancak, kötülükten bazı gerçekleri çekmeye yönetmek.

diyalog sırasında, Piyasaya sürüldüğü, nerede ve koşullarda belirtmek önemlidir. Örneğin, bir ortaçağ şeytan önce onu nerede ve sahip bedeni terk etmek niyetinde zaman buldum, cin kovmak. O St. evinde bugün olacağını söyledim Margarita.

Özellikle önemli aynen olacak iblis sorudur. kol ve benzeri hatalı koşullar verilirse Sonuçta, sadece kurbanın vücudunun bir kısmını bırakabilir ve boğazında, örneğin, yerleşmek. N. Akabinde, bir kez daha terk gerçekleşebilir. iblis artık St. Peter göre Hell olarak yeryüzüne dönebilir cehenneme, doğrudan gönderilir edildiği bir, o girmeye yerdir - ayin mükemmel idam inanılmaktadır kötü ruhlar, o nihai kararı bekliyor. Ancak, onu özellikle sert oraya gitmek olsun. Bu noktada Sözleşmeli süreci genellikle takıldı. nereye dışarı çıkmak için öğrenmek için cinler bile Mesih'in Kendisi ile işlem görmektedir. İncil'in, onlar İsa onlara izin domuz sürüsü içine taşımak için izin isteyen edilir.

Çıkarılan iletişim. Göz sahipti aracılığıyla Francis Paulaner iblis gitmek amaçlanmıştır. Ancak, öbür tarafa gitmek zorunda kaldı. becerikli eylemler aziz sonucunda Demon ihtiyatlı hasat kapta yakalandı. Bu yüzden başka bir şeytan gerçekleştirildi.

Bazen diyalog güçlü duygusal imalar mahrum edilebilir. Kirli ruhu inleme kaçındı, ancak çıkış koşulu koyar veya doğru cevaplanması gereken Exorcist sinsi soruyu belirler olmuştur. Abba Apollonius şeytan çıkarma ayini gerçekleştirildi Örneğin, iblis o çıkacak söyledim, ama onu söylerdim yalnızca koyun ve kimin - kutusu İncili'nde anılacaktır. soru - Ancak Apollonius güvenle kaçan tuzak. haksız (birçok günahları itaat olduğu gibi, kendime Abba dahil) ve koyun kim, sadece Tanrı bilir - O kutu şeklinde cevap vermiştir. Durumda gurur iblis Apollonia hissetti olduğu açıktır. Ancak, son cevap mükemmeldi. O tam bir tevazu gösterdi - kötü ruhlara karşı en iyi silah.

Lutheran ayini Özellikleri

tüm belirgin hazırlanması için Rite şeytan kovma, genellikle bir iblis ile katlanır, şeytan şeytan kovucu ve tuhaf ilişkinin temsilini tanımlayan kişisel anları kapsar. Ne zaman 16. yüzyılda Luther dua hariç tüm ritüel bileşenlerden aynı anda vererek şeytan çıkarma pratikte devrimin bir tür yapılmış (iyi vneritualno onları anladım - tamamen iç süreç olarak), bu şeytanın kendi kişisel temsiller dayanmaktadır. Bir iblis sürülmesi için ciddi bir çağırmayı telaffuz eğer şeytan çıkarma ritüeli, Luther göre, kötü bir ruh gurur ve kibir yağ çekme. Bu nedenle, sadece güç birleştirir. Sonuç olarak, şeytan Luther göre, ayin terk etmek gereklidir. Sadece hor ve dua onun araçlar olmalıdır. Sonuçta, şeytan İsa kendisi değil exorcist düşürdü. O insan ritüelleri rehberliğinde olmadan, istediği zaman, bunu yapacağız. Luther tarafından gerçekleştirilen Açıklama şeytan çıkarma o, yani namaz çalışmıyor birinci sonra (ikinci tabancası) saygısızlığa başvurdu gösterir. o kızın başına sağ elini koyarak iblis sahip kız, Luther, getirilen ve dua etmeye başladı edildiğinde. Diğerleri, Tanrı'nın kendisine duymuyor olarak dua sürece sürecek açıkladı. Ama okumadan yardım etmedi. Sadece namaz gururu kirli ruhu memnun olduğunu düşünürsek, Luther bacaklarını tekmeledi (tabii ki, şu anda o bunu bir şeytanın sadece vücut bulma gördüm) daha sonra kızın ayrıldıklarını ve. Bu Luther Şeytan'ı alay başladı sonra. Üzerinde iblisleri (şeytan çıkarma) dışarı Döküm tamamlanmıştır. Kadın eve götürüldü ve Luther daha kötü bir ruh daha toplayabilirim olmadığını belirtti.

Protestanlar ritüel sürülmesi ihtiyacını inkar etme, bir şeytanla herkesin şeytan çıkarma iç mücadelenin fikrine karşı. Luther'in takipçileri Şeytan'a pezevenlik, büyücülük bir tür ritüel sınırdışı inanıyordu. o şeytan çıkarıcıyla karşı hangi tez, J. Hawker osnaburg (kitabın "Tiyatro şeytanlar" okunabilir), ayin yaparken dua kendisinin kullanılması günahkâr ve kutsal sözler olduğunu savunuyor.

Exorcist temizleme ihtiyacı

(Sonunda şeytan insanın kendi içinde olduğu için) demonoloji sorunları zikredilen refleksivite da kovma tema yansıtılır. Onun kişiyi Egzersiz kendini iyileştirmesini zorundadır. exorcist için bir meydan okuma, kendi arınma.

Şeytan kendi ihraç etmeye karar verdi kişilere yönelik ipuçları

Eğer şeytan kendini gerçekleştirmek istiyorsanız, yapmanız yeterli ve manevi ve fiziksel güce sahip olup olmadığını düşünmeniz ve cesaret kötü ruh ile çatışmaya girmek. Bir büyü başladığında belki göreceği korkmuş yok mu? Hatta güçlü ruhu her zaman bir adamdan şeytanların sınırdışı yürütülen ne olur kalkmadı. Bazıları için bu ritüel hatta ölümcül olabilir: zihniyet ve hayat geri döndürülemez şekilde değiştirilir.

hasta için çok dikkatli davranılmalıdır. ayin kalbi gururlarında bastırılmış olmalıdır sırasında, iğrenme ve gururunu unutur. Şu anda tek önemli şey - insan ruhu şeytan zulmünden onu kurtarmak edebilmek için yardımcı olur. Bir Kirli vücudunun gücüne korkunç şeyler yapabilir. şifacı da alçakgönüllü yardım için Tanrı sormak zorundadır. Ama en kötü - bu ritüelin olası sonuçlarıdır. Bir kişi iyileşmiş olabilir, ama öleceğini olasılığı vardır. Tüm sorumluluğu anlamak ve onların gücünün farkında olmak gerekmektedir. Kilise nadiren bu ritüeli gerçekleştirmek için izin verdiğini belirtmek gerekir.

Şiddetli durumlarda, ritüeli defalarca tekrarlamak istiyorum. doğrudan Yasası olmayabilir, sizin tarafınızdan söylenen şeytan kovmak için Yazım. Kötü bir ruh birkaç hafta ya da ay içinde vücut yaprakları mümkündür. değil kötü bir ruh kurbanını ayrılmak için bir garanti - Eğer Latince şeytan sınırdışı veya başka bir dil döküm. Exorcism - Karmaşık bir ritüel. Sadece aşağıdaki biz bunun uygulanması temel aşamalarını açıklar. Ancak, her şeyden önce kişinin gerçekten şeytan girmiş olduğundan emin olun. kimse bu belirlemelerine yönelik çeşitli işaretler var.

Bunu nasıl söyleyebilir bir kişinin sahip şeytanlar tarafından?

O eski dillerde konuşan, ya da daha önce bilmiyordum, modern yabancı olan üzerinde olabilir. Buna ek olarak, doğaüstü güç veya güçlere sahip olabilirler. Adam bazen bilebilirdim olmayan bir şeyi biliyor. Önemli bir özelliği - tüm takdis saplantılı korkusu: dini sembol, çapraz. Aynı zamanda küfürdür ve küfür başa çıkabilirim. Bu genellikle bu tür şizofreni, epilepsi, Taret Sendromu, histeri, ya da diğer psikiyatrik bozukluklar gibi hastalıkların sadece semptomları olan - saplantı belirtileri unutmayın. Bununla birlikte, tersi de mümkündür. güçlü bir manevi temeli vardır Gerçek şeytan çıkarma, çoklu kişilik bozukluğu, psikoz, histeri, gibi davrandığından şeytanları kovmak için yetenekli mani, paranoya, agresif şizofreni.

ritüelin Aşamaları

Her şeyden önce, kötü bir ruh kurbanı haline geldi hangi yolu hakkında bilmemiz gerekir. Sonra Allah'ın yarattığına iblis girmesine izin kimin adını bulmak gerekir. Ayrıca, hasta üzerinde duaları okumak. Bu olabilir John İncil'in (bölüm 14 ve 16), "iman" veya "Babamız". Kişiyi tutun töreni gerçekleştirmek için gereklidir. Bazen hatta halat gerekli olabilir.

duaların okunmasından sonra kutsal suyla sepelenmeye. Sonraki insan vücudu girmiş şeytan, bir diyalogdur. Bu tehlikeli bir şeydir: o kirli eğer fethedecek. İlahiyat - konuşurken şeytanların favori teması. Onlar mantıksal tuzağına Exorcist'e cezbetmek için çalışabilir. Sen Tanrı ve tam tevazu iradesine iyi dini literatür bilgisine, hem de itaat yardımcı olabilir. Bir zafer durumunda şeytan gitmek nasıl ve nerede hakkında bilgi olacaktır. O pazarlık ve ayrılmak ona sormak başlayabilir. senin niyetinin sağlam olun.

Son aşama - Rus iblis atılma ya da başka herhangi bir dilde özel büyü okuma. Kendi başına, dil kadar önemli değildir. Çok popüler aynı zamanda bir büyü Latince şeytan sürgün. Daha da önemlisi, büyü yatırılan anlamı budur. Aşağıdaki metin büyüler.

"Tanrı, yaratma ve değerli kanının görüntüde duş, ortadan kaldırmak ve Allah'ın Kilise tarafından çalıştırmak için, şeytan ismi ve Rabbimiz İsa Mesih'in erdemi her kirliliğinden ruhunu şeytanın her güç, her istilacı cehennemi düşman, her lejyonu, her cemaat ve mezhebi sana defetmemektedir Kuzu itfa. insan ırkını aldatmak için, Bole, kurnaz yılan kalkma, Tanrı'nın Kilisesi takip ve Tanrı'nın seçecek reddetmek ve buğday gibi dağıtmaya için. Yüce Allah kime onun büyük gururlarında şimdiye kadar eşitlemek isteyen sana emrediyor; herkesi insanları kurtarmak ve gerçeğin bilincine yol istiyor. emrediyor Tanrı Baba; Tanrı Oğlu emrediyor; Tanrı Kutsal Ruh emrediyor. Mesih'in büyüklüğünü emrediyor, ırkımızın kurtuluşu için, senin düşmüş kıskanıyorum Tanrı enkarne, ebedi sözler, kendini aciz ve ölüme bile boyun oldu; onun kilise sert bir kaya üzerine koymak ve o yüzyılın sonuna kadar onunla uymak çünkü cehennemin kapıları, ona karşı hüküm olmamalıdır söz verdi o. sana haç gizemini ve Hıristiyan inanç asalet tüm sırlarını kumanda etti. kibirle onların tevazu onu anlayışı tertemiz ilk andan itibaren seninki baş vuran Komutları yüksek Meryem. Size kutsal Havariler Peter ve Paul ve diğer havarilerin iman Komutları. şehit ve tüm kutsal kadın ve erkek dindar şefaat kanı emrediyor. "

Eğer Hıristiyan emanetler kullanırsanız ayin daha kolay gerçekleşecektir. Onlar sürgün iblis size yardımcı olacaktır. Bir adam ona ne olur sahipti ve muhtemelen exorcist yardımcı anlamak da önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.